Novinka sezony 2018 – naskladňujeme Rapid pelety Easy Catch a SweetCorn

03. 01. 18

m-rapeecsqu1016_resize.jpg

Vážení zákazníci, právě pro Vás naskladňujeme novinku sezony 2018 v oblasti kaprových návnad a sice Rapid pelety Easy Catch a SweetCorn.

Easy Catch jsou vysoce atraktivní pelety s okamžitým účinkem a rychlou rozpustností, které jsou vyrobeny ze 100 % extrudovaných složek, zajišťujících výbornou stravitelnost a spolehlivé fungování i ve studené vodě. Kvalitní esence zvyšují jejich atraktivitu. Již několik minut po vhození do vody začínají vytvářet atraktivní lehce zbarvený, aromatizovaný oblak a uvolňují drobné částečky do sloupce. Vyznačují se poměrně krátkou dobou rozpadu max. několika hodin (v závislosti na průměru a teplotě vody). Dobu rozpadu lze snadno prodloužit zalitím tekutými potravami.

Pelety Easy Catch nabízíme v příchutích Ananas, Česnek, Jahoda a Oliheň a v následujících průměrech: 4 mm, 8 mm, 12 mm a 16 mm.

SweetCorn jsou atraktivní pelety s maximálním podílem extrudované kukuřice. Jejich hlavní výhodou je vynikající stravitelnost a vysoká atraktivita. Mají velmi příjemné nasládlé aroma mléčné kukuřice. Díky pečlivě sestavené receptuře a pokročilé výrobní technologii spolehlivě pracují již několik minut po zakrmení bez ohledu na teplotu vody. K úplnému rozpuštění dojde v závislosti na průměru a teplotě vody během několika desítek minut až několika hodin. Velmi dobře absorbují nejrůznější boostery a tekuté potravy, které umožní jejich další zatraktivění a zároveň prodlouží dobu rozpadu.

Tyto pelety vám taktéž nabízíme v průměrech 4 mm, 8 mm, 12 mm a 16 mm.

img-20171124-wa0004.jpg
img-20171124-wa0007.jpg
img-20171124-wa0003.jpg

Pelety Sweet Corn v balení 1 kg a 2,5 kg ve všech průměrech jsou již nyní k dostání v našem e-shopu.  Pelety Easy Catch nyní postupně naskladňujeme a již velice brzy bude k dispozici kompletní nabídka jak v našem e-shopu, tak i v našich firemních prodejnách v Mohelnici a Praze.

S pozdravem Tým Mivardi

m-rapeecgar1016_resize.jpg
m-rapeecpin1016_resize.jpg
m-rapeecstr1016_resize.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Články

Přihlášení / Registrace