Články

prchlik_zpr11_217_01_resize.jpg

Honza Prchlík – Věřit a vydržet

23. 11. 17 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj všem od vody. Na poslední kratší třídenní výpravu jsem vybral stojatou lokalitu, kde jsem už několik let nechytal. Patří k vodám, které nejsou z nejjednodušších, a i týden bez záběru zde není ničím, co by mě překvapilo. A s tím jsem i na třídenní lov vyrazil.

1_resize.jpg

Rodpod Hardcore XL - recenze

21. 11. 17 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

Rybářské stojany se u rybářů dlouhodobě těší velké oblibě. Jednou z prvních variant, kterou začaly nabízet pulty rybářských obchodů byl klasický rodpod, tedy čtyřnohý stojan na pruty. Jeho obliba prakticky nekolísá, jelikož jsou rodpody velice stabilní, relativně skladné a velkou výhodou je taktéž jejich variabilita. Pojďme se podívat na rodpod Hardcore XL od Mivardi.

hanak_zpr1117_002_resize.jpg

Radim Hanák – Cherry vítězí

20. 11. 17 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Poslední srpnový týden jsem se rozhodl se trochu odreagovat a užít si nerušený rybolov bez omezení na jednom soukromém rybníku. Tři dny lovu 24 hodin nonstop, lov na tři pruty – no prostě jsem neodolal jsem a na popud kamaráda jsme vyrazili.

nedelka_zpr1117_07_resize.jpg

Lukáš Nedělka - Česnekové šílenství

14. 11. 17 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Tak by se dala nazvat naše krátká výprava, kdy jsme hned po práci vyrazili k vodě s cílem zkusit přelstít nějakého pěkného kapra. U vody dostávám informaci od jediného lovícího rybáře, že ryby prý nechtějí spolupracovat.

kosaci_tom_23-0_kg-11-_resize.jpg

Tom + Týna Kosáci - Tropy, vítr, bouře, aneb „Totální masakr s pohádkovým koncem“

13. 11. 17 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Je druhá půlka června a já s kým jiným, než s přítelkyní Týnou se vracíme z týdenní rybářské výpravy. Z výpravy, která pro nás byla až pohádková. Vydali jsme se k jezeru, na jehož březích jsme v minulosti strávili již nějaký čas a byli jsme zvědaví, co na nás bude čekat tentokrát. Druhý tým v podobě otce s Martinem se vydal na tuto lokalitu o týden dříve, tak abychom si mohli předat člun s echolotem. V průběhu týdne sondujeme, jak to vypadá s úlovky a jaká je aktivita ryb. Odpovědi ovšem nebyly nějak lichotivé. Počasí bylo jako na houpačce, měnil se vítr a do toho přišly tropy. Záběrů bylo opravdu málo a ryby se hodně vyskytovaly ve sloupci. Jediná ryba, co stála za zmínku, byl otcův nový osobák, a to kapr 19,5 kg.

dufek_zpr1117_09_resize.jpg

Jarda Dufek - Kapří kolotoč

07. 11. 17 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj, hlásím se z další třídenní výpravy za kapry ze stojaté vody. Před samotným lovem jsem vyrazil na vytipovanou lokalitu s rodinou na výlet spojený s koupáním. Mým cílem bylo „osahat“ si potenciální lovná místa a jedno z nich předkrmit. Krmná dávka byla tentokrát pouze z jednoho druhu boilie, a to Rapid Excellent příchutě Cherry o průměru 24 mm. Z mé strany to byl záměr dát tomuto druhu boilie větší šanci v plné sezóně a zkusit využít na maximum jeho potenciál.

banner_md_fb.png

Mivardi Days 2017 - Pozvánka na 3. ročník jedinečné prezentační a prodejní akce

06. 11. 17 | Kategorie: Ostatní | Počet komentářů (23)

Vážení zákazníci a příznivci značky Mivardi, máme to potěšení Vás pozvat na v pořadí již třetí ročník Mivardi days. Tato originální akce naší firmy navazuje na velice úspěšné dva předchozí ročníky, které se setkaly s velice pozitivním ohlasem z Vaší strany.

prchlik_zpr1117_003_resize.jpg

Honza Prchlík - Konec léta

03. 11. 17 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj všem od vody. V této zprávě se ještě vracím zpět do letního období, kdy jsem chtěl využít posledních pár opravdu horkých letních dní u vody a zkusil jsem nachytat pár ryb v prudkém říčním proudu. O vybraném úseku jsem od pár známých věděl, že se občas nějaký ten pěkný kapr uloví, a tak jsem neváhal.

recenze_powerbanka_001_resize.jpg

Napájecí stanice MIVARDI HARDCORE - recenze

01. 11. 17 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

Takřka žádný kaprař se dnes u vody neobejde bez zdroje energie minimálně pro nabití mobilního telefonu. Moderní powerbanky toho dnes ale umí mnohem více. Nabijete s nimi tablet, notebook i čelovku nebo je můžete použít jako světlo. S novou napájecí stanicí kompaktních rozměrů Mivardi Hardcore, kterou jsme podrobili redakčnímu testu, nabijete mobilní telefon o průměrné kapacitě 1 700 mAh baterie 26 x a více! Vzpomínám si na dobu powerbank a solárních nabíječek, které nabily telefon maximálně jednou, a ještě jsme za to byli hodně rádi.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace