Aktuality

Navštivte náš stánek na výstavě Rybaření 2006 v Brně a získejte slevu až 99% na veškerý sortiment.

13. 03. 06 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Ve dnech 22. - 26.3.2006 si můžete prohlédnout sortiment firmy FISH-PRO s.r.o. na výstavě Rybaření 2006. Výstava se koná na výstavišti v Brně v pavilonu F. Velkou část vystavovaného sortimentu zde bude možné přímo zakoupit. Při zakoupení jakéhokoliv produktu nad 990 Kč si můžete vylosovat slevu 5 - 99% na tento nákup nebo na místě vyhrát některou z hodnotných cen.

Spuštění nového portálu pro veřejnost je tu. Jak bude pokračovat zprovozňování dalších funkcí? Kdy bude portál dokončen?

12. 03. 06 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Vážení návštěvníci, v současné době probíhá intenzovní plnění katalogu / e-shopu. Změny můžete průběžně sledovat v menu produktů, protože jsou vždy okamžitě aktivní. Do konce března pak chystáme zprovoznění objednávek a také druhé zásadní části tohoto portálu - systému článků. Zde budou v krátké době uveřejněny desítky originálních článků, které dosud nevyšly ani v tištěných časopisech. Nepřestávejte sledovat tento web - stále se tu objevují nové informace a tak tomu bude i nadále.

Firemní prodejna FISH-PRO s.r.o. vám nabízí velkou část našeho sortimentu včetně kvalifikovaného poradenského servisu Jiřího Ouředníčka.

09. 03. 06 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Od pondělí do pátku naleznete na adrese Tlustého 2401/4, Praha - Horní Počernice, širokou nabídku zboží, které naše firma nabízí. Seženete zde absolutně čerstvé živé nástrahy prvotřídní kvality a za výborné ceny. Tato prodejna vám nabídne i exkluzivní produkty našeho sortimentu, se kterými se v běžných obchodech nesetkáte.

Nově postavený firemní tým MIVARDI Pohořelice má šanci promluvit do pořadí na nejvyšších příčkách v 1. lize LRU - plavaná 2006

07. 03. 06 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Největší změnou je zcela nově složené plavačkové družstvo Mivardi Pohořelice, kde se schází skutečně hvězdná sestava (Miroslav Melcher, Václav Freylich, Dušan Bednařík a Ladislav Žigo). Všichni členové tohoto družstva mají za sebou řadu bojů o nejvyšší příčky v domácích soutěžích i starty v českém národním týmu.

Spouštíme nový web. Testovací provoz bude trvat do 20. března

06. 03. 06 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Momentálně je dostupná pouze kostra nového portálu, která obsahuje funkční katalog produktů a diskuzní fóra.

zavřít
ukázat

Články

Přihlášení / Registrace