Aktuality

img_0263-2.jpg

RAPID Obalovací pasta ProActive – MIVARDI – Pro Váš úspěšný lov

27. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Série obalovacích past s dlouhou trvanlivostí na nástraze. Velmi dobře drží na hotovém boilies i na Pop Up kuličkách. Tyto nové pasty jsou složeny z originálního boilie mixu daného druhu boilies, přísad pro dosažení požadované konzistence a rozpustnosti, esencí, tekutých potrav a R-FACTORu. Ihned po vhození do vody se pasta začne pozvolna omývat a uvolňovat výrazný potravní signál do okolí nástrahy.

sea.jpg

NATURAL CONCEPT SEA A CRAZY LIVER - SKLADEM !

23. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Dlouho očekávaný produkt Mivardi je venku! A vy můžete spolu s ním lovit velké kapry stejně tak úspěšně, jako náš tým, jež jej testoval! Další produkty viz. příloha. Boilies Rapid Natural Concept je vyrobeno pomocí nové výrobní technologie a zařízení, které patří mezi absolutní špičku v Evropě. Umožňuje nám sériově vyrábět boilies se stejnými parametry, strukturou a fungováním, jaké získáte při domácí ruční výrobě. Nová produkce není omezena hrubostí komponent a dovoluje i přidání opravdového ovoce, jater a dalších čerstvých surovin. Samozřejmostí je používání čerstvých vajec ve všech vyráběných řadách boilies. Konzervace a stabilizace je postavena v maximální míře na přírodních látkách a nezpůsobuje změnu aroma ani chuti kuliček. Novou generaci rozeznáte nejen podle doplňkového loga Natural Concept na sáčku, ale i podle zajímavého „naturálnějšího“ povrchu kuliček.

img_0489-2.jpg

Tomáš Lyčka - lov s Natural Conceptem - MIVARDI CZ

23. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Záběr na levý prut nahozený v hloubce do 3 metrů za trsy trav, dozlatova zbarvený mlíčák, který se nechal zlákat na boilies Natural Concept - Champion Platinum Sea v provedení 24mm. Z kapra doslova tekl proudem strávený boilies. Máte se na co těšit, bude to velká paráda. Už se těším na další vycházky s tímto NEW boiliesem. Ať se daří... Za M-CARP Tým - Lyčud

m-radisto-1.jpg.jpg

Naskladnění DIP a AMINOLIQUID Rapid

22. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Vážení obchodní partneři a zákazníci dnes 22.5.2019 bylo naskladněno toto zboží viz seznam. Rapid DIP: Vynikající, silně koncentrovaný doplněk pro zatraktivnění boilies, pelet ale i různých foukaček a podobných nástrah. Pomůže vám především při kratších vycházkách, kdy potřebujete mít velmi atraktivní nástrahy. Stačí pouze namočit a nahodit. Délka namočení závisí na typu nástrahy. Peletu nebo boilie můžete macerovat několik minut ale i několik hodin. Dlouhodobé máčení doporučujeme především na zabahněných vodách. Nástraha nebude tolik přijímat pach bahna a maximálně zesílí potravní signál.

deni1-2.jpg

Deni Šafářová - MIVARDI CZ - Chladná voda s Tondou!

22. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Když nastal ten krásný podzim, moje nejoblíbenější období v roce, vyrazila jsem na novou vodu, kde jsem ještě nechytala. Vybrala jsem si místo na odhoz a vytvořila jeden krmák. Jednoduše, žádné vymýšlení. První dva dny chytání nebyly na záběry nikterak valné. Potom se však ryby začaly vyskytovat v mém krmném prostoru a já si nakonec parádně zachytala. Co se týká velikosti, tak se žádný tlusťoch nekonal. Byla to série menších kaprů od 5 do 8kg, kdy jsem si dva z nich blýskla :-)) Ryby nejvíce fungovaly na Vyzutého Tondu, kterého poslední dobou hojně využívám a ananasovou dumbellsku. Všem přeji hodně štěstí :-). Déňa

du.jpg

NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNA S VELKÝM ZASTOUPENÍM PRODUKTŮ MIVARDI - AZ FISHING!

22. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Přijďte se podívat do nově otevřené rybářské prodejny na Praze 4, AZ fishing,Štúrova 1284/20, 142 00 Praha 4. Otevírací doba Pondělí až sobota 8:30- 19 hodin, neděle 8:30-12 hodin. Značku Mivardi zde najdete v širokém sortimentu. Těšíme se na Vás.

img_0455.jpg

Tomáš Lyčka - NATURAL CONCEPT - MIVARDI CZ

21. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Po ne úspěšné výpravě jsem vyrazil na mojí srdcovku a otestoval jsem nový Natural Concept boilies, který jsem si velmi oblíbil za krátký čas. Jedna koule 24mm B17 s PopUp Dumbelles Reflex Ananas NB.A. přinesla deset minut po náhozu na pravý prut, který byl nahozen v hloubce 3 metrů na čistém dně, nádhernou jikernačku a nebyla to poslední ryba této vycházky... Za M-CARP Tým - Lyčud

miv-g502fc360h_det1.jpg

Další naskladnění - G50 MK2 - kaprový speciál!

17. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Dnes doplněna zásoba kaprových prutů!

dsc_0101-4.jpg

Pod jezem – Jan Prchlík – MIVARDI CZ

16. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Ahoj všem od vody. Podnikl jsem vycházku do části pod jezem. Měl jsem vcelku štěstí a místo, které bylo pro letošek naprosto nejlepší, bylo volné. Rychle jsem rozbalil, nahodil a čekal. Ryby zde opět byly a první záběr přišel opravdu rychle. Jednalo se o menší rybu, ale co záběr byl. Další následoval do hodiny a vlastně po celou dobu nebyl čas mezi záběry delší. Vesměs se jednalo o menší kapry, ale jeden lepší se mezi nimi přeci jen objevil. Pruty chodily na střídačku ať na Crazy liver nebo B17. Ať se vám u vody daří.

zavřít
ukázat

Články

Přihlášení / Registrace