Aktuality

hercules-predni.jpg

NOVINKY 2019 - naviják - HERCULES - tři varianty!

11. 02. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

V řadě Hercules najdete model s volnoběžkou (model B), naviják s přední brzdou (mode F) a také naviják se zadní brzdou (model R). Nová série navijáků s frézovanou kovovou cívkou, odlehčenou vrtáním a lehkým grafitovým tělem. Jsou vybaveny pevnou kličkou a pěti kvalitními ložisky včetně jednocestného ložiska pro okamžitou zarážku zpětného chodu. Počítačově vyvážený rotor je osazen rolničkou proti kroucení vlasce. Samozřejmostí je citlivá brzda s jemným nastavením. Náhradní cívka je součástí balení.

daniel.jpg

Danijel Ruzic - MIVARDI AUSTRIA - krásný kapr předvánoční

04. 02. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Mrazivé noci nejsou pro náš koníček ideální, ale přesto je mnoho z nás, kteří jsou plní naděje a ještě chtějí držet alespoň jednu rybu v rukou! Danijel věřil tentokrát RAPID REFLEX 14 mm ananasu pop up, nástraze, která přitahuje pozornost i v tomto období! Gratulace do Rakouska!

raty.jpg

Mladí příznivci MIVARDI - Ondra Rattay - Poslední zimní výpravy

01. 02. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

I v roce 2019 dáme prostor mladým nadějným rybářům, kteří jsou pro nás velikou perspektivou! Mivardi je značkou všech a pro všechny! Dobrý den Vám všem, prosíme u mladých rybářů, kteří jsou fanoušky značky MIVARDI omluvte foto mobilem. Děkujeme. Ondra nám ke svému rybaření poslal i pár slov!

img_2761-2.jpg

Method mix Rapid Excellent - pro Váš lov kapra

31. 01. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Velký pomocník při lovu kaprů při kratších vycházkách nebo pro nastartování lovného místa. Jeho složení se podobá boilie mixům, ale je výrazně hrubší pro lepší rozpad ve vodě. Úkolem method mixu je vytvoření lákavého zákalu, předání potravního signálu do vodního sloupce a stažení ryb do našeho loviště. Na tekoucí vody je vhodné přidat až 30% těžké hlíny. Pro zvýšení účinnosti použijte Aminoliquid Rapid (20 - 50 ml / kg) se stejným nebo podobným aroma jako použité nástrahy.

ff2018_day2_0051_resize.jpg

MIVARDI - FOR FISHING - 14-17.2.2019 - loňské 4 ocenění!

30. 01. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Značka MIVARDI byla na FF 2018 odbornou porotou oceněna hned čtyři krát. Napájecí stanice Hardcore vyhrála cenu Grand Prix - Zajímavost veletrhu. To je výzva i pro letošní FOR FISHING! Chcete vidět všechny novinky MIVARDI? Expozice o rozloze 310 m2 s kompletním sortimentem. Můžete zde velmi výhodně nakoupit nové i časem prověřené produkty. Nástrahy i návnady RAPID ve všech variantách. Potkáte všechny známé tváře našeho týmu. Rádi a ochotně Vám se vším poradíme a Vy si vše můžete vyzkoušet! Zastavte se v hale 2 v na veletrhu FOR FISHING v Praze - Letňanech. MIVARDI je tu pro Vás, naše věrné fanoušky a zákazníky!

dsc_3543.jpg

David Lužný – MIVARDI ČR - Pozdní podzim u vody

29. 01. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

V druhé polovině listopadu jsem se po dlouhé době termínově sladil s kolegou z CZ Mivardi teamu, Tomášem Lyčkou a po z mého pohledu hodně vydařené výpravě z jara jsme opět spolu vyrazili k vodě, opět svazové. Tom místo po předchozí dohodě předkrmil ve čtvrtek směsí Turbo pelet a mixu boilies a tak jsme byli trošku nervózní, zda-li bude místo v pátek odpoledne volné…

a5.jpg

MIVARDI - FOR FISHING - 14-17.2.2019

28. 01. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Chcete vidět všechny novinky MIVARDI? Expozice o rozloze 310 m2 s kompletním sortimentem. Můžete zde velmi výhodně nakoupit nové i časem prověřené produkty. Nástrahy i návnady RAPID ve všech variantách. Potkáte všechny známé tváře našeho týmu. Rádi a ochotně Vám se vším poradíme a Vy si vše můžete vyzkoušet! Zastavte se v hale 2 v na veletrhu FOR FISHING v Praze - Letňanech. MIVARDI je tu pro Vás, naše věrné fanoušky a zákazníky!

a4-1.jpg

MIVARDI DAYS 2019 startuje a s ním i spousty novinek!

25. 01. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Vážení zákazníci a příznivci značky Mivardi, máme to potěšení Vás pozvat na v pořadí již třetí ročník Mivardi days. Tato originální akce naší firmy navazuje na velice úspěšné dva předchozí ročníky, které se setkaly s velice pozitivním ohlasem z Vaší strany. Především díky Vám, našim věrným zákazníkům a příznivcům, se naše společnost stala největší v České republice a touto akcí bychom Vám všem také rádi poděkovali. M-days 25. – 26.1. (pátek 10.00 do 17.00, sobota 9.00 – 17.00) Vás v areálu firmy MIVARDI s.r.o. v Mohelnici

mivardidays19_sq.jpg

MIVARDI DAYS již zítra v 10,00!

24. 01. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

V Mohelnické prodejně již jdou přípravy do finále a těšíme se na Vás zítra i v sobotu!

zavřít
ukázat

Články

Přihlášení / Registrace