Aktuality

dsc_0047-5.jpg

ČSOB odstávka ELB - platební tlačítko Ne 19. 5. 2019 00:00 - Ne 19. 5. 2019 06:00

15. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Dovolte, abychom Vás informovali, že v níže uvedených časech nebude dostupné elektronické bankovnictví ČSOB a z toho důvodu nebude možné provádět online platby přes platební tlačítko na platební bráně. Nedostupnost elektronického bankovnictví nemá žádný dopad na online akceptaci platebních karet na platební bráně. Ne 19. 5. 2019 00:00 - Ne 19. 5. 2019 06:00 Děkujeme za pochopení. S přáním úspěšného dne! MIVARDI

dsc_0029-7.jpg

Honzův raketový start – Jan Prchlík – MIVARDI ČR

15. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Ahoj všem od vody. Poprvé se letos ozývám z úspěšného kaprolovu. I když jsem se u vody pohyboval i v průběhu února výsledky se zkrátka a jednoduše nedostavily. Jelikož poslední dva roky jsem se pohyboval převážně okolo řeky, letošní sezonu bych se rád zaměřil na vody stojaté. Podnikl jsem tedy několik vycházek na pískovnu, kterou velice dobře znám s různými výsledky. Převážně, když už jsem záběru docílil, se jednalo o menší rybu. Situace se změnila, poslední vycházku, kdy se mi po setmění podařil pěkný lysec. I když je brzké jaro vsadil jsem na nástrahu většího průměru a to 24mm Hard Balls B17, kterou jsem měl více než půl roku zalitou totožným aminoliquidem. Ať se vám u vody daří.

foto-11-nejlepsi-druzstva.jpg

I. liga 1. kolo Plavaná Pasohlávky - MIVARDI

10. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Po zimní přestávce byla 1. kolem zahájena naše nejvyšší týmová soutěž – I. liga v plavané a MIVARDI bylo vidět! V letošním roce opět závodí celkem 12 družstev vždy po 4 závodnících ve 4 kolech. 1. kolo se konalo na Novomlýnských nádržích. Plavaná a MIVARDI to jde dohromady a tým z MOHELNICE a TŘEBECHOVIC sbíral první bodíky. Podrobný referát pod obrázky na této stránce!

dscn0174.jpg

Tomáš Bőhm – Mivardi ČR – Lehká kaprařina s feedrem

10. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Lov na feeder je stále více populární a i já mám tuto techniku především na jarních vycházkách v oblibě. Vybírám si menší svazové vody, kde po prvním rozmrzu a neúspěchu místních rybářů bývá klid. Pruty používám Nitrium Feeder 3,60 m M 20 - 75 g osazené navijáky Energy 4000. Na tyto krátké vycházky volím pokaždé stejné krmení. Pelety Rapid Turbo 16 mm a Method mix Rapid Champion. Na lovné místo házím několik lopatek turbo peletek a do krmítka pak samotný method mix.

vi.jpg

NATURAL CONCEPT - Poznávání přírody - Vítek & Denis - MIVARDI CZ

07. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Očekávání novinky - Natural Concept technologie Hned když jsme dostali možnost je otestoval tak jsme neváhali a vyjeli na několik rychlých vycházek společně a s Česnek-chilli NATURAL CONCEPT. No a takhle to dopadlo.

b171.jpg

NATURAL CONCEPT - boilies inspirované přírodou!

06. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Boilies Rapid Natural Concept je vyrobeno pomocí nové výrobní technologie a zařízení, které patří mezi absolutní špičku v Evropě. Umožňuje nám sériově vyrábět boilies se stejnými parametry, strukturou a fungováním, jaké získáte při domácí ruční výrobě. Nová produkce není omezena hrubostí komponent a dovoluje i přidání opravdového ovoce, jater a dalších čerstvých surovin. Samozřejmostí je používání čerstvých vajec ve všech vyráběných řadách boilies.

2.jpg.jpg

Jan Uličný – MIVARDI ČR – Divoká voda

06. 05. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Jak si vedl náš mladý promotér na první vycházce: Konečně přišel víkend, kdy i já mohl zahájit letošní sezónu. Teplota vzduchu byla přívětivá, což o vodě, která měla pouhé 3 stupně se říct nedalo. Podle teploty vody jsem také zvolil atraktivní krmení, kdy cílem bylo udělat alespoň jeden regulérní záběr. Směs drobného partiklu, kukuřice, turbo peletek, peletek sweet corn, pár koulí béčka a to vše zalité aminoliquidem B17. Na jeden prut jsem zkoušel popky reflex 14mm Magic fruit a Česnek.

miv-stafc10h_det1.jpg

STALKER MIVARDI - KAPROVÝ PRUT SPECIÁL- NOVINKA 2019 - SKLADEM !

30. 04. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Luxusní série kaprových prutů s mimořádně štíhlým, avšak velmi výkonným blankem. Vyznačují se nízkou hmotností, skvělou ovladatelností a vynikající prací při zdolávání. Jsou určeny pro lov na krátké vzdálenosti a moderní "lehkou kaprařinu". Vzhledem ke krátké transportní délce umožňují pohodlnou přepravu. Svoje místo si najdou i při lovu a zdolávání z lodi. Rukojeť je vyrobena z korku nejvyšší kvality a osazena FUJI sedlem navijáku. Povrchová úprava v 3K cross woven carbonu tomuto prutu vysloveně sluší. Samozřejmostí jsou kvalitní očka SIC Ultralight.

m-acremcbd.jpg

NOVINKA 2019 - nová série jehel a vrtáčku!

30. 04. 19 | Kategorie: Aktuality | Počet komentářů (0)

Opravdu nádherné a praktické provedení! Vše barevně přesně rozlišené, odolné a praktické. Kompletní sada pro všechny potřeby kapraře a všechny varianty lovu! Jehla MC Fine splicing needle - Tenká, přesná a dostatečně pružná jehla s miniaturní západkou. Je ideální k vytváření smyček na olověných šňůrách nebo pro nastražování malých a křehkých nástrah. Ergonomicky tvarované držadlo s měkčeným pryžovým středem zajišťuje pohodlný a pevný úchop.

zavřít
ukázat

Články

Přihlášení / Registrace