David Kocman – MIVARDI ČR - První letošní ryba přes DVACET!!!

01. 11. 18

_dsc0771.jpg

Zařazuji do aktualit, neb se to právě dostlalo ke mě! Super úlovek a blahopřání pro Davida! Bobrman. Více již zpráva lovce: Konečně jsem se dostal po dlouhé době na svou oblíbenou domácí vodu. Jelikož místo dobř znám a voda je hodně hladová, vzal jsem s sebou 8 mm ananasové pelety, z kterých jsem udělal krmný koberec. Použil jsem svou oblíbenou montáž Ronnie Rig s reflexní ananasovou plovkou zalitou esencí stejné příchutě.

Pop-up RAPID reflex ananas + N.BA.

Obalovací pasta ProActive Rapid Ananas + N.BA.

Do PVA punčochy jsem dal obalovací pastu také Rapid Ananas. Celý den byl bez záběru, ale i tak jsem krmil. Hodinu před koncem dostávám nenápadný záběr.

Signalizátor mlčí a swinger se pohybuje cca. 3mm nahoru a dolů. Nedá mi to a zvedám prut. Hned po zvednutí prutu jsem věděl, že na druhé straně není žádný malý kapřík!

_dsc0771.jpg

David Kocman

Jezdil si, jak chtěl a z cívky mi vymotal přes 40 metrů. Po několika dlouhých minutách podebírám velkého šupíka! Přichází obravská radost a očekávání, kolik ukáže váha. Odečítám vážící sak, dávám kapra do něj a váha ukazuje 21,5 kg. Na této vodě je to můj osobák a budu rád, když se s tímto kaprem ještě potkám.

David

_dsc0777.jpg

_dsc0778.jpg

_dsc0783.jpg

_dsc0784.jpg

_dsc0788.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Články

Přihlášení / Registrace