Mladí příznivci MIVARDI - Ondra Rattay - Poslední zimní výpravy

01. 02. 19

raty.jpg

I v roce 2019 dáme prostor mladým nadějným rybářům, kteří jsou pro nás velikou perspektivou! Mivardi je značkou všech a pro všechny! Dobrý den Vám všem, prosíme u mladých rybářů, kteří jsou fanoušky značky MIVARDI omluvte foto mobilem. Děkujeme. Ondra nám ke svému rybaření poslal i pár slov!

Ahoj všichni rybáři. V tomhle zimním období jsem se vydal několikrát na mou oblíbenou svazovou vodu. V pátek hned po škole jsem si jel zakrmit mixem peletek Easy Catch a Turbo. Další den přijíždím, ale lovné místo je bohužel obsazené tak pruty nahazuji vedle. Jako nástrahu jsem zvolil Devil sguid 15mm s pop up stejné příchutě a na druhý prut Vyzutého Tondu 18mm s pop up Devil.

Pruty nahazuji do vzdálenosti tak 80 metrů, protože není třeba házet dál.

DEVIL SQUID Z ŘADY RAPID CHAMPION PLATINUM

raty.jpg

Ondra Rattay

Asi po třech hodinách přichází menší kapřík, ale potěšil. Kapr přišel na Devil sguid 15mm s pop up stejné příchutě. Kapra si dokumentuji a pouštím zpátky do vody. K večeru přichází pomalá jízda, kapr si celkem bere ale nakonec boj končí v podběráku. Kapra pouštím a montáž posílám zpět do vody. Začíná pršet tak se rychle balím a odjíždím domů.

raty3.jpg

Další vycházka byla opět na stejnou svazovou vodu s dvěma kamarády. Vydal jsem se na místo kde jsem musel házet dál, protože v blízkosti jsou řasy a traviny. Jako nástrahu jsem zvolil Devil sguid 18mm s pop up Ananas a na druhý prut B 17 18mm s pop up Reflex Ananas. Po chvíli kamarád odchází a my zůstáváme samy. K večeru už balím, ale před očima se mi rozjede levý prut na kterým jsem měl Devil sguid s pop up Ananas. Kapra pouštím, balím a odjíždím domů.
Na těchto zimních vycházkách mě nejvíce zafungoval Devil sguid o průměru 15 a 18mm.
Přeji všem krásné chvíle u vody.

Ondra

raty2.jpg

raty1.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Články

Přihlášení / Registrace