NOVINKA 2019 - M-BOAT AWB - to prostě chcete!

13. 03. 19

m-mb280awb_det2_one-sitz.jpg

Ideální velikost pro převoz i manipulaci! VELIKOSTI 240 - 280 - 320cm! Nová generace nafukovacích člunů M-BOAT s celou řadou konstrukčních úprav a vylepšení. Zvětšená šířka a upravený tvar zvětšují vnitřní prostor na maximum. Tomu napomáhá i nové řešení zadní části plováků, které dovoluje umístit zrcadlo co nejblíže konci plováků a zároveň zachovat jejich funkci při udržování směru jízdy. Výrazně zdvihnutá příď spolu se specifickým tvarováním přední části, výrazným nafukovacím kýlem v celé délce podlahy a speciálně tvarovaným zrcadlem zajišťují vynikající hydrodynamické vlastnosti člunu a směrovou stabilitu.

M-BOAT AWB 280

To v praxi znamená vyšší rychlost, snadnější ovládání a nižší spotřebu energie při pohonu člunu. Zesílený materiál plováků zvyšuje odolnost proti proražení. Nafukovací podlaha se zdvojenou nášlapnou vrstvou je téměř nezničitelná a její zelená barva skvěle ladí se zbarvením plováků člunu. Černá vesla a ostatními příslušenství skvěle doplňují celkový design člunů. Unikátní rybářské nafukovací čluny vyvinuté firmou Mivardi. Liší se od všech standardních nafukovacích člunů na trhu. Jsou vyvinuty speciálně pro použití s elektromotory a tomu je přizpůsoben jejich technický design. Konstrukce přídě s dvojitým lomením v kombinaci s velkým úhlem zvýšení přídě a použitými plováky silného průměru zajišťuje unikátní hydrodynamické vlastnosti člunu a tím i schopnost rychlejší jízdy a úspornějšího provozu. Zároveň vynikají neobvykle velkým vnitřním prostorem u každé dodávané délky.

Verze s nafukovacím kýlem mají díky popsané konstrukci ještě lepší směrovou stabilitu i v silném větru a výborně rozrážejí vlny. Standardní výbavou všech modelů jsou posuvné lavičky s protiskluzovým povrchem, skládací hliníková vesla, nožní pumpa s funkcí vyfukování, přepravní taška a sada na opravu člunu.

m-mb280awb_one-sitz.jpg

Čluny Mivardi svou kvalitou a inovativními vlastnosti zcela jistě předčí Vaše očekávání. Jsou vynikajícím pomocníkem, jak pro rybáře, tak i pro ostatní příznivce pobytu u vody. Čluny jsou vyrobené z kvalitního vrstveného a odlehčeného PVC korejské výroby s vysokou odolností vůči oděru a mechanickému poškození. Díky použití tohoto kvalitního materiálu je manipulace se čluny velmi snadná. Čluny jsou osazeny ventily s pojistkou pro snadné vyfukování a nafukování. Samozřejmostí jsou tři samostatně nafukovatelné komory pro bezpečnost posádky.

m-mb240awb.jpg

Mezi hlavní výhody patří:

Nízká hmotnost díky použití speciálního vrstveného materiálu. Speciálně tvarovaná příď, optimalizovaná pro použití s elektrickými motory. Vynikající hydrodynamika a skvělé jízdní vlastnosti. Ochranný boční pás proti prodření.
Rychlé nafouknutí a vyfouknutí. Kompaktní rozměry pro transport. Vysoká stabilita a nosnost dosažená použitím hlavních plováků velkého průměru. Možnost použití spalovacího motoru či elektromotoru díky zesílenému uchycení zrcadla.

m-mb240awb_det1.jpg

Příslušenství:

Hliníková skládací vesla. Nožní pumpa. Variabilní lavičky. Přepravní taška. Sada na drobné opravy.

m-mb240awb_det12.jpg

m-mb240awb_det13.jpg

m-mb240awb_det14.jpg

m-mb240awb_det15.jpg

m-mb240awb_det19.jpg

m-mb240awb_det18.jpg

m-mb240awb_det16.jpg

m-mb240awb_det17.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Články

Přihlášení / Registrace