Pavel Bobrman Vohralík - nový zaměstnanec MIVARDI

12. 07. 18

img_0183.jpg

Podařilo se nám přivést do našich řad jednu z osobností české kaprařiny a velmi známého rybáře. Pavel Vohralík, alias Bobrman, od tohoto týdne nastoupil do naší firmy na plný úvazek do pozice náměstek digitální sekce Mivardi. Pavel se bude podílet na nových projektech, starat o odborná sdělení na našem webu a jeho položkách, součinnost na Facebooku, konzultantská pozice v našem promo týmu.

Pavel Bobrman Vohralík

Narozen v roce 1974, členem Českého rybářského svazu od roku 1982, vzdělání vodohospodářské a sportovně managerské. Působil 20 let na různých projektech v tělovýchově, co-by šéftrenér Střediska mládeže, pověřený řízením Sportovní haly a Skateparku. Zakladatel rybářských setkání RCCC, jejichž výnos jde na podporu postižených dětí a rybářských akcí pro mládež. 

Bobrman retro 3
Bobrman retro 2
Bobr sumec

Pavel Bobrman Vohralík

Jako konzultant a poradce pracoval ve volném čase pro společnosti Prologic (Svendsen sport DK), Zico, LK-baits, Sportcarp.

Pavel není jen kaprařem, má velmi rád všechny rybolovné techniky. 

Bobr retro 4
Bobr zima
Bobr WCC 16

Mezi velké rybářské úspěchy patří celkové 5.místo na World Carp Classic 2016 s vítěžstvím v sektoru pro lov, ale účast na komerčních závodech je velkou vyjímkou.

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Články

Přihlášení / Registrace