Tomáš Skála - MIVARDI ČR - můj start s MIVARDI

03. 01. 19

3-1-.jpg

Ahoj Mivarďáci letos na konci léta jsem se rozhodl změnit firmu od které jsem přes 8 let odebíral krmení. Hledal jsem co bych mohl pro další moje rybaření používat a co by mě vyhovovalo. Po delším uvažovaní jsem usoudil že když používám spoustu věcí od bižuterie přes pruty po tašky a obaly od firmy Mivardi že vyzkouším právě tuto firmu a sázka to byla více než dobrá ale to bych předbíhal.

První výpravu s produkty zvolené značky jsem naplánoval na svazovou pískovnu výprava byla vcelku úspěšná když jsem každou noc chytal čtyři až šest ryb ale váhový průměr kdy většina ryb nepřesáhla 8 kg a jen dvě ryby měli okolo 10 kg jsem se i díky stále více zvětšujícím se tlakem jsem výpravu ukončil o 2 dny dříve. Ovšem nehodlal jsem se vzdát a hned po cestě domů zajel na novou lokalitu a nakrmil místo které z minulosti znám to samé jsem opakoval i další den. Krmení jsem zvolil boilie z řady Excellent a to konkrétně příchuť Monster crab pro krmení i chytání na jednu udici a na druhou jsem zvolil Hard Balls Crazy Liver k boilie Monster Crab jsem zvolil ještě pro větší atraktivitu PopUp Reflex v příchuti Garlic.

RAPID POP-UP REFLEX

3-1-.jpg

Tomáš ,,Skálič" Skála

3-2-.jpg

Při první vycházce po předešlém dvojnásobném předkrmení jsem první záběr docílil po 4 hodinách na Crazy Liver ale jednalo se opět o rybu okolo 6kg jako na předešlé lokalitě nepropadal jsem panice nahodil dokrmil zhrubal 80 kuliček na montáž a čekal dál. Další záběr se dopstavil zhruba v 7 hodin večer na prut s Crabem a česnekovým Popem.

Už od počátku boje bylo jasné že se jedná o podstatně větší rybu nežli byla ta předešlá což se ukázalo když se mě ryba pověsila pod převislým stromem do vázky a jak sem ji pod hladinou zahlédl neváhal jsem ani vteřinu a skočil pro ní do vody po podebrání jsem byl mile překvapen a po zvážení ještě víc ryba měla krásných 13,5 kg a to nebyl zdaleka konec toho co se povedlo během několika následujících po pracovních vycházek …

1-4.jpg

2-38.jpg

Po předešlé úspěšné vycházce jsem se nemohl dočkat dalšího dne kdy po práci budu moci opět vyrazit k vodě.Den v práci utekl vcelku rychle hodiny snad letěli a já rovnou z práce letěl k vodě aspoň na vycházku v časovém úseku zhruba 8 hodin. Rychle jsem vše nahodil se stejnými nástrahami jako minulou vycházku a to na jednom prutu boilie Monster Crab v 18 mm a na druhý 24mm Hard Balls Crazy Liver ve 24 mm a k tomu 16mm reflex popku Česnek. Protože jsem předešlý večer krmení nepodcenil a nakrmil okolo 2 kilogramů mixu boilie v příchutích na které jsem chytal jsem v záběr doufal i v tak krátkém časovém úseku jaký jsem měl na lov vyhrazen. Po dvou hodinách se rozjel prut s Liverem a Česnekovým popem myslel sem si že ryba bude menších rozměrů než jsem jí dostal skoro až pod nohy kde vypuklo peklo které trvalo zhruba 10 minut ale naštěstí jsem rybu zdárně podebral a po odfocení a zvážení jsem se radoval z rbyby s váhou 16,60 kg prostě paráda a to bylo tento den vše ale to nejlepší mělo ještě přijít.

S pozdravem Tomáš ,,Skálič“ Skála

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Články

Přihlášení / Registrace