Vánoce s dárky od Mivardi

20. 11. 17

nákupy

Vážení zákazníci, vánoční svátky jsou pro většinu z nás časem klidu, hojnosti a rodinné pohody. Letošní Vánoce se již nezadržitelně blíží a pomalu nastává čas přemýšlet, co koupíte svým blízkým. Ani Vy byste neměli zapomenout na ty, na kterých Vám záleží a udělat jim vhodným dárkem radost pod stromečkem. Předejděte tradičnímu vánočnímu stresu a shánění na poslední chvíli - začněte s výběrem a nakupováním už teď.

Naše společnost Vás tímto srdečně zve k vánočním nákupům do našeho e-shopu, kdy z pohodlí domova můžete pořídit dárky a ušetřit při tom hodně času a nervů. Nebo máte raději osobní kontakt, případně potřebujete s výběrem poradit? V tom případě v našich firemních prodejnách v Mohelnici a v Praze na Vás čeká odborný personál, který Vám rád pomůže. Naše firma se na toto období pečlivě připravila a doufáme, že u nás každý ten svůj dárek najde.

V naší nové sekci Tipy na vánoční dárky jsme pro Vás připravili několik tipů na Mivardi dárky, kterými zaručeně neuděláte chybu.

A chcete při svých nákupech ještě i ušetřit? Nakupujte u nás a využijte Mivardi slevového a dárkového programu. Více informací k tomuto programu naleznete zde.  

Váš Mivardi Tým

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Články

 • Jezerní prázdninové dovádění...
  20. srpen 2018
  Radomír Šolc se tentokrát rozepsal o výpravě s kamarády a desetiletým synem. Jak se sami dočtete…
 • Rapid zig rig – MIVARDI FRANCE
  19. srpen 2018
  Krásné fotky na téma stále populárnějšího zig-rigu vyšly na facebookové stránce MIVARDI FRANCE,…
 • Za pět minut dvanáct...
  17. srpen 2018
  Michal Strnad prožil opravdu zajímavý narozeninový den, posuďte sami: ,,Jelikož jsem věděl, že v…
Přihlášení / Registrace