Články

dsc_0019.jpg

Jan Prchlík – MIVARDI CZ – šupík z řeky!

19. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj všem od vody. Konečně jsem se začal věnovat říčnímu lovu po celém úseku a ne jen v podjezí. S kolegou jsme začali zkoušet část zhruba dva kilometry nad jezem a nevedli jsme si úplně nejhůř. Kromě první vycházky, kdy jsem vyšel na prázdno, to další dvě bylo minimálně o dvou záběrech. První lepší výjezd skončil se třemi kapry do deseti kilogramů, druhý byl už na velikost lepší.

img_8991.jpg

Tomáš Veselý – MIVARDI CZ – Start u MIVARDI

18. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

A máme tu představení dalšího nového promotéra CZ týmu! Zdravím všechny rybáře v nové sezóně. Během měsíce února, jsem podnikl několik krátkých vycházek k řece Labi, jelikož mě slunečné počasí nenechalo v klidu. Tentokrát jsem navštívil střední úsek řeky. Podařilo se mi tady chytit mého letos prvního kapra.

img_3890.jpg

Josef Petráš – MIVARDI ČR - Podzimní řeka

17. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

V odpoledních hodinách jsem se vypravil, jen na pár hodin k řece, na úsek kde jsem ještě nikdy nechytal. Po změření hloubky markrem jsem zjistil, že ve vzdálenosti 30 metrů je koryto s hloubkou čtyř metrů a od břehu ke korytu je hloubka cca 1,5 metrů. Do koryta letěla montáž s jednou B17 o průměru 24 mm a dokobrováno dvěma kily B17. Do příbřežních partií jsem jen zhoupl montáž pod kterou se houpala jedna koule Cherry o průměru 18 mm zabalené v pastě stejné příchutě.

_mg_4654.jpg

Přesnost vítězí – Lukáš Nedělka – MIVARDI CZ díl.I

15. 04. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Těchto pár řádku bych chtěl věnovat způsobu lovu, který jsem si od letošního jara velice oblíbil, a to je přesnost chytání. Tato metoda nevyžaduje nikterak zvláštní techniku a přesto je velice účinná a pomohla mi v letošní sezoně k mnoha krásným rybám. V těchto řádcích se s vámi podělím o této technice.

dsc_0011.jpg

MIVARDI CZ – Jakub Belza – Belzič bez dozoru řádí!

12. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Tentokrát Týnka se mnou mohla být, jen první dva dny a zbylé tři dny jsem byl u vody sám. V noci již pěkně mrzlo, ale co bychom pro kapříky neudělali. Znovu jsme zvolili místo s větší hloubkou, tentokrát už by mohli brát z koryta, ne?!

img_3392.jpg

Boilie mixy Rapid MIVARDI - kdo si hraje nezlobí !

10. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Je stále velké množství kaprařů, jež upřednostňuje vlastní výrobu boilie doma, z namíchaných směsí! Je to taková hra a dá se říci i seberealizace, když se Vám povede vlastní krásný úlovek. MIVARDI má mixy opravdu špičkové i ingredience k výrobě. Proč ne, proč nezkusit právě to naše? Lojza Fiala, který dohlíží na výrobu a dal našim mixům svůj letitý um je sám o sobě velkým garantem kvality!

5-33.jpg

Michal Novotný – MIVARDI CZ – Feeder v chladné vodě

03. 04. 19 | Kategorie: Feederové vychytávky | Počet komentářů (0)

V posledních letech nám rybářům počasí přeje a zima jako taková ve své plné síle přichází čím dál později, než bylo dříve obvyklé. I loni tomu nebylo jinak a dalo se pohodově rybařit skoro do konce roku. Po té, však teploty padly hluboko pod nulu a minimálně stojaté vodní plochy pokryl led. Hned po Novém roce jsem podnikl několik vycházek na řeku ,která jako jediná umožňovala trochu krotit rybářský absťák.

13-22.jpg

Péče o úlovek II. – Lukáš Nedělka – MIVARDI CZ

02. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Pokračování první části ze dne 26.2.2019. Tyto nezbytné věci jsou důležité pro všechny zapálené rybáře, kteří mají radost z ulovené ryby a chtějí vrátit svůj úlovek zpátky do vody bez poškození a újmy na zdraví. Dopřejte i vy správným přístupem rybě trochu pohodlí a bezpečí, aby se v klidu a bez zranění mohla vrátit do svého domova.

12-20.jpg

Péče o úlovek I. – Lukáš Nedělka – MIVARDI CZ

01. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Dnešním moderním lovu kaprů, obzvláště trofejních, se píšou dlouhé články a návody, jak ulovit svůj vytoužený úlovek. Moderní rybáři, kteří chytají, metodou chyť a pusť, si velice váží svého úlovku a pořízení fotografie a následného puštění zpět do vody, nám zůstává v paměti jako krásný zážitek, se kterým se rádi pochlubíme a budeme rádi, když tento náš úlovek udělá radost i někomu jinému a proto je důležité o úlovek na břehu dobře pečovat. Ne vždy je tomu bohužel tak a proto bych se v následujících řádcích podíval na základní a důležité věci, abychom rybu vrátili do vody v naprostém pořádku.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace