Články

51.jpg

Mise splněna – ENTRIX METHOD – MIVARDI PROMO FEEDER – Radek Ryba

18. 11. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Konec července je vždy čas na společnou rodinnou dovolenou. Místo bylo jasně dané řeka Labe v blízkosti města u jezu. Mám rad svůj klid a pohodu, ale tohle byla výzva. Čekal nás týden plný očekávaní, a hlavně nelehký úkol, který jsem si dal, a to chytit kapra přes 10 kg na feedrerový prut. Mám sebou novinku pro rok 2019 Mivardi Entrix Method 3,90m 120g osazeny navijáky Mivardi Methodix 5000. Už jako vždy volím, jeden prut s krmítkem a druhý jen tak s olůvkem a klasickou kaprařskou montáží, která mi poslední dobou přináší úspěch v podobě větších ryb. Po4 dnech jsem stále bez kontaktu s rybou. Po získaní potřebných informaci od místních jsem přizpůsobil taktiku na další ranní misi a to tak, že jeden prut s 20 mm kuličkou NATURAL CONCEPT SEA jsem házel co nejblíže k jezu, zde v okysličené vodě bude lov jistě nejefektivnější.

img_0100.jpg

Lumír Kretek - Nizozemsko - Zajímavý úlovek!

14. 11. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Neděle, hned po ránu přišel tento parádní exemplář kapra, není to tu náhoda, ryby jsou zde geneticky opravdu zajímavé! Dají se zde ulovit poklady. To už jsem měl ale na háčku HARD BALLS, neboť toho dne byl atak bílé ryby silný. Celkem velký bojovník a parádní soupeř! Měl jsem obrovskou radost, když kapr obýval moji novou podložku Proffesional na rychlé vycházky. Tak zase někdy příště z Holandska! Lumka

img_5898.jpg

Lukáš Nedělka – Mivardi ČR - Rychlá akce

12. 11. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Po práci domů, sebrat pruty a pár nejnutnějších věcí a už abych byl u vody. Krátkou vycházku k vodě jsem se snažil využít na maximum, a tak jsem zvolil rychlé krmení, které ihned pracuje. Cornové pelety a boilie ananas bylo to pravé. Raketou jsem naházel cca kilo pelet v blízkosti potopeného stromu na protějším břehu a nastřílel cca pul kila kuliček ananasu. Po dvou hodinách se ozval hlásič a na konci nádherně stavěný kapr ve skvělé kondici. Krmení fungovalo na jedničku a do večera jsem udělal ještě tři záběry od menších ryb. Super rychlovka u vody, jak se patří. Luky.

dsc_01711.jpg

Tropy – Pavel Krejčí – MIVARDI CZ

11. 11. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Panovaly extrémně vysoké teploty a místo, abych se potil v bytě, tak jsem si vyrazil na několika hodinovou chytačku k řece. Díky těm teplotám jsem nečekal žádný velký úspěch, ale štěstí přeje připraveným. Rybolov jsem začal plánovat několik dní předem a vyrazil jsem krmit na vytypované místo u řeky. Další krmení bylo naplánováno na večer před dnem lovu. Bohužel jak již tomu bývá, zjistil jsem, že na mém vybraném místě sedí několik rybářů. S rybáři jsem prohodil pár slov, ze kterých bylo jasné, že s vybraným místem se můžu rozloučit.

img_1037-1.jpg

Lukáš Nedělka - Mivardi ČR – Dyje 5

08. 11. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Zdravím všechny rybáře a rybářky. Má další výprava na ryby směřovala s parťákem na Pálavu, kde jsme se na Dyji 5 rozhodli chytat z lodě. Místo jsme zvolili daleko od břehu, kde jsme měli dostatečný klid a i při vysokých teplotách jsme si moc šancí na dobrý lov nedávali. Opak byl pravdou a za tři dny jsem udělal více jak dvacet záběrů. Velikost ryb se pohybovala kolem deseti kilo, ale na podložku se přišly podívat i dva lepší kousky s váhou nad 15 kilogramů. Úspěšnou nástrahou byly 2x24mm kuličky Sea, které jsem nastražoval, abych zabránil ataku menších ryb, což nebylo tak lehké, protože zdejší kapři mají místo pusy vysavače. Krmnou dávku boilie SEA jsem hned první den zakrmil plošně cca 10 metrů čtverečních cca 3 kily boilie a Red Halibut pelet cca 2 kily. Po každé zdolané rybě jsem vyvezl svojí montáž a dokrmil pouze hrstí pelet a boilie, což se ukázalo jako dobrá volba. Úspěšné výpravy přeju i vám. Luky.

img_0082-1.jpg

Lumír Kretek - Nizozemsko - Lov na kanálech

06. 11. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Z poslední návštěvy Česka jsem si přivezl dva druhy inovovaného boilies NATURAL CONCEPT a to SEA a B17 z řady Champion Platinum. Cestou do práce míjím tento zajímavý, středně široký kanál a tak jsem se rozhodl pokusit se zde ulovit nějaké kapry! Každý den jsem si pravidelně předkrmoval a o víkendu vyrazil! První ryba mě mile překvapila, krásně stavěný šupináč. Hodně úspěchů, Lumka!

049-2.jpg

Michal Ludvík – MIVARDI CZ – S NATURAL CONCEPT na jih

05. 11. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj všem, tak jak už tomu bývá každý rok, v létě jsem se rozhodl tradičně vypravit na Jih Evropy. Jenže to jsem ještě netušil, co za dobrodružství mě a mou přítelkyni Vlaďku čeká. Po dlouhé cestě jsme si vybrali místo, né úplně špatné. Já celý nedočkavý jsem si hned nachystal pruty, abych mohl co nejdříve chytat. Krmení jsem zvolil NATURAL CONCEPT Champion Platinum Sea a B17 o průměru 20mm,který jsem dával pod háčky M-Point AS velikosti 5. Co se dělo zbytek výpravy vám povím, že to bylo bru, ale bru, ale brutální šílenství ve Full HD kvalitě. První den jsem chytl spoustu kaprů a bylo jedno jestli na boilies SEA nebo B17.Za zmínku stojí tři lepší ryby s váhou 16,4kg,17,5kg a 23,4kg. Tohle byl průběh prvního dne. Pokračovat jak se nám dařilo dál, budu v další zprávě od vody, až ji s přítelkyní dokončíme. S pozdravem SAUS AHOJ za MIVARDI CZ Michal Ludvík

dsc_0130-2.jpg

Hejlov – MIVARDI CZ – Martin Pohůnek

04. 11. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Již naplánovanou výpravičku na klubovou vodu Hejlov, jsem musel trošku pozměnit, neboť jsem se dostal k produktům od MIVARDI. Každý to zná, již před výpravou si sháníte informace a v hlavě máte nějaký plán, včetně krmení. Vše již bylo přichystáno, ale nyní jsem dostal 2 bonbonky, které bylo potřeba rozbalit. První se týkal toho, co vybrat za krmení sebou a druhý, jakou zvolit taktiku. Moc jsem nevymýšlel a sebou jsem zabalil 2 druhy boiliesu- ANANAS 20mm a SEA 24mm Method mix Rapid Excellent a plovečky Magic fruit .

dsc_00562.jpg

ŠTĚPÁN KREJČÍK - NATURAL CONCEPT – MIVARDI CZ

01. 11. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj Mivarďáci, další moje výprava se uskutečnila začátkem června. Měl jsem před sebou dva dny lovu. Zvolil jsem si místo, kde jsem nikdy předtím nelovil. Během této vycházky jsem úspěšně dostal do podběráku celkem sedm ryb, z nichž dvě se podívali před objektiv. Úspěšná nástraha byla jedna 24 mm kulička Natural Concept Crazy Liver a Sea. Všem přeji krásné zážitky u vody. ZA MIVARDI CZ - KREJČA

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace