Články

img_6231.jpg

Jaromír Dufek – MIVARDI ČR – 15hodin

18. 01. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Při svých pracovních cestách jsem přibrzdil a udělal si jeden den volna na rybolov. Mám za sebou zatím 15 hodin lovu a s výsledkem jsem již teď spokojen. Před hodinou skončil na břehu již v pořadí sedmý kapr. 100% zafungovala kombinace 18 mm boilie B-17 zalitého navíc v totožném aminoliqudu a nebo Reflex pop-up Ananas. Jelikož je u břehu ve vodě poměrně dost překážek a popadaných větví, tak tentokrát raději volím silnější koncovou sestavu a návazce používám ze ztužené šňůrky Skinline StripShield 15 lb. Jarda Dufek

dsc_0245-1.jpg

Jakub Belza a Týnka – MIVARDI ČR – Letní svazová pískovna

17. 01. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Byla půlka prázdnin, teploty hodně přesahující 30 stupnů Celsia. V práci jsme dostali nečekané volno. Nezbylo nám tedy "nic jiného", než se vydat na 6 denní neplánovanou akci k vodě. Vybrali jsme si místo v zadní části pískovny s větší hloubkou. Plán byl jasný a to zakrmit větším množstvím krmení a stáhnout rybu k našim místům.

deni-1.jpg

Deni Šafářová – MIVARDI ČR – Podzimní lov

16. 01. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Když nastal ten krásný podzim, moje nejoblíbenější období v roce, vyrazila jsem na novou vodu, kde jsem ještě nechytala. Vybrala jsem si místo na odhoz a vytvořila jeden krmák. Jednoduše, žádné vymýšlení. První dva dny chytání nebyly na záběry nikterak valné. Potom se však ryby začaly vyskytovat v mém krmném prostoru a já si nakonec parádně zachytala. Co se týká velikosti, tak se žádný tlusťoch nekonal.

dsc_0004-1.jpg

Za kamarádem do Německa – Jan Prchlík – MIVARDI ČR

14. 01. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Po vydařené akci na pískovně jsem ihned navázal v odskoku jednoho dne na zahraniční výpravu. Jednalo se o pětidenní výjezd za kamarádem Petrem do Německa. Měli jsme to v plánu už delší čas, ale až teď nám to zkrátka vyšlo. Dařilo se mi poměrně dobře už od prvního dne. Ryb jsem nachytal celkem slušné množství, ale víc v článku, který mám v plánu. Hodně štěstí u vody.

m1-6.jpg

Plavaná - 4. kolo I. liga Mělník

13. 01. 19 | Kategorie: Závody | Počet komentářů (0)

Poslední kolo I. ligy se letos po hodně dlouhé době konalo na řece Labi v Mělníku. Každoročně se na této závodní trati koná Pohárový závod kněžny Ludmily, který se těší velké oblibě mezi závodníky nejen kvůli bohatým úlovkům. Jak dopadlo 4. kolo a jaké byly celkové výsledky I. ligy se dozvíte z následující reportáže.

dsc_0039.jpg

Návrat k řece – Jan Prchlík – MIVARDI ČR

11. 01. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

V těchto studených zimních dnech nás může rozehřát Honzova letní vycházka na jeho oblíbený tok. Po sérii vycházek na stoják jsem se rozhodl vyrazit na dvě akce na řeku. Jelikož teplota vody byla už celkem vysoká, vybral jsem podjezovou část, kde se voda celkem prokysličovala. Dorazil jsem kolem půl osmé večer a užíval si rozpáleného betonu a svitu slunce. Voda pod jezy se čeřila a tušil jsem, že by zde ryby mohly být.

img_8084.jpg

Lukáš Nedělka - Dvě vycházky s ananasem !

09. 01. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Lukáš nám popsal dvě vycházky, kdy obě se točí kolem kuliček vonících po ananasu. První jednodenní výpravička pouze s dvěmi pytlíky ananasu mi přinesla velký úspěch a v odpoledních hodinách jsem dostal do podběráku tohoto krásného šupináče, který zabral na dvě samostatné 18 mm boilie ananasu. Ty jsem nastražil poté, když mi po zakrmení mého lovného místa najeli menší kapři a potřeboval jsem selektovat tyto ryby. Ananas fungoval perfektně a ihned po vhození do vody jsem se prochytal až ke krásnému šupináči.

img_7986.jpg

Martin Trnka – MIVARDI ČR - Shrnutí sezóny 2018

07. 01. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Podporujeme mladé rybáře, na kterých je vidět opravdové zapálení pro lov, zde je článek jednoho z nich: Zdravím Všechny rybáře a rybářky. Chtěl bych se s Vámi podělit o úlovky v roce 2018, kdy jsem začal naplno používat nástrahy Rapid. Nejvíce jsem si za ten rok oblíbil boilies Vyzutý Tonda, B17 a Devil Squid. Na zákrm se mi nejvíce osvědčily pelety Red Halibut s jahodovými pelety EASY CATCH 16 mm a nebo také boilies Ananas N.BA. 24 mm

peterko.jpg

Peter Gotthard – Úspěšný lov na revírech v Německu

06. 01. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Velice dobře si na revírech v Německu vede náš spolupracovník Peter Gotthard. Jelikož zde žije a pracuje, stal se členem místního rybářského spolku a obchází revíry ve svém okolí! Je opravdu vášnívým rybářem a hlavně velkým fanouškem značky MIVARDI.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace