Články

dsc_0018-7.jpg

Jan Prchlík – MIVARDI CZ – pět dní na pískovně

27. 03. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj všem od vody. V druhé půlce listopadu jsem se rozhodl ještě pro jednu pětidenní výpravu na pískovnu. Počasí bylo už docela chladné, a moc nadějí jsem si asi úplně nedával. Teplota vody byla kolem osmi stupňů, což nebylo úplně zlé. Místa jsem vybral v hlubší části a vsázel na to, že zde bude větší koncentrace kaprů. Chytal jsem oba pruty na měkkém dně s hloubkou okolo šesti metrů. Dno bylo poměrně členité a tak výběr nebyl úplně jednoduchý. Jako nástrahu jsem se rozhodl použít B17 s pop up reflex česnek a Crazy liver s pop up reflex ananas N.B.A.

img_0103.jpg

Bobrman - MIVARDI CZ – Zimní toulky náplavkou - Urban fishing – horní Labe

26. 03. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Pokusil jsem se zde popsat stále populárnější lov dnešní uspěchané doby. Lov v blízkosti bydliště, krátký, intenzivní, pro rybáře, co nevydrží dlouho nejít k vodě a čekat, až zase přijde čas dlouhých výprav. Já prostě potřebuji kontakt s řekou, rybou, životem kolem vody. Kamarád mě dlouho nahlodával, ale já mám rád svůj klid, někde v ústraní a nejlépe, když dlouho nepotkám človíčka. Tak tohle mělo již brzy skončit a začne pravý opak.

miv-em360120_det1-1.jpg

MIVARDI Entrix Method - NOVINKA 2019 - těžší method a feeder

25. 03. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Nově vyvinutý prut na těžší lov technikou method a feeder. Vzhledem k použití výrazně zvětšených oček je ideální pro dlouhé náhozy. Tužší akce ideálně plní požadavky na prut pro lov kaprů a větších ryb na řekách i stojatých vodách. Tomu výrazně napomáhá speciální konstrukce blanku s vloženým krátkým dílem, která umožňuje používat tento prut ve dvou různých délkách a přizpůsobit se tak snadno zvolenému místu i lovné vzdálenosti. Součástí balení jsou 3 špičky s velkými očky.

kalou3.jpg

KaLou Apostin - MIVARDI FRANCE - první ryba sezóny!

20. 03. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Jak asi nejlépe začít sezónu 2019 nám ukázal jeden z našich kolegů z daleké Francie! Zvolili pro nás možná zvláštní řešení nástrahy a to ve formě vyváženého ,,hamburgeru", s peletkou u prostřed a popkou na obou krajích. Kapří královna však měla chuť a tak si užil výživný souboj, který jak popsal ve svém sdělení ani sám nečekal. Jako návnadu použil velmi účinné peletky RAPID EASY CATCH s příchutí ananasu. Takovou rybu by si jistě přál ulovit každý z nás a tak nezbývá než popřát Vám všem úspěšný lov s RAPIDEM! Budiž to pro nás všechny velkou motivací!

vaha-1.jpg

Váhy MIVARDI HARDCORE 27 a 54 kg

19. 03. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Na všechny velké, tedy opravdu zásadní výpravy ji musíme mít u sebe, pokud tedy chceme znát precizně přesnou váhu ulovených ryb. Robustní tvar, rovná se spolehlivost. Tato váha již něco snese a nechá si líbit, přeci jenom přesuny na některá místa, zejména na velkých vodách a velké vzdálenosti jsou složitější a náročnější na odolnost výbavy

kapr-po-praci1.jpg

Na skok po práci – Anna Plašková – Mivardi CZ

15. 03. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Podařilo mi se skončit dřív v práci, tak se konečně jelo zase alespoň na pár hodin k vodě. Počasí bylo příjemné jarní, tak proč být jinde, než u vody? Pod háček jsem dala reflexní popku s příchutí Ananas + N.B.A. jemně namočenou v esenci stejné příchutě a nahodila. Zakrmila jsem kobrou lovné místo pár kuličkami boilies Rapid Champion Platinum Sea, ale jelikož to byla krátká výprava, tak jsem dokrmila místo i Turbo peletami.

dscn3923-1-.jpg

Amur z malé vody – Radim Hanák – Mivardi CZ

14. 03. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Nedávno jsem vyrazil se synem na svoji oblíbenou malou svazovku, kde jsem se pokoušel přelstít nějakého amura. Taktika byla jasná, na koberec z kukuřice jsem umisťoval montáže skládající se pouze s Pop up Rapid Reflex příchutě Pineapple + N.B.A, což je podle mne nejlepší „plovka“ na lov těchto bojovných „torpéd“.

dsc_0702.jpg

Říční klenot – Týnka Hejná a Jakub Belza – MIVARDI CZ

12. 03. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Nádherný článek - nádherné ryby - stojí za to se podívat !!! Podzim již byl v plným proudu. Voda se pomalu, ale za to jistě ochlazovala. Teplota vody v řece měla ale stále ještě pěkných 12 stupňů. Již v létě jsme si naplánovali podzimní týdenní výpravu na jeden úsek řeky, který mám tak rád.. Začínal jsem tam chytat už více jak před deseti lety a je to taková moje srdcovka.

53086164_10156878354010941_2109328554406707200_n.jpg

FISHING SHOW Trenčín 1-3.2019 - naše presentace na Slovensku

08. 03. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Bylo nám ctí zúčastnit se na výstavě, která již má svoji tradici a vysokou návštěvnost v Trenčíně. Zde nás zastupoval vystavovatel z Trnavy - rybarske.sk. My jsme zde byli pouze ve složení Kája Skalický, Honza Prchlík, Jarda Dufek a moje maličkost, pouze jako tým konzultantů. Třídenní akce je vždy náročná a tento veletrh má hodně svých fanoušků, takže jsme se rozhodně nenudili. Spolupráce s týmem SK byla na dobré úrovni. Pokusili jsme se přiblížit návštěvníkům, kteří se na specifikaci našich výrobků dotazovali vše, co jsme věděli. Bylo příjemné si připomenout komunikaci v jazyku, jež některý z nás pamatují jako běžný v naší společné republice! Děkuji našim kolegům za spolupráci. Pavel Vohralík - media manager MIVARDI

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace