Články

dsc00081.jpg

Lukáš Smetana - MIVARDI CZ – Obr bez fota

01. 10. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Další moje krátká výprava vedla nedaleko bydliště na asi 3,5ha velký rybník, dno bylo písčito-bahnité s průměrnou hloubkou 2m. Na mém místě byla hloubka okolo 1,8m a koryto vzdálené cca 25 m .Jednu montáž jsem házel přímo do koryta a druhou jsem se snažil umístit na hranu koryta. Na jedem prut jsem navlékl letos oblíbený Ronnie rigs návazec s plovoucím boilies Rapid Pop Up – Cherry samozřejmě v Rapid dipu a s pva mixem peletek Rapid Easy Catch. Na prutu v korytě byla navlečena 24 – citka kule Rapid Champion Platinum - Sea zamáchaná v Rapid dipu a obalená v gelovým atraktoru Rapid - Sea k tomu na pva 2celé a 2 půlky Sííčka. Spombem jsem přikrmil vařený partikl zalitým Aminoliquid – Sea, Kobrou tam nalétalo pár vnadících kuliček Rapid - Multi mixu.

dsc_0052-6.jpg

Jan Prchlík - MIVARDI CZ - Na lovu amurů!

30. 09. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Na lovu amurů, tedy výprava, kde měl amur být středem mého snažení dopadla velmi úspěšně! Zkoušel jsem jak příbřežní partie stojaté vody, tak i její hlubší části. Jako nástrahu jsem tentokrát volil boilies RAPID EASY CATCH doplněné o větší množství partiklu a také plovoucí boilies RAPID REFLEX. Série opravdu nádherně stavěných ryb, parádní starý lysec, mohutný šupináč a dva amuři, o jednoho většího jsem ještě přišel. Na této vycházce jsem se věnoval točení videa, to se v poslední době stává mojí velkou zálibou! Držím ve vašem lovu palce i Vám, fanouškům MIVARDI! Jan Prchlík

dsc_0044-10.jpg

STALKER FC - recenze a popis produktu - Jan Prchlík díl II.

27. 09. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Zároveň si při zdolávání skvěle vychutnáte akci prutu, která je opravdu perfektní. S těmito pruty pokud je rybář fanda lehké kaprařiny, kdy mnohdy nachodí velké vzdálenosti kolem vody, bude naprosto spokojený. Jejich lehká váha a transportní délka je pro tyhle účely jako dělaná. Ať už se bude jednat o lov na krátké vzdálenosti nebo tam, kde na břehu není příliš místa, určitě si každý z možných variant vybere to své.

dsc_0230-2-.jpg

David DejvL Lužný – MIVARDI CZ – Týden na svazovce!

26. 09. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Zdravím všechny příznivce Mivardi! Další svou letošní výpravu jsem podnikl opět spolu s Lyčudem na poměrně velkou svazovou pískovnu a to na necelých 7dní. Vzhledem k tomu, že se zde loví pouze z odhozu, k vodě se se mnou podívaly pruty G50 3,75lb a dále pak B17, Játra a Sea, vše v natural konceptu. Montáže jsem nahazoval do blízkosti pásů vodní vegetace, která byla povětšinou ze břehu vidět. Zpočátku jsem se s nahazováním trápil, nicméně jak přibývaly náhozy, získával jsem každým náhozem o něco víc na vzdálenosti. Jak už to na svazových vodách bývá, prochytával jsem se zpočátku přes menší ryby a největší jsem zdolal během pátečního večera.

dscn16245.jpg

Tomáš Bőhm – Mivardi ČR – Do poslední chvíle!

24. 09. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Původně jsem chtěl jet někam na řeku, ale naše místní přehrada nám dovoluje lovit 24 h. (za příplatek i vyvážet nebo krmit z lodi). Volba je jasná! Místo, na které chci jít je volné. Padá mi kámen ze srdce.V minulosti jsme na něm chytili pár pěkných ryb. Povedlo se nám je zdolat i z odhozu. Doufám, že to bude fungovat. Nacházím hranu, kde je zajímavá hloubka s tvrdým dnem - to je přesně to, co potřebuji. Je zde hodně trávy a slávek. Pokládám bojku a zakrmuji 5 kilogramy boiliesu B17 smíchaný pouze s řepkou. Místu věřím a doufám, že za pět dní nějaký ten záběr přinese.

img_1763.jpg

Týna Míková – MIVARDI CZ – Recenze na jídelní tašku CamoCODE

23. 09. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Jídelní taška patří mezi základní vybavení každého rybáře na delší výpravy k vodě. K tomu, aby splňovala určité požadavky, má každý určitě své objektivní nároky. Jídelní taška z řady CamoCODE mě zaujala na první pohled a aktuálně nesmí chybět v našem rybářském vybavení. Pojďme si ji blíže představit.

dsc_0049-5.jpg

STALKER FC - recenze a popis produktu - Jan Prchlík díl.1

20. 09. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

V dnešní recenzi bych vám velice rád představil dlouho očekávanou novinku pro rok 2019 a tím jsou pruty, které nesou název Stalker FC. Jedná se o v našich končinách poměrně nový druh prutů, který řekl bych, ještě mnoho lidí nepoužívá. Pruty jsou od běžného standartu rozdílné hlavně v jejich délce, a jejich použití je vesměs specifické. Rozhodně nejde o produkt, se kterým se v náhozu budete pouštět do těch největších vzdáleností, ale jejich využití je na místě tam, kde nemáte mnoho prostoru a při chytání z lodi jsou velice dobrým pomocníkem.

img_1298.jpg

Tomáš Kos – MIVARDI CZ – 20+

19. 09. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

PARÁDNÍ ZPRÁVA OD TÝNY A TOMÁŠE: Vyrazili jsme s přítelkyní na pár dní k vodě. Ve výběru lokality jsme měli jasno. Až na místě a dle množství lovících rybářů jsme se rozmýšleli a hledali nejvhodnější prostor pro umístění našich udic. Díky mé nerozvážnosti jsme se ještě dvakrát přestěhovali. Lovná místa vytipováváme za pomoci nejlepších pomocníků, a to echolotu a člunu M-BOAT.

p1060524.jpg

Radek Kalousek - MIVARDI CZ - Orlická jízda

17. 09. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj všem rybářům a rybářkám, mám za sebou tři krátkodobé vycházky na Orlické přehradě. Místo jsem si vyhledal pomocí loďky a echolotu. Našel jsem si místo 30m od břehu, kde byla hloubka 11,5m. Místo bylo velmi zajímavé, protože na dně byly potopené stromy a velké kameny od staré cesty. Krmil jsem převážně boiliesem a mixem pelet. Na krátkodobé chytání jsem si vybral boilies Natural Concept. Tato kulička mi okouzlila a věřil jsem jí. Po 2 dnech krmení jsem poprvé vyrazil na 6 hodin k vodě. Po hodině přichází první záběr a na konci je nádherný kapr na začátek, kapr měl krásných 12,5 kg. Další záběr nepřišel. Potom jsem zabalil vše a nakrmil jsem si své místo 6kg mixem kuliček.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace