Články

11a90e8b-7580-4359-bba0-2bff437be77c.jpg

Denisa Šafářová – MIVARDI CZ – zimní lov

07. 03. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Teplota vody se neúprosně snižuje a je těžké přemluvit rybu k záběru. Když to však sedne a člověk má i to štěstí na slušného kapra, je to paráda. Do studené vody vsázím na atraktivní krmení a žádné masivní hostiny pro kapry nepořádám. V období kdy se hranice listopadu pomalu posouvá ke konci je to už i o štěstí. Na této podzimní vycházce se mi povedl krásný 15ti kilový šupináč.

049-1.jpg

Jan Prchlík – MIVARDI CZ - Opět a znovu díl II.

05. 03. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Pokračování prvního dílu...Zkrátka jsem jí míjel. Po ne úplně úspěšných vycházkách jsem si vyčistil hlavu na menší pískovně, kde jsem nachytal krásné ryby a dal se opět do pohody. Když jsem se vrátil, na zakletý úsek zabodoval jsem krásnou rybou a říkal si, že i kdyby se mi konkrétní rybu ulovit nepodařilo, ta námaha za to stála. Čas běžel, voda v řece se nemilosrdně ohřívala a čas tření se blížil. Jestli jsem si něco přál tak to bylo chytit tuto rybu v průběhu jara v nejlepší kondici a na to už jsem mnoho času neměl. Vystřídal jsem několik míst a snažil se rybu za každou cenu dohnat.

m-chccq_det1.jpg

MIVARDI - Křeslo CamoCODE Quatro - NOVINKA 2019

04. 03. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Luxusní verze našeho nejprodávanějšího křesla Comfort Quattro s extrémně pohodlnou fleecovou matrací v moderním designu CamoCODE. Využívá oblíbený a naprosto spolehlivý systém sklápění opěradla při nadzdvihnutí opěrek rukou. Je postaveno na extrémně lehkém a pevném hliníkovém rámu s nosností 160 kg. Křeslo je vybaveno nově navrženými patkami proti zaboření a novými zámky aretace nohou v unikátním designu Mivardi. Čtyři samovýsuvné teleskopické nohy lze ovládat jednoduchým stisknutím páčky aretace.

img_3092.jpg

Krátké feederové vycházky – Pavel Bobrman Vohralík – MIVARDI CZ

27. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Počasí jak na houpačce, ale voda příjemně lehce zakalená. Konečně jsme našli ryby ve větším počtu a nebyl problém se dostat při rychlém krátkém lovu i na deset záběrů. Návnadou nám byla směs M1 Roach Black, ze které jsme si před zahájením lovu udělali dvě až tři krmné koule o velikosti mandarinky a přikrmovali pouze pokud byla odpovídající odezva ryb. Malé popinky RAPID Reflex ananas 10mm v esenci Rapid Flavours téže příchutě. M1 směs i v krmítkách, jen jsme přimíchali trochu ,,bonduelky“ v očekávání prvních letošních kapříků.

018-2.jpg

Jan Prchlík – MIVARDI CZ - Opět a znovu díl I.

26. 02. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Možná nic neříkající název článku. Pro mě však na místě. Od svých prvních kroků, které jsem udělal, mě to vždy táhlo k řece, kde jsem, dalo by se říct, vyrůstal. I když přes zimu, kdy si dáváme nechtěnou přestávku, vždy plánuji akce na nových lokalitách na jaře je tomu, ale vždy stejně. První kaprolovy opět a znovu podnikám k říčnímu proudu, který mě už jako malého ohromil.

img_2986.jpg

Dny tání ledu Pavel Bobrman Vohralík - MIVARDI CZ

26. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

I na řece se stane, že nejvyšší dá stopku. Horní Labe zamrzlo na konci ledna, ale jen na dlouhých jedenáct dní. Prvním místem, kde se dalo lovit, ihned po rozmrzu byl jez v Předměřicích nad Labem, ale sněhová voda není úplně ideální. Jen jedna taška, podložka, kbelíček s M1 a feeder. Málo kdy jsem zažil u nás na horním toku, že bych viděl nástrahu, popinku 10mm na slabém fluocarbonu v hloubce cca.1m. Ale prostě to tak bylo.

img_20180719_080909.jpg

Jakub Belza a Týnka Hejná – MIVARDI CZ – podzimní řeka!

25. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Začátkem podzimu jsme se zaměřili na dva úseky středního toku řeky Labe. Jednalo se o krátké vycházky maximálně na den či na pár hodin po práci. Vytipovali jsme si pár míst, které jsme si nijak dopředu nepřipravovali. Zkoušeli jsme ryby najít a nečekat až k nám připlavou. Vystačili jsme si s pár kuličkami boilies přímo k montáži.

img_0349-1.jpg

Míša Nedělková – MIVARDI CZ - Poprvé s Monster Crabem.

21. 02. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Jak už to bývá při objednávání a projíždění e-shopu, si vybíráme věci a koukáme se, co by se nám líbilo a čím dalším bychom zaplnili naše tašky s rybářským vybavením. Ať už je to bižuterie v našem přeplněném kufříku nebo další za jistě se hodící taškou. Při výběru krmení tomu není jinak, možná bych řekla, že je to ještě horší. Často vidím u vody rybáře, kteří mají v přepravkách několik druhů boilie a hlavně různých dipů, esencí, barevných popek a všelijakých přípravků na lov kaprů.

dsc_7133.jpg

NOVINKY 2019 - nové lehátko - Lehátko Premium XL8!

18. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Těšíte se jistě na letošní novinky, tak tady je jedna z nich. Osminohé lehátko s velmi lehkou a extrémně stabilní konstrukcí. Silné teleskopické nohy s pevnou aretací umožňují zvednutí lehátka vysoko nad zem, což je vhodné pro pohodlné sezení a vstávání. Velmi pohodlně tvarovaná matrace se silným polstrováním je zárukou vysokého pohodlí a výborné tepelné izolace. Povrchový materiál je velmi odolný proti mechanickému poškození.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace