Články

img_4097-1.jpg

Bahot CUBE XL – NOVINKA MIVARDI 2020 - podrobný popis

28. 01. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Velmi pěkně zpracované provedení celého batohu. Velké zipy, které se nikde nezadrhávají chodí velmi lehce. Zadní část je částečně vypolstrovaná měkčeným materiálem, což působí velmi příjemně když máte batoh na zádech. Stejně jsou polstrované i hlavní popruhy na ramena.

dsc_0084-3.jpg

Srdci neporučíš - Jan Prchlík - MIVARDI CZ - díl.II.

28. 01. 20 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Velice příjemným zjištěním bylo, že boilie ve vodě drží velice dobře a ryby na něj reagují také solidně. V průběhu první vycházky jsem měl celkem čtyři ryby, kdy největšího šupináče jsem si zdokumentoval. Na první vycházku to nedopadlo věru zle a těšil jsem se na další, kterou jsem měl v plánu hned další den. Nabuzen výsledkem z předešlého dne jsem předpokládal, že krmení udělá své a ryby budou reagovat lépe než den předem. Bohužel záběru jsem se nedočkal ani do půlnoci. Bylo mi to divné, že nebyl jediný záběr a po zakrmení jsem šel spát.

dsc_0069-4.jpg

David Lužný-Mivardi CZ – Svazový osobák

28. 01. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Během podzimu jsem podnikl pro mě už tradiční výpravu na řeku, kde jsem měl z jara nevyřízené účty na jednom z úseků. Výprava byla z těch obtížnějších, kaprům se moc nechtělo a to nejen v tomto úseku. Hlavou se mi honila spousta myšlenek, chtěl jsem zlepšit jarní „ výprask“. Zkoušel jsem různé velikosti nástrah, včetně fluoro popek a samotného boilies, různá místa prezentace nástrahy, krmil jsem povětšinou vymáčeným i koulemi, prostě jsem to nevzdával. Většinu výpravy jsem lovil sám, v jejím závěru se ke mně přidal kamarád z teamu, Jirka Tunka, kterému se poměrně záhy po příjezdu zadařilo.

denisavitek.jpg

Vítek Novák a Denis Poláček - Grasscarp

21. 01. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Léto bylo rozběhlé na plno a tak jsme si řekli, že vyrazíme na ryby. Ovšem, že vyzkoušíme chytit nějakého Amura. Dojeli jsme na vodu, kde je těchto ryb velice hodně, jelikož je zde hodně vodní vegetace. Přes léto zde platí zákaz krmení a tak jsem to museli zvládnout bez něj. Dvěma pruty jsme chytali u dna na kukuřici a dvěma pruty na ZigRig.

img_6829.jpg

Jirka Beránek – MIVARDI ČR – V barvách

16. 01. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Labíčko vydalo další krásnou rybu. Parádní lysáček v krásných barvách. Asi nemusím psát, že úspěšnou nástrahou byla B17 NATURAL CONCENPT. Pod háčkem byla samotná těžká kulička 24mm. Kapr se na krmném místě asi zdržel a dost mu chutnalo, boilies z něj doslova teklo. Kdyby se pro boilies dávalo ocenění s ekvivalentem v kulinářství, dostala by B17 NC Michelinskou hvězdu. Zdravím všechny příznivce MIVARDI a slušné rybáře. Přeji hodně úspěchů u vody. Jirka „Berry“ Beránek

022-3.jpg

Srdci neporučíš – Jan Prchlík - MIVARDI díl.I.

15. 01. 20 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Pro letošek jsem měl jasný plán a cíl. Zakázat si lov na řece na dobu co možná nejdelší a alespoň celou jarní část sezony strávit na stojatých lokalitách a pokusit se zde nachytat několik ryb, které pro danou metu byly v mých očích důležité. Celkem jsem odolával a držel si zajetý způsob až do konce května. Když však v tom nejlepším období vůně řeky zavelela, nedalo se tomu poručit a opět jsem jednoho večera stál na známém místě, nasával podvečerní atmosféru a dýchal nádherný vzduch, který je typickým právě pro řeku.

2-49.jpg

Deni Šafářová - MIVARDI CZ – U VODY S POP UP

14. 01. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Vychytala jsem poslední teplejší dny u vody, ale ta rána už jdou cítit, to Vám povím :-) Opět jsem si pohrála s osvědčenými popkami. Na jeden prut šel Monster crab, který se mi minule u vody osvědčil, a na druhý prut jsem vyzkoušela česnek, který jsem zase hojně používala vloni, ale letos jsem mu moc prostoru nedala. Taktiku jedu pořád stejnou. Na háček PVA s atraktivní směsí, většinou zalitá nějakým liquidem, na montáže nakobrovat cca 50 koulí a dokrmovat po záběru. Všem, co ještě vyráží k vodě přeji hodně štěstí a nezmrzněte :-)

img_20191023_093514.jpg

Jaroš Milan - spolupracovník MIVARDI

07. 01. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Byla půlka října a já už si myslel že ani nestihnu svou již tradiční podzimní výpravu za kapry.Naštěstí se vše podařilo dotáhnout a já mohl na konci měsíce vyrazit na pár dní k vodě.Na rozdíl od kamaráda jsem ještě nikdy nerybařil na Anínském jezeře a tak když mi nabídl možnost vyrazit s ním ani jsem dlouho neváhal. Vybrali jsme místo s většími hloubkami a jak se později ukázalo,tak to nebyla nejlepší volba.Záběrů bylo poskromnu a tak jsem tomu přizpůsobil taktiku s tím že se pokusím chytit i kdyby jednu rybu,ale aby stála za to. Po dvou dnech a třech menších rybách se pomalí roztočila cívka navijáku a po krásném souboji za ranního oparu nad vodou se mi podařilo dostat do podběráku krásného téměř 19kg vážícího šupináče.Ochutnal 2x24mm SEA a byla to ta ryba na kterou jsem čekal. Hodně štěstí a klid u vody. Milan Jaroš

img_5761-1.jpg

Dlouhý říční vysavač – Petráš Josef – MIVARDI CZ

02. 01. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Dorazil jsem na již rozkrmený úsek řeky a postavil zázemí na dvanáct hodin lovu. Pruty jsem rozmístil jak již tradičně, doprostřed toku a druhý do příbřežních partií. Na obě montáže jsem dal po jedné kuličce B17 Natural Concept a to o průměru 24 mm. Po klidném večeru bez kontaktu s rybou, bylo kolem půlnoci, nahozeno na krmná místa, po dvou kilech. V ranních hodinách letěly montáže do již zmiňovaných míst. Ráno jsem přece jen jeden záběr udělal a po solidní zdolávačce se povedl podebrat pěkný dlouhý říčák - který měl v mládí asi velké štěstí. Čus Jožka

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace