Články

img_8850-1.jpg

METHOD MIXY CHAPION A EXCELENT – tip pro Váš jarní lov

23. 04. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Výtečný pomocník, pokud máte právě málo času a jdete k vodě za rychlou zábavou! Můžete se v podstatě ihned vrhnout do výroby krmných koulí a zároveň také využít do PVA přímo k nástraze. Dnes je velmi moderní a atraktivní lov s plovoucím boilies a taková šikovná rozpadající se kupička směsi se vzlínajícími kousky krmiva přiláká i opatrné ryby, zejména pokud je voda skutečně ledová.

prir.jpg

Jan Kwěták Petržilka – MIVARDI CZ – Pár dnů na pískovně

21. 04. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Poslední víkend v srpnu, jsem se rozhodl udělat 3 denní výpravu na písák nedaleko svého domova. Sebou jsem si vzal Natural Concept – Crazy Liver a Ananas + N.BA a na zatraktivnění lovného místa i Method Mix Rapid Champion. Do chladnější vody super věc ! Do Methoďáku jsem přidal koule jak játra tak ananas a to vše jsem ještě zatraktivnil Aminoliquidem B17. Na každý prut jsem přidával PVA punčochu. Obě lovné místa jsem si prokrmil cca 15 raketama a první záběr na sebe nenechal dlouho čekat. Celkově za 3 dny lovu jsem dokázal zdolat cca 13 ryb a třešničkou toho všeho byl krásný patnácterák. Ať vám to jezdí a zas příště Ahoj.

img_8214.jpg

Chladné vody - BOBRMAN - MIVARDI CZ

15. 04. 20 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Čas se posunul a voda je již velmi chladná. Přichází čas partiklu a lovu s pop-up. Tedy čas drobných nástrah a úplného zjemnění. Stále se ale držím osvědčených pomocníků. Ranní mrazíky se střídají s dny deště. Opět jedu na vlně rychlých vycházek. K peletkám Turbo, Easy Catch a Sweet Corn přibývá velký pomocník. Partikl. Ve velmi jednoduché, základní kombinaci osvědčených komponentů. Řepka, pšenice, kukuřice a důležité konopí, které je pro zimní lov naprosto nepostradatelné. Na rychlou vycházku Vám postačí malá krabička a PVA punčocha, esence Flavour, Liquid Food a nůžky, na promýchání používám vyřazený kuchyňský nůž.

img_8832.jpg

Fluorocarbon Xtra Supple – Bobrman – MIVARDI

14. 04. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Čtyři varianty od 10 – 25lbs. Znovu se velmi rád k tomuto typu návazců vracím. Ideální řešení pro stále populární Chod-rig k řešení koncového návazce. Ale i velmi dlouhé návazce na řeku v délce i 50cm, kdy průměr volím dle cílové ryby lovu a teploty vody. Krásně drží i ve formě kombinovaného návazce s jemnou šňůrkou pro jarní lov na method feeder s nastražením pop-up boilies, nebo dumbels malých velikostí. Na tento typ návazce se mi podařilo na živou nástrahu ( hnojný červ, bílý červ ) zdolat i několik sumců.

img_1033-1.jpg

Pelety TURBO RAPID 16mm – Bobrman – MIVARDI CZ

07. 04. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ideální řešení pro realizaci rychlého rybolovu, když už mám jen pár hodin a to jak v teplé, či studené vodě, volím vždy pelety RAPID TURBO. Nechce se ti dělat krmná směs, nebo jen nemáš čas a chceš mít lovné místo rychle atraktivní, jasná volba. Krmení jak prakem, širokou vrhací tyčí, nebo klasickým házecím košíkem, není problém. Peleta se rozpouští poměrně rychle, ale postupným rozpadem do široka na lovném místě, jejich složení je základní potravou kaprovitých ryb, právě proto je ryby milují. Pokud je používám jako doplněk ke klasickým koulím z krmných směsí, část předmočím a do krmné směsi určitý podíl přidám.

dscf4712.jpg

David Mach – MIVARDI CZ – Zimní studená pískovna

02. 04. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Řeka byla mrtvá, a tak jsem dal šanci nedaleké pískovně. K vodě jsem se dostal v 8 ráno, a oba pruty jsem umístil do hloubky 8m vedle lavice. Do vody letěla B17 a Sea. Prakticky ihned od nahození jsem se nezastavil a za nějakých 7 hodin jsem chytil devět ryb, z nichž jsem si dvě zvěčnil! Následující den se prudce ochladilo a záběr už jsem neudělal. V tomto období roku je každá ryba velmi cenná! Ať to pípá. David Mach

img_4692.jpg

Podběrák CamoCODE - MIVARDI - Bobrman

31. 03. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Mám rád, od srdce rád vše, co je v přírodních barvách. Moc vyvedené zpracování síťky, včetně vystužení na obou vrcholech trojúhelníkového tvaru. Zmenší se tím možnost oděru. Trn na uchycení síťky jako samozřejmost. Opět inovativní řešení spojení středu a tyček sítě, je to opravdu jen o zvyku. Tyč !? První jsem na to koukal dost divně, ne na podběrák, na tyč. Ta neskutečná délka! Kolegové si ze mě, když mě potkali u řeky dělali trochu legraci. Ale je možnost dosáhnout velmi daleko, i za stulíky! Mě to po pravdě vyhovuje! A když se to má zkrátit, není problém, tyče jsou vzájemně nahraditelné, tedy sedí nasazené dvě, nebo tři! Je to jen na Vaší libosti, nebo místě lovu. Cena je vyšší, ale je to TOP produkt!

img_1146.jpg

Ondra Pokorný - MIVARDI CZ - Zimní řeka

26. 03. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj bando, v noci padají teploty už do minusových hodnot a já se rozhodl pokusit si chytit nějakého zimního kapra. Místo dojíždím pravidelně krmit mixem pelet a boilie. Po týdnu již vyrážím na lovné místo. Oba pruty nahazuji do koryta řeky, kde se hloubka pohybuje 3-3,5 metrů. Ryby reagují až po západu slunce. Do konce lovné doby se mi podařilo udělat pět ryb, z čehož dvě ryby přesahovali hranici 10+. Jako nejlepší nástraha se ukázala 24mm kulička Crazy Liver. Ať to jezdí i v zimně. Za Mivardi Tým Ondra Pokorný

img_8796.jpg

RAPID REFLEX pop-up – Bobrman – MIVARDI

24. 03. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Pop-up je na trhu opravdu velký výběr, proč ale volit právě to naše. Stále na vlastnostech tohoto produktu pracujeme! Stále produkt zlepšujeme, tak, aby byl odolnější a jeho vzlínavost byla i po delším čase použití vysoká. Také esence, aby se stále a výrazně uvolňovala po celou dobu lovu! Nabízíme Vám tři varianty 10-18mm. Pro kombinaci s klasickým boilies na populárního panáčka, tak i pro stále populárnější rychlý lov stylem návazce Zig-rig, Chod -rig, Multi rig a mnoho dalších, stále se vyvíjejících metod. Atraktivní a výrazné barvy, to co mají zvídaví kapři rádi.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace