Články

img_9420.jpg

Tomáš Lyčka - MIVARDI CZ - První kapři sezóny 2019

25. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj, tento rok jsem absolvoval už pár vycházek, ale ani jedna nepřinesla rybu pro kterou jsem přijel. Při poslední vycházce na svazovku se to konečně povedlo. Vybral jsem si střední hloubku na jezeře okolo 7 metrů s tvrdým a čistým dnem na 110 metrech. Den předem jsem si místo rozkrmil Turbo pelety, boiliesem B17 a také partiklem. Nejúspěšnější nástrahou byla jemně ořezaná 18mm kulička B17 s reflexní popkou česnek o průměru 14mm. Nepřidával jsem žádné PVA, abych dohodil na vzdálenost, kde byla požadovaná hloubka 7 metrů. Docílil jsem dvou záběrů a oba jsem proměnil v dva pěkné kapříky, kteří v tuto dobu hodně potěší.

img_2678.jpg

Můj loňský osobák – Míša Nedělková – MIVARDI CZ

22. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Vypravili jsme o prodloužené víkendu na jednu pískovnu. Po zmapování vody a výběru lovneho místa, jsme začali krmit. Zakrmuji mými oblíbenými turbopeletami, sweetcorn peletami a pár kulickami boilie Sea. Jako návnadu jsem dala bílou popku Crazy Liver. Má volba se vyplatila, sice až po delší době, ale přišel krásný šupik s váhou 21.20 Kg po odečtení saku. Nádhera! Věřila jsem svému místo a volbě návnady a přišla mi moje první letošní dvacítka. Potom už chodily menší ryby, ale všechny udělaly radost. Hodně štěstí na rybách i Vám přeje Míša.

dsc_0019.jpg

Jan Prchlík – MIVARDI CZ – šupík z řeky!

19. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj všem od vody. Konečně jsem se začal věnovat říčnímu lovu po celém úseku a ne jen v podjezí. S kolegou jsme začali zkoušet část zhruba dva kilometry nad jezem a nevedli jsme si úplně nejhůř. Kromě první vycházky, kdy jsem vyšel na prázdno, to další dvě bylo minimálně o dvou záběrech. První lepší výjezd skončil se třemi kapry do deseti kilogramů, druhý byl už na velikost lepší.

img_8991.jpg

Tomáš Veselý – MIVARDI CZ – Start u MIVARDI

18. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

A máme tu představení dalšího nového promotéra CZ týmu! Zdravím všechny rybáře v nové sezóně. Během měsíce února, jsem podnikl několik krátkých vycházek k řece Labi, jelikož mě slunečné počasí nenechalo v klidu. Tentokrát jsem navštívil střední úsek řeky. Podařilo se mi tady chytit mého letos prvního kapra.

img_3890.jpg

Josef Petráš – MIVARDI ČR - Podzimní řeka

17. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

V odpoledních hodinách jsem se vypravil, jen na pár hodin k řece, na úsek kde jsem ještě nikdy nechytal. Po změření hloubky markrem jsem zjistil, že ve vzdálenosti 30 metrů je koryto s hloubkou čtyř metrů a od břehu ke korytu je hloubka cca 1,5 metrů. Do koryta letěla montáž s jednou B17 o průměru 24 mm a dokobrováno dvěma kily B17. Do příbřežních partií jsem jen zhoupl montáž pod kterou se houpala jedna koule Cherry o průměru 18 mm zabalené v pastě stejné příchutě.

_mg_4654.jpg

Přesnost vítězí – Lukáš Nedělka – MIVARDI CZ díl.I

15. 04. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Těchto pár řádku bych chtěl věnovat způsobu lovu, který jsem si od letošního jara velice oblíbil, a to je přesnost chytání. Tato metoda nevyžaduje nikterak zvláštní techniku a přesto je velice účinná a pomohla mi v letošní sezoně k mnoha krásným rybám. V těchto řádcích se s vámi podělím o této technice.

dsc_0011.jpg

MIVARDI CZ – Jakub Belza – Belzič bez dozoru řádí!

12. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Tentokrát Týnka se mnou mohla být, jen první dva dny a zbylé tři dny jsem byl u vody sám. V noci již pěkně mrzlo, ale co bychom pro kapříky neudělali. Znovu jsme zvolili místo s větší hloubkou, tentokrát už by mohli brát z koryta, ne?!

img_3392.jpg

Boilie mixy Rapid MIVARDI - kdo si hraje nezlobí !

10. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Je stále velké množství kaprařů, jež upřednostňuje vlastní výrobu boilie doma, z namíchaných směsí! Je to taková hra a dá se říci i seberealizace, když se Vám povede vlastní krásný úlovek. MIVARDI má mixy opravdu špičkové i ingredience k výrobě. Proč ne, proč nezkusit právě to naše? Lojza Fiala, který dohlíží na výrobu a dal našim mixům svůj letitý um je sám o sobě velkým garantem kvality!

5-33.jpg

Michal Novotný – MIVARDI CZ – Feeder v chladné vodě

03. 04. 19 | Kategorie: Feederové vychytávky | Počet komentářů (0)

V posledních letech nám rybářům počasí přeje a zima jako taková ve své plné síle přichází čím dál později, než bylo dříve obvyklé. I loni tomu nebylo jinak a dalo se pohodově rybařit skoro do konce roku. Po té, však teploty padly hluboko pod nulu a minimálně stojaté vodní plochy pokryl led. Hned po Novém roce jsem podnikl několik vycházek na řeku ,která jako jediná umožňovala trochu krotit rybářský absťák.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace