Články

dsc_0018-6.jpg

Když to trefíš – MIVARDI CZ – Jan Prchlík

14. 02. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Když se podzim hlásí o slovo, stromy se zbarví do těch nejhezčích barev je na čase sebrat veškerou sílu a všechen volný čas nasměrovat k vodě. Alespoň já to tak mívám. I když už u vody strávím opravdu velice slušnou porci času v průběhu jara i léta a mnohdy už je to o přemlouvání k vodě jít, tento čas mi nalije novou krev do žil a každoročně stojím na prahu podzimu s odhodláním a touhou trefit to, když ryby ve velkém začnou sbírat na zimu. Neznám hezčí pohled než je koukat po ránu na vycházející slunce, kdy vše kolem vás pokrývá jinovatka a skrze mlžný opar vás začnou rozehřívat ještě trochu hřející slunečné paprsky…

ff.jpg

NOVINKY MIVARDI 2019 - přijďte se podívat i Vy na náš stánek na výstavě FOR FISHING!

13. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Přijďte se i Vy podívat na naši výstavní plochu na rybářský veletrh FOR FISHING v Praze v Letňanech. Největší rybářský veletrh v ČR - prezentace nových trendů -představení novinek pro rok 2019 - prezentace jednotlivých rybolovných technik - rybářské prostředí pro všechny, co propadli krásám rybolovu - doprovodný program - přednášky - soutěže - propagace péče o životní prostředí a čistotu vod. A to vše s MIVARDI na našem stánku od 14.2.2019.

img_9728.jpg

Rapid Monster Crab ve variantách MIVARDI

07. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Mivardi nabízí širou paletu produktů, ale některé vůně, nebo řekněme příchutě, esence se prolínají sortimentem a jsou stále znovu a znovu úspěšné. A to ne náhodně, jednu sezónu, jednu, nebo dvě výpravy. MONSTER CRAB je co se týče kaprařské úspěšnosti příchutí dlouhověkou.

dsc_0004-1.jpg

Jan Prchlík – MIVARDI CZ – Deutschland

07. 02. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Když jsme letos na výstavě for fishing domlouvali společný kaprolov s kamarádem Petrem někde v Německu netušil jsem, jestli to podnikneme ještě v letošním roce. Plánů jsem měl dost pro tuto sezonu a další výpravu bych vtěsnal jen stěží. V průběhu roku se však věci pozměnili a 24 října si to směřuju směr hraniční přechod Rozvadov. Jak výprava dopadne a co mě čeká, absolutně netuším, ale je to pro mě další zkušenost s novou vodou a kapry, kteří přemýšlí tak trochu jinak. Ale nepředbíhejme.

dsc_0033.jpg

Úspěšná kombinace Jana Prchlíka - Rapid Hard Balls Champion Platinum B17+ Boilie směs Rapid SEA

06. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Za několik dní vyjde v sekci článek Honzy Prchlíka o úspěšném podzimním lovu, zvolil kombinaci boilies hotového a rolovaného. To i úspěšné návazce Vám předkládáme. Článek vyjde 14.2.2019. Co je Hard Balls Champion Platinum: Velmi tvrdé boilies s velmi dlouhou výdrží pod háčkem a vysokou odolností proti omývání proudem a proti bílým rybám. Je vždy postaveno ze stejného mixu jako standardní bolies dané příchutě.

img_2743.jpg

MIVARDI vlasec - Carbon Feeder 200 m - pro match a feeder

05. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Vysoce kvalitní vlasec pro specialisty v lovu na feeder. Je charakteristický vysokou nosností i ve slabých průměrech a velkou mechanickou odolností díky fluorocarbonové příměsi. Tmavá barva umožňuje snadné označení lovné vzdálenosti na vlasci.

csc_3499.jpg

David Lužný - MIVARDI ČR - Ronnie rig

30. 01. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

V letošní sezoně jsem si předsevzal častěji lovit na samotné pop up nástrahy, neboť v minulosti se mi na samotné popky moc nedařilo. Lov na tuto nástrahu mohu doporučit v době, kdy jsou ryby letargické a nejeví příliš zájem o potravu, nebo v brzkém jaru či pozdním podzimu v chladné vodě s použitím PVA, ať už PVA sáčkem či PVA punčoškou. Zde se otvírá prostor pro individuální prezentaci, co se týče návnady v PVA. Během letošní sezony jsem začal používat ronnie rig a musím uvést, že nejen že se mi začalo dařit při lovu na plovoucí nástrahy, ale tato montáž je pěkně chytlavá a ryby mi z ní nepadaly. Netvrdím, že postupem výroby této montáže objevuji Ameriku, spousta z vás tuto montáž již zná a používá, proto další řádky jsou určeny těm, co ji dosud nevyzkoušeli.

polska2-6.jpg

Mivardi POLSKA – PAULINA – Krásné ananasové úlovky

20. 01. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Krásná žena a krásné úlovky! Týmu MIVARDI POLSKA se letos opravdu dařilo! To není náhoda, u severních sousedů má boilies naší značky čím dál větší základnu uživatelů, rybářů, lovců velkých kaprů. Paulinu jsem již letos v jedné aktualitě zveřejnil a Vám rybářům představil.

img_6231.jpg

Jaromír Dufek – MIVARDI ČR – 15hodin

18. 01. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Při svých pracovních cestách jsem přibrzdil a udělal si jeden den volna na rybolov. Mám za sebou zatím 15 hodin lovu a s výsledkem jsem již teď spokojen. Před hodinou skončil na břehu již v pořadí sedmý kapr. 100% zafungovala kombinace 18 mm boilie B-17 zalitého navíc v totožném aminoliqudu a nebo Reflex pop-up Ananas. Jelikož je u břehu ve vodě poměrně dost překážek a popadaných větví, tak tentokrát raději volím silnější koncovou sestavu a návazce používám ze ztužené šňůrky Skinline StripShield 15 lb. Jarda Dufek

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace