Kaprařina

tosner_jaroslav.jpg

RCCC ČRS SÚS 2020 - The best carper - TEAM MIVARDI CZ

29. 09. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Zítra ráno startuje 11. RCCC ČRS SÚS na svazovém toku Labe - Čelákovice. Závod jednotlivců bude mít na startovní listině i čtyři jména z MIVARDI. K trojici mladíků Tošner Jaroslav, Mach David a Kotek Vojta přibývá zkušený Jan Petržilka. Pokud budou naši lovci úspěšní, budeme Vás informovat. Akce se koná na podporu postižených dětí a rybářských kroužků ČRS. Závod bude neskutečně těžký, neb průtok Labe po deštích nezadržitelně stoupá. Váš tým MIVARDI

img_2163.jpg

Kos Tomáš – MIVARDI CZ – Štěstí v neštěstí

25. 09. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Konečně jsme si, po menším pracovním i soukromém shonu, naordinovali, teď už s manželkou, Týnou minimálně čtyři dny na rybách. Jeli jsme na místo pro nás známé. Takže jsme měli představu, jak rozmístíme pruty a jak budeme chytat. I když vyjíždíme v prostředku týdne, nám zvolené místo bylo obsazené. Nic si z toho neděláme, protože druhé alternativní místo bylo volné. Díky možnosti lovu na čtyři pruty máme jasno. Na tři lovná místa přijdou tři různé druhy boilies řady Champion Platinum ve verzi Natural Concept. Stejný druh boiliesu, cca půl pytlíku na montáž, použijeme i na krmení. Čtvrtým prutem budeme za pomoci PVA materiálu a pop-up hledat ryby v různých hloubkách a vzdálenostech od břehu. Takže budeme tento prut častěji přehazovat.

dsc_0008-6.jpg

G50 FC - Jan Prchlík - MIVARDI CZ

20. 09. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

V dnešní recenzi bych vám rád představil vlajkovou loď firmy Mivardi v oblasti prutů a tou je bezesporu prut G50. Konkrétně dnes se chci zmínit a být objektivní u jednoho modelu, který jsem měl možnost dopodrobna poznat při více než čtyřiceti letošních docházkách k vodě a to model G50 FC 3,6m 3,5lbs. Odchytal jsem s ním opravdu hodně a mám jasný obrázek o jeho využití.

003.jpg

Ve větvích vrby - Jan Prchlík - MIVARDI CZ

18. 09. 20 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Horké dny máme už letos zřejmě definitivně za sebou a je třeba zapřemýšlet nad tím, kam nasměrovat podzimní kroky. Rozhodování pro mě nebylo až tak složité a tak nějak jsem věděl, že právě jedno z míst, kde jsem v parném létě podnikl pár krátkých vycházek, bude jedním z těch, kde budu chtít setrvat alespoň tři dny v kuse.

dscn2703.jpg

Tomáš Bőhm – Mivardi ČR – Velký tlak

15. 09. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Zdravím přátelé, situace v tomto roce je velmi nelehká. Můj čas, který bych chtěl věnovat rybám, je omezen na minimum. At už se jedná o Covid 19 nebo mé osobní problémy v životě. Konečně jsem ale i já našel chvíli času, abych mohl vyrazit k vodě. Vybral jsem si menší svazovou vodu, kterou moc dobře znám. Sice se zde nenachází velké množství větších ryb, ale o několika slušných rybách vím.

dsc_2508-1.jpg

Shocker Tapered Leader – MIVARDI CZ – Eliška Havelková

10. 09. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ujímaný vlasec čiré barvy sedne rybáři jenž chce nahazovat daleko i přes šokový vlasec. Nesporná výhoda je menší uzlík při spojení kmenového vlasce. Na cívce je namotáno vždy 5x12 m vlasce o různém průměru. Začátek a konec dalšího návinu je řešen kouskem izolepy. Vlasec postupně nabírá svou tloušťku až po opravdu silný silon. Pro mě se stal nezbytnou součástí každé výpravy, zvýší nám šance na zdolané úlovky v těžkých vodách! Ujímaný vlasec je maximálně pevný i v menších průměrech! Mnoho úspěchů u vody přeje za MIVARDI Eliška.

dscn2628.jpg

Tomáš Bőhm – Mivardi ČR – Přívlačová taška Executive Pro S

05. 09. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Přívlačová taška Executiv Pro S je velmi prostorná taška, která se perfektně hodí k úschově Vašich nástrah a potřebných drobností k lovu. Pojďme se tedy na tašku podívat. Taška je vybavená pěti plastovými boxy. Každý box je vyroben z kvalitního plastu a obsahuje šest podélných přihrádek a dvanáct vyjímatelných přepážek. Při využití všech těchto přepážek se dostaneme na osmnáct úložných míst pro Vaše nástrahy.

dsc08886-01-1.jpg

Loďování – Michal Novotný – MIVARDI CZ

30. 08. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

První dvě letošní výpravy na vodní hladinu naší milované přehrady proběhly úspěšně a voda nám vydala opravdu krásné ryby. Úplně první chytačka z lodě tohoto roku se uskutečnila v době, kdy se kapři pomalu ale jistě probouzeli k aktivitě a začínali ve větším přijímat potravu po zimní pauze. V mém případě bylo jako nástraha na jednom prutu zvoleno boilie Sea a na druhém B17ka. Obě varianty nastraženy na panáka a doplněny o plovoucí PopUp Reflex.

img_0046-1.jpg

Jan Zadina – MIVARDI CZ – Odpoledne plné záběrů

24. 08. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Vyrazil jsem se synem na jedno odpoledne k vodě, ale ani ve snu by nás nenapadlo že budou ryby tolik spolupracovat! Poprvé jsem sebou vzal kuličky z řady Excellent v příchuti Monster Crab. Jelikož mám pár návazců hotových už z domova, tak hned po příjezdu k vodě nahazuji a dokrmuji cca půl kila kuliček. První dvě hodiny se nic nedělo, ale co přišlo potom to byl opravdu kolotoč záběrů! Nebudu se tu rozepisovat s každým záběrem ale bylo jich opravdu hodně včetně tří dablů!

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace