Kaprařina

4562.jpg

Rozbřesk nad malou pískovnou II. - Radek Šimák a Pavel ,,Bobrman“ Vohralík

15. 01. 21 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Když bylo vše nachystané a měli jsme pruty ve vodě, mohli jsme v klidu postavit vodu na kávu. Sluníčko nám pomalu začalo vykukovat mezi stromy na protějším břehu a kolem malebné pískovny byl nádherný klid. Tento pocit je k nezaplacení, nádherný rozbřesk nad vodou a čerstvý hrnek kávy v ruce uprostřed přírody! Co je víc, než ta pohoda a ten klid! Ale to nemělo dlouhého trvání!

dsc_0972_fotor.jpg

Ranní kolotoč – Ondra Pokorný – MIVARDI CZ

15. 01. 21 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Jak jsem již zmiňoval, ranní druhý den se to pěkně roztočilo a já dělal každou hodinu záběr, vše to byli ryby kolem 8kg, ale jedna větší se tam zamotala. Dlouhý lysec, který byl největší ze všech ranních záběrů. Po měsíčním půstu to byla super chytačka a určitě se na dané místo vrátím. Za Mivardi tým Ondra Pokorný

dsc_7478.jpg

Váha Hardcore 54kg – Tunka Jiří – MIVARDI CZ

10. 01. 21 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ve výbavě každého rybáře by neměla chybět váha. Používal jsem různé váhy jak analogové do 20kg tak i digitální. V nevhodnou chvíli se mi u digitální váhy vybily baterky a nebo se mi analogová při větší rybě strhla. Proto jsem si vybral váhu Mivardi Hardcore 54kg.Tato masivní váha je dodávána s praktickým polstrovaným obalem proti poškrábání. Vzhledem k její robustnosti váží i s obalem rovné kilo.

dsc_0987-2-.jpg

Lokalizace – MIVARDI CZ – Eliška Havelková

05. 01. 21 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj všem, mám před sebou dvě noci u hluboké svazové vody. Lov ryb zde není vůbec jednoduchý. Dřívější lignitový důl se láme do neskutečných hloubek, kam rozhodně nahazovat nechci. Původně jsem si chtěla zmapovat dno markerem, ale schody mi nedovolily nahazovat za vzdálenost deseti metrů, utrhala by jsem celou montáž. Proto volím trošku jinou, zajímavější strategii. Nafukovací lehátko a olovo na prutu. Vypadalo to sice zajímavě, ale byla to efektivnější varianta! Našla jsem si dvě místa, obě měla hloubku okolo 3-4 metrů.

unnamed-10-.jpg

Dvoudenní akce - Michal Kafka - Mivardi CZ

30. 12. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj všem, po několika neúspěšných vycházkách k vodě, jsem si chtěl pokusit zlepšit chuť dvoudenní výpravou na mojí velice oblíbenou vodu pár kilometrů od domova. Místo na kterém jsem chtěl chytat, jsem měl už dávno jasné a to, co nejdál ode všech. Místo jsem si nepředkrmoval, pouze na začátku lovu jsem si na obě dvě lovná místa nakobroval několik hrstí boilies Crazy Liver a Monster Crab. Na tuto dvojici jsem na této výpravě vsadil. Boilies, které jsem dával pod háček, jsem si zalil Amino liquidem pro zatraktivnění.

p8081390.jpg

Lukáš Smetana - MIVARDI CZ – Krásná noc !

25. 12. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Jednoho rána mi volá kamarád, že je s rodinou na rybách, ať přijedu. Neváhám ani okamžik a jeho pozvání přijímám.. Popadl jsem Easy Catch - Anglická Jahoda, krabičku Rapid Champion Platinum – Sea , ta byla zalitá Aminoliquidem – Sea a nemohly chybět pelety Rapid Easy Catch Jahoda.. Po příjezdu zakrmuji peletkama Rapid Easy Catch Jahoda a Anglickou Jahodou.. Jeden prut s ,,jahodou“ házím na krmné místo.

img_3032-1.jpg

Atraktivita - Bobrman - MIVARDI CZ

20. 12. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Pokud je čas, vždy se snažím aby moje nástrahy byly co nejvíce atraktivní a to jak za pomoci PVA, pásky či punčochy, tak za pomoci úpravy boilies, byť i ořezáním, kdy je boilies pak pro rybu dříve správně ,,opotřebované" a ,,opuštěné". Velmi rád používám v zimním období i boilies s narušenou strukturou naložené v Aminoliquidu, nebo samozřejmé je použití našich velmi atraktivních pelet. Turbo je z nich nejrychlejší a vždy jen dávám do svých směsí, Sweet corn, Easy Catch a Extreme jsou pak nezbytným doplňkem! Díky tomu je rybolov nejen zábavou!

1234.jpg

Rozbřesk nad malou pískovnou I. - Radek Šimák a Pavel ,,Bobrman“ Vohralík

15. 12. 20 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Voda je ještě dost studená, ale teploty venku nám pomalu ale jistě stoupají nahoru a příroda kolem nás se začíná probouzet. Po společné domluvě jsme vyrazili v sobotu ráno na pár hodin provětrat pruty, ale hlavně si užít tu atmosféru a při šálku dobré kávy si v klidu popovídat o rybařině, kterou máme oba tak moc rádi.

dsc_0079-3.jpg

Dominik Havlina - Rapid Champion - MIVARDI CZ

15. 12. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

V letošní sezóně jsem odzkoušel důkladně všechny tři druhy boilies z řady RAPID Champion Platinum a to na různých revírech, tekoucích i stojatých vodách. Od Liveru, který jsem používal hlavně v období, kdy byly ryby opatrné, přes B17 ve chvilkách, kdy jsem musel selektovat a měl jsem vysoké procento záběrů od menších kaprů. Až po SEA, což je stálice a zejména v teplém období roku zcela exceluje. Každému z produktů naší vrcholové řady boilies RAPID lze zcela důvěřovat, je atraktivní a to s vysokou odolností proti ataku bílé ryby.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace