Kaprařina

dsc_0003.jpg

NATURAL CONCEPT - Jan Prchlík - MIVARDI CZ

22. 07. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Neplánovaně jsem se dostal na několik dní k vodě, asi v nejlepší období roku, jaké jen může být. Vybral jsem si lokalitu, kde jsem plnohodnotně nechytal už dobrých osm let. Byl jsem zvědav, jak místní kapři změnily své zvyky a jestli vůbec. Po příjezdu jsem měl možnost sednout na jedno z mých nejoblíbenějších míst. Vlastně na výběr jsem měl pouze to jedno. Jak je mým dobrým zvykem, v toto období když tuším, že by se mohlo jednat o dobře strávený čas u vody, nebyl jsem lakomý na krmení, a do vody na stará dobrá místa jsem řekněme nakrmil solidní dávku boilie B17 a Crazy liver. První záběr mi přišel a užil jsem si užil souboj s nádherným šupináčem.

img_0222.jpg

Ochlazení s NATURAL CONCEPT - Tomáš Lyčka – MIVARDI CZ

19. 07. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Řádné ochlazení které se v květnu uskutečnilo se pekelně projevilo na rybí aktivitě. Záběr jsem nemohl udělat za žádnou cenu, ale Natural Concept mě nakonec ne nechal ve štychu a podařil se mi jeden slušnější lysec. Pro mě velmi cenná a vydřená ryba z nové pískovny. Zafungovala kulička RAPID CHAMPION PLATINUM - CRAZY LIVER + REFLEX POPUP - GARLIC. Přidával jsem malé PVA s nadrceným boilies totéž příchutě. Montáž jsem nahazoval na hranu, kde hloubka byla 4 m. Ať se daří u vody... Za Mivardi Tým - Lyčud.

img_0519-2-.jpg

U vody s Natural Conceptem - Martin Trnka - MIVARDI CZ

18. 07. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj, opět jsem se vydal na moji oblíbenou svazovku. Přijel jsem na místo, rozkrmil si ho jedním kilem boilies Natural Conpept Ananas NBA. Jako nástrahu jsem zvolil taktež stejné boilies. Po čtyřech hodinách se mi konečně rozjel prut, na kterém jsem měl jednu kuličku Natural Concept Ananas NBA 24 mm. Po dlouhém souboji kapr končí v podběráku. Kapr měl krásných 12,30 kg. Kapra si fotím a pouštím zpět. O půl noci pruty stahuji a jdu spát. Ve čtyři hodiny ráno své montáže posílám zpět do vody. Po hodince přišel další záběr opět na taktéž nástrahu. Byl to krásný šupináč s váhou 7 kg. Kapra pouštím zpět a svoji montáž zasílám zpět do krmného místa. O půl deváté se mi hlásí záběr. Jednalo se o menšího kapra s váhou okolo 5 kg. Poté už do večera nepřichází žádný záběr. Balím pruty a odjíždím s radostí a úsměvem domů. Za Mivardi Promo Team Martin ,,Trnkoš“ Trnka

2-45.jpg

Tomáš Veselý - B17 Champion Platinum - MIVARDI CZ

17. 07. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Zdarec, tentokrát mé kroky směřovaly opět na mou oblíbenou řeku. U vody jsem strávil dvě noci. Po prvním dni jsem byl bez jediného záběru, ale netrápilo mě to. Pokračoval jsem v krmení a doufal v záběr. A dlouho jsem čekat nemusel, první záběr přišel od parádního šupináče o mírách 87cm a 13,1kg. V průběhu dalších několika hodin přislo pár záběrů od cejnů a tloušťů. Nakonec jsem dostal záběr v podobě elegantní jízdy od krásného a zdravého kapra o váze 10,7kg. Úspěšnou nástrahou této výpravy byla B17, přetáhlá totožným Aminoliquidem v kombinaci s obalovací pastou B17. Výpravu považuji za úspěšnou.

lysec.jpg

Tibor Darmovzal - MIVARDI CZ- Lov na řece s Pop Up

16. 07. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Zdravím všechny rybáře. Vyrážím s přítelkyní na chviličku k vodě. V práci jsem přemýšlel nad vším možným. Jaké místo si vyberu, na co budu chytat a čím budu krmit. Nikdy jsem neměl moc v oblibě plovoucí boilies a už vůbec ne na řece. Ale nedávno jsem chytal 3 dny na řece a kapři nebyli zrovna při chuti a já jsem neudělal ani záběr. Zkoušel jsem vše možné, ale kapři neměli o nic zájem. Před odjezdem jsem možná ze zoufalství vytáhl samotnou Popku Crazy Liver a nahodil to tam. Do půl hodiny jsem chytl 2 malé kapříky a měl jsem z toho velkou radost.

img_4098.jpg

Štístko Lum – Pavel Bobrman Vohralík – MIVARDI CZ díl II.

15. 07. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Pokračování článku z 8.7.2019 : Ovšem to nejvíce potěšující byla telefonní zpráva, že za mnou přijede na poslední den kamarád, krajan, který se pracovně i rybářsky pohybuje v zemi tulipánů. Několikrát jsem jej také v Holandsku navštívil a lovil tam na jejich překrásných vodách. Nevím proč, ale Lum je moje štístko. Pokaždé, když jsme spolu, ulovím ryby, jež se mi vryjí do paměti a jsou mě rybářsky osudové. Tak se již za pár hodin stane toto pravidlo realitou, ale nebudu předbíhat. Buď a nebo, na poslední den změna strategie. Nájezdy na lavice, střed svahů k nim vedoucí. Kuličky jsem nechal předmočit a sázím je napřesno k náhozu. Ráno je z jara to nejvíc, konečně jsi venku, u vody, se super kámošem a příroda ožívá.

15-70.jpg

Tomáš Skála - MIVARDI CZ - Popracovní rychlovka

12. 07. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Květen byl letos velmi chladný, ale naši borci to zvládli výborně: Ahoj letos se věnuji převážně stojatým svazovým vodám na kterých trávím již od začátku roku poměrně dost času. Při další z takových akcí kdy jsem se k vodě dostal pouze na zhruba 8 hodin lovu po práci jsem docílil třech záběrů. Všechny přišly na jeden prut na kterém bylo nastražené boilie RAPID CHAMPION PLATINUM B17 ve verzi Hard Balls silně zalité totožným Aminodliquidem které mě letos přináší opravdu spousty krásných ryb stejně jako při této vycházce.Dvě ryby se pohybovaly v rozmezí šesti až osmi kilogramů ta třetí už byla ovšem z kategorie 15+ kterou jsem podebral po nádherném a poměrně dlouhém souboji .Ač voda byla ještě ledová tak ryby byly v perfektní kondici a nádherně vybarvené co víc si může duše rybáře přát. S pozdravem všem slušným rybářům Skálič

img_20190409_180613.jpg

David Mach – MIVARDI CZ – úlovky s EASY CATCH

11. 07. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Po protrápeném začátku jara jsem se opět na pár hodin podíval k řece. Dva dny jsem si místo krmil a úspěch se dostavil. Montáž jsem pokládal do kamenů kousek od břehu, kde se ryby ukazovaly. První záběr na sebe nenechal dlouho čekat a do podběráku jsem navedl pro mě velmi cennou rybu, Quasimoda! Druhý záběr se dostavil těsně před zabalením prutu a já si mohl potěžkat první letošní rybu 10+. Oba záběry přišly na panáčka česneku EASY CATCH obaleného v pastě. K nástraze jsem ještě přidával PVA z peletek stejné příchutě. Všem přeji mnoho úspěchů nejen u vody.

dsc_0006.jpg

David Lužný - MIVARDI CZ – B17 NATURAL CONCEPT

10. 07. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Zdravím všechny příznivce Mivardi! Na letošní první delší výpravu jsem si relativně počkal, naplánovaná byla s Tomášem Lyčkou, alias Lyčudem a to na vodu, kde jsme ani jeden z nás dosud nechytali. Natěšení a plní očekávání jsme dorazili po delší jízdě k vodě, na příjemné dohozové vzdálenosti (alespoň pro mě), jsme našli relativně úzkou, ale dlouhou lavici z 6,5m až na 3,5m a tuto oblast pro začátek prokrmili směsí turbo pelet 4 a 12mm, method mixu Champion, menšího množství tygřího ořechu a směsí boilies v příchutích Crazy liver, Kapří guláš, Sea a B17 a to z toho důvodu, že každý z nás chytal na jednom okraji krmného místa a jedním prutem s menším množstvím krmení jsme se snažili kapry hledat…

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace