B17 – několikaletá jistota – Lukáš Práde – MIVARDI ČR

12. 10. 18

luky4.jpg

Na konec prázdnin jsem si naplánoval dvoudenní výpravu na českou pískovnu. V neděli, když jsem dospal pracovní víkend, jsem naložil loď a auto a vyrazil. Po příjezdu na místo jsem chvilku sledoval aktivitu ryb a usoudil, že zavážet bude třeba, potvrdil mi to i echolot, na mém místě bylo pouze okolo 1,2m vody a cca. 170m od břehu jsem našel jámu 2,5m kde jsem si umístil tyčovku a prokrmil peletami a cca 1kg B17 v liquidu stejné příchutě.

Po zavezení prutů už nezbylo nic než jen čekat. Pod háček jsem umístil B17 Hard balls +14mm popku MagicFruit, což je moje osvědčená kombinace a na druhém prutu v kombinaci s popkou RAPID Reflex ananas. Večer byl klidný a já ulehal do spacáku s myšlenkou, zda je vše tak jak má být.

luky1.jpg

Ve 4:50 mne probudil zvuk hlásiče MX9 v podobě brutální jízdy. Je to tady! Po chvilce ležel v podložce šupík o váze 15,5kg než jsem ho stačil vrátit vodě jízda se dostavila i na druhém prutě, rychle jsem ho pustil zpět a věnoval se nové výzvě. Po cca 30 minutovém boji jsem podebral lysce o hmotnosti 20kg a to byla přesně ta ryba na kterou jsem od jara čekal.

luky2.jpg

B17+MagicFruit mi opět přinesl navýšení osobáku a ve mě kolovalo hodně adrenalinu do oběda jsem zdolal kapry 10, 14 kg. Přes den jsem neudělal žádný záběr až okolo 23h opět double 12 a 14kg.

luky3.jpg

Poslední ráno po opět agresivní jízdě jsem na prutě měl rybu, která od první chvíle bojovala ve velkém stylu, musel jsem pro ni dojet člunem a po cca 25minutách, kdy mě tahala po jezeře jsem podebral opět šupíka s váhou rovných 20kg.

luky4.jpg

Výpravu hodnotím velmi kladně sice jsem o dvě ryby přišel, ale ryby které jsem zdolal mě dost nabudili do dalších výprav. B17 z řady RAPID CHAMPION PLATINUM se pro mne už po několikáté stala alfou použitých koulí a myslím, že i zůstane.

luky.jpg

Děkuji Firmě Mivardi za jejich práci a zase někdy u vody.

 Ahoj Všem

Lukáš Práde

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace