David Kocman – MIVARDI ČR – Bled

30. 11. 18

thumb__dsc0814_1024.jpg

Už je mojí tradicí každoročně vyrazit alespoň na 3 noci k bledské vodě. Rybář má zde perfektní možnost otestovat svůj dosavadní rybářský um a opět získat nové zkušenosti. Kdo na tomto jedinečném místě alespoň jednou rybařil, prostě ví :-) První den při obchůzce jezera jsem zjistil, že mnou vyhlídnuté lovné místo je prázdné, a tak jsem vzal 2 kg boilies Kapřího guláše a zakrmil jsem si toto místo.

K zakrmení mi pomohla nová carbonová kobra Carbo stick o průměru 29 mm. Oproti mé původní plastové kobře je znát obrovský váhový rozdíl a zakrmování jde jako po másle. Poté jsem šel zjistit situaci k ostatním rybářům a narazil jsem na rybáře, který měl stejné triko od Mivardi jako já. Tak jsme prohodili pár slov a když jsem viděl, že krmí hliníkovou kobrou, tak jsem mu navrhl, že mu půjčím jednu svoji carbonovou, co mám s sebou navíc. Nový parťák byl z ní nadšený.

 

thumb__dsc0823_1024.jpg

David Kocman

Konečně nastal den D, kterého jsem se nemohl dočkat. Při rozednění beru svůj naložený vozík a doufám, že mé zakrmené místo bude volné. Přicházím na místo a zjišťuji, že je volné. Začínám chystat pruty a montáže letí do vody. Pod háček jsem dal také boilies Kapří guláš a 5 kuliček nadrtil do PVA punčuchy. Okolo 8. hodiny ranní přichází opatrná jízda a 15-ti minutový boj pro mě končí vítězně. V podběráku mám krásného bledského lysce!

 

thumb__dsc0789_1024.jpg

Po zdolání jsem byl velice rád, že jsem použil ujímaný šokový vlasec, protože po zkontrolování montáže jsem zjistil, že šokovka byla celá podřená a obyčejný vlasec by to určitě nevydržel. Do konce stanovené doby lovu už jsem záběr nedostal. První den rybolovu na Bledu dopadl na výbornou a už jsem se těšil na ty následující. Ty však bohužel nebyly tak úspěšné jak ten první. Záběry jsem dostal už jen od malých šupináčů, kteří byli v perfektní kondici a do budoucna budou určitě chloubou bledského jezera. Jsem vděčný za nově  nasbírané zkušenosti a těším se opět na tuto výpravu v dalším roce.

David Kocman

thumb__dsc0837_1024.jpg

thumb__dsc0849_1024.jpg

thumb__dsc0847_1024.jpg

thumb__dsc0846_1024.jpg

thumb__dsc0844_1024.jpg

thumb__dsc0814_1024.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace