David Mach – MIVARDI CZ – Zimní studená pískovna

02. 04. 20

dscf4712.jpg

Řeka byla mrtvá, a tak jsem dal šanci nedaleké pískovně. K vodě jsem se dostal v 8 ráno, a oba pruty jsem umístil do hloubky 8m vedle lavice. Do vody letěla B17 a Sea. Prakticky ihned od nahození jsem se nezastavil a za nějakých 7 hodin jsem chytil devět ryb, z nichž jsem si dvě zvěčnil! Následující den se prudce ochladilo a záběr už jsem neudělal. V tomto období roku je každá ryba velmi cenná! Ať to pípá. David Mach

RAPID BOILIES - CHAMPION PLATINUM

dscf4712.jpg

David Mach

Jestliže hledáte nástrahu bez kompromisů, zvolte Rapid Champion Platinum. Jsou v něm použity nejlepší dostupné ingredience. Je předurčeno k lovu těch nejmazanějších kaprů, kteří se naučili rozlišovat kvalitu od kvantity.

dsc_0208.1.jpg
dscf4724.jpg
dsc_0179-2.jpg

Boilies Rapid Natural Concept je vyrobeno pomocí nové výrobní technologie a zařízení, které patří mezi absolutní špičku v Evropě. Umožňuje nám sériově vyrábět boilies se stejnými parametry, strukturou a fungováním, jaké získáte při domácí ruční výrobě. Nová produkce není omezena hrubostí komponent a dovoluje i přidání opravdového ovoce, jater a dalších čerstvých surovin.

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace