Deni Šafářová – MIVARDI CZ – Jarní výprava – 1. část

18. 06. 19

1-4.jpg

Zdravím všechny rybáře ! Konečně nadešel i můj čas a já se dostala k vodě na více jak jeden den. Jelikož je to s mým časem, díky mému dalšímu koníčku, velice na štíru, vycházky k vodě musím plánovat opravdu dopředu. Sezónu se psy jsem zahájila prvním závodem a hned z něj jsem zamířila k vodě, kterou velmi dobře znám a která mi již vydala pár svých pokladů. Týden byl přede mnou, a jelikož jsem si jej užila a navíc i dobře zachytala, rozhodla jsem se ryby prezentovat na pokračování, protože si to pár z nich opravdu zaslouží.

BOILIES POP-UP RAPID REFLEX

První hodiny u vody byly hlavně o lokalizování a vyhledání atraktivního místa. Teplota vody se každým dnem, díky krásnému počasí, oteplovala. Byla okolo 10ti stupňů, ale aktivita ryb nebyla příliš velká. Za to mohly zřejmě velké změny v tlaku vzduchu, který se každý den měnil. V předpovědi počasí slibovali vítr, který pro mě nebyl zrovna příznivý, co se směru týče. Zároveň mi trošku komplikoval zavážení na přesnost. Rozhodla jsem se opět zvolit strategii, kdy jeden prut leží v krmném místě, kde jsem jezdila pravidelně krmit, a druhý více selektivně, aby byla větší pravděpodobnost, že se povede slušná ryba. Moje strategie se ukázala jako správná i přesto, že se necelé dva dny nedělo vůbec nic. Ten týden jsem si vyfotila šest, opravdu krásných ryb. Jelikož mi moc nefungovalo chytání na panáčka, zvolila jsem opět svůj oblíbený Ronnie rig, který používám hodně na stojácích. Tito dva kapři zabrali shodně na 14mm ananasovou plovku ze stejného místa, z hloubky 5ti metrů. Prut jsem umístila před krmný prostor, přibližně 7 metrů.

Pokračování napíši již brzy. Prozatím se s Vámi loučím a přeji Vám ty nejkrásnější jarní dny u vody ať už s úlovkem nebo bez. Jaro, to je totiž nejlepší relax pro tělo i duši :-)

Za Mivardi tým Déňa

1-4.jpg

6-35.jpg

2-43.jpg

5-35.jpg

4-38.jpg

3-40.jpg


Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce





Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace