Lukáš Smetana - MIVARDI CZ - Víkend plných přepisů

21. 08. 19

p5250409.jpg

Koncem května jsme s parťákem Pavlem vrazili na krásnou soukromou 7ha velkou nádrž. Počasí nás napínalo do poslední chvilky. Hlavou se nám honila myšlenka - ,, bylo hnusně, kapři by se ještě nemuseli třít, nebo je pozdě a už si užívají?“ Po příjezdu a rozbalení všeho potřebného jsme vyrazili člunem na průzkum vody. Před námi jsme nic moc zajímavého nenašli, dno hned padalo do cca 5metrů. Asi 50 m od břehu jsme našli nějakou nerovnost , a tam jsme položili bójku.Řádně zakrmili řepkou , pšenkou a mixem Pelet Rapid Classic Halibut + Pelet Rapid Classic Red Halibut+Vnadící boilies Rapid - Multi mix vše bylo řádně zalito Aminoliquidem.

Moje místo bylo napravo od bójky. Zvolil jsem si taktiku jeden prut hned k bóji do středu krmení, druhý na okraj našeho krmného místa a třetí prut šel cca 2metry mimo krmnou zónu. Na prutech jsem střídal : Plovoucí boilies Rapid Pop Up – Cherry, jinde Rapid Easy Catch - Ananas +N.BA. a na posledním prutě Rapid Excellent Kapří Guláš.Montáže jsem opatřil pva s celým a půleným boiliesem. Samotnou nástrahu jsem máčel v Rapid dipu, nebo  obaloval Rapid gelovým atraktorem.

            Ryby přicházely jen v noci, první noc jsem chytl od bójky na pop up-ku kapra, bezmála 20Kg - nový osobáček. Druhá noc a pěkná jízda na prostřední prut, nádherný souboj a finále bylo úžasné, krásný kapr, kterému zachutnal  ,,gulášek“. Váha ukazovala 23,8Kg po odvážení saku to bylo 22,7Kg = další přepis osobáčku. Tuto noc jsem vytáhl ještě 17+ kapra opět na pop up u bójky. Třetí prut se bohužel nezapojil, měl jsem tam delší vlas s 24kulí, občasné píp bylo, ale píííííííííííp se neuskutečnilo.

            Myslím si, nebo vlastně vím, že za mě to byla hodně povedená výprava na kterou jen tak nezapomenu.

Spousty rybářských zážitků Vám všem za Promo team Mivardi Lukáš Smetana

RAPID EASY CATCH - NATURAL CONCEPT - MIVARDI

p5250409.jpg

p5250346.jpg

p5250295.jpg

p5240286.jpg

p5240283.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace