METHOD FEEDER krmítka Premium a Zinc – MIVARDI - Bobrman

18. 05. 20

img_8861.jpg

Obě varianty jsou pro tento druh lovu ideální, ale Premium volím k lovu z řidší směsí, myšleno z pohledu její hrubosti. ZINC zase v případě, že do směsi ještě na závěr vtlačím menší pelety, nebo partikl. Tvar obou krmítek je naprosto ideální na lov v proudné vodě, proto je na řece preferuji před klasickým feederovým krmítkem.

Před upevněním kmenového vlace k obratlíku přidávám ještě gumový stoper, aby montáž byla průběžná a v případě, že ryba vjede do vázky, nebo montáž utrhne měla 100% možnost se vysvobodit, ale o tom zase příště.

Přeji Vám krásný a úspěšný rychlý lov. Bobrman

KRMÍTKA MIVARDI

img_4422-2.jpg

img_4430.jpg
img_4442.jpg
img_4449.jpg

METHO FEEDER ZINC

Luxusní method krmítko, precizně odlité z jednoho kusu zinku. Tento materiál zajišťuje požadovanou vysokou hmotnost a vynikající kvalitu povrchu. Krmítko je dodáváno s rychlovýměnným adaptérem na návazec a kvalitním převlekem proti zamotání. Optimální řešení tvaru a rozmístění bočních žeber usnadňuje naplnění vnadící směsí nebo peletami a garantuje správné uvolňování návnady z krmítka po vhození do vody.

img_8854.jpg

Method Feeder Zinc

METHOD FEEDER FORMIČKA XL

img_4455.jpg
img_8861.jpg
img_4457.jpg

METHOD FEEDER PREMIUM

Precizně zpracované method krmítko s tělem, vyrobeným z odolného, kouřově zbarveného plastu a žárově barvenou zátěží v maskovacím zbarvení. Dodává se kvalitně vylisovaným rychlovýměnným adaptérem pro připnutí návazce a převlekem proti zamotání.

img_8857.jpg

Method Feeder Premium

img_8865-1.jpg
img_8871.jpg
img_8866.jpg

METHOD FEEDER FORMIČKA L

Kvalitní formička pro plnění method krmítek v reflexní oranžové barvě. Nepřilnavý povrch a optimální pružnost zajišťují, že při každém použití vaše krmítko snadno a rychle naplníte, vytvarujete a vyklopíte.

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace