Milan Vozaf- Mivardi CZ -Slepé rameno

31. 05. 19

dsc06167.jpg

Ahoj všem slušným rybářům a rybářkám. Moje druhá výprava směřovala na slepé rameno, kam nebyl zrovna dobry přístup, tak jsem veškeré své věci musel naskládat na vozík, což nebylo zrovna jednoduché když jsem musel překonat, asi 300m přes pole. Po příjezdu k vodě jsem ,si zvolil zapadlé místo kde jsem byl chráněn před větrem, a kde jsem mněl vytipované 2 místa k lovu. První místo jsem zvolil podél břehu kde byli napadané stromy . Pár krát jsem si to tam proházel olovem a oťukal si dno ,a zjistil kde je přechod z tvrdého na bahno ,hloubka se tam pohybovala mezi 1,5 až 2 m. Druhé místo jsem zvolil na protější straně ramena, kde jsem se to snažil házet těsně pod břeh. Obě místa jsem si ro zkrmil metod mixem, řady champion s napulenim boillis Cherry a Ananas+N.B.A a to vše zalil aminoliqvidem Cherry.

MIVARDI - RAPID EXCELLENT -CHERRY

Na první prut  jsem zvolil jednu 18mm kuličku Cherry a pop up ananas, a to vše obohatil PVA. Na druhý prut jsem zkoušel samotné pop up monstercrab a doplnil o PVA. Do hodiny přichází první záběr na prut podél břehu na panáčka Cherry s pop up ananas  ,a byl to krásné cejn. Do konce doby lovu se už nic nedělo.  Druhý den bylo hnusně pršelo a foukal silný vítr. Kolem oběda jsem se rozhodl ještě dokrmit ,par kuliček cobrou.

dsc06167.jpg

A pak přišlo to pravé rodeo, do večera jsem udělal 8 záběrů všechno na Cherry s pop up ananas nebo Devil sqvid. Jelikož jsem chytal v blízkosti padlých stromů tak si to taky vybíralo svou daň. S těch 8 záběrů se mi podařilo dostat na břeh 5 ryb menších rozměrů. Až večer kolem 9 jsem dostal pěkný záběr od stromů a podařilo se mi zdolat krásného šupika 70+ opět na Cherry s pop up Devil sqvid . Skoro po každém záběrů jsem dokrmil hrst kuliček cobrou.  Ráno se udělalo pěkně a ryba už vůbec nebyla při chuti. Podařilo se mi celkem udělat 12 záběrů a s toho se na břeh podívalo 8 ryb, co není špatné na to že je půlka Března.    

Přeji vám krásné zážitky u vody.

Za Mivardi team Milan.

csc_0794.jpg

dsc06064.jpg

dsc_0776.jpg

dsc_0779.jpg

dsc_0780.jpg

dsc_0786.jpg

dsc_0796-1.jpg

dsc_0803.jpg

20190317_183639.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace