Nová voda, nová naděje – Ondřej Pokorný – MIVARDI CZ

27. 12. 19

dsc_0009..jpg

Ahoj bando, podzim máme v plném proudu a pro mě to znamená vyrazit si na chvíli k vodě. Na těch pár dní jsem si našel pískovnu, kde jsem měl vyhlídnutá tři místa. Až později jsem však zjistil, že rozhodování nebude vůbec těžké, jelikož ze všech třech, bylo volné jen jedno místo. Aspoň, že tak. Místo zabrané, věci během chvilky vybalené a já už natěšený, na cestě hledat zákoutí, kam položím montáže. Asi po 250 metrech jsem našel velkou lavici, která šla z 8 metrů na 3,5 metrů a pod tím pěkně měkké bahno, což pro mě bylo velké plus, jelikož to bylo přesně to, kam jsem oba pruty položil. K montáži jsem přihodil pouze čtyři velké hrsti boilie B17.

Po velmi náročných dvou dnech, kdy braly pouze ryby do 9kg, se to konečně rozjelo během třetího dne a to kolem osmé večer. Na konci na mě čekal krásně kulatý šupináč, pro kterého jsem si s radostí dojel. Kapr si zobl 2x24mm B17, které jsem dával ještě 5 cm od háčků, aby mi nástrahu neatakovaly menší ryby.

LYNX naviják MIVARDI

Bohužel se sláva netáhla moc dlouho a já byl poté dva dny bez ryby, ale i tak za mě velká spokojenost.. V listopadu plánují repete, pokud se něco povede, ozvu se.

Za Mivardi tým Ondra Pokorný

dsc_0009..jpg

dsc_0019_f.otor.jpg

dsc_0022_fotor.jpg

dsc_0058_fotor.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace