Pelety TURBO RAPID 16mm – Bobrman – MIVARDI CZ

07. 04. 20

img_1033-1.jpg

Ideální řešení pro realizaci rychlého rybolovu, když už mám jen pár hodin a to jak v teplé, či studené vodě, volím vždy pelety RAPID TURBO. Nechce se ti dělat krmná směs, nebo jen nemáš čas a chceš mít lovné místo rychle atraktivní, jasná volba. Krmení jak prakem, širokou vrhací tyčí, nebo klasickým házecím košíkem, není problém. Peleta se rozpouští poměrně rychle, ale postupným rozpadem do široka na lovném místě, jejich složení je základní potravou kaprovitých ryb, právě proto je ryby milují. Pokud je používám jako doplněk ke klasickým koulím z krmných směsí, část předmočím a do krmné směsi určitý podíl přidám.

PELETY RAPID TURBO

Vhodný doplněk pro lov s klasickým krmítkem, method federem i feederem.

img_6208.jpg

PELETY TURBO RAPID

Série pelet s extrémně rychlým účinkem. Zahájení rozpadu prakticky okamžité a ke kompletnímu rozpadu dochází v závislosti na teplotě vody a použitém průměru pelet během 10 - 60 minut.

img_1033-1.jpg
img_3501-1.jpg
img_1035-1.jpg

Jsou určeny k rychlému rozkrmení místa. Směs s vysokým podílem olejnatých semen napomáhá intenzivnímu uvolňování částic i chuťové stopy do celého vodního sloupce. Proto jsou pelety turbo vhodné jako speciální návnada při použití metody zig rig. Pelety neobsahují přidané aroma ani barvivo a jsou vyrobeny ze 100% přírodních složek.

img_3981.jpg

img_8790-1.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace