První vycházka k řece

02. 08. 18

img_1.jpg

První krátká výprava na řeku pana Josefa Petráše přinesla své ovoce! Jak prohnal řeku Monster Crabem a nakonec zdolal nádherného dvanáctikilového kapra nám popíše ve svém příběhu!

Letošní první zářez na řece

První letošní krátkou výpravu na řeku jsem naplánoval na konec dubna ,kde na samotný lov byly vyhrazeny jen dva dny. První den jsem dorazil k řece a nakobroval deset kilo Monster Craba o průměru 24 mm zalité Liquid Food Krilem. Měl jsem v plánu po tomto menším zákrmu již do konce výpravy nekrmit.

Montáže jsem házel střídavě na zakrmené místo a pod háčkem se na jedné montáži houpala B17 a na druhé Monstr Crab - každá o velikosti 24 mm.

img_5.jpg
img_1192.jpg
img_3735.jpg

Záběry chodily střídavě po celý první den( kaprům jsem se evidentně prefil do jejich chuti). Převážná část chycených kapříků tvořili  šupináči říční formy, kteří se pohybovali do sedmi kilo. Mezi tyto říční bojovníky se zamotal i jeden sumeček, který nepřesáhl metr délky.

img_4.jpg
img_2.jpg
img_3.jpg

Druhý den, časně ráno, mi přišla pomalá jízda a po silovém boji  skončil v podběráku krásný šupík s váhou kolem dvanácti kilo. Protože mě zlobil foťák, tak jsem fotky tohoto pěkného šupináče dost sprasil,ale nejde až tak o fotku,ale  rybu vrátit zpět do jejího vodního království. Do večera se  mi povedlo přelstít ještě několik juniorů kolem sedmdesáti cm. Obě koule fungovaly velice dobře a opět na B17 přišla ta NEJ ryba.

Jožka

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace