Řádkáč - malý dárek za rychlovku...

06. 08. 18

img_0238.jpg

Když máš návštěvu, kamaráda rybáře, chceš ho vzít na ryby a máte jen pár hodin! Tato trošku divoká kombinace skončila krásnou rybou pro Bobrmana na Malé Sahaře.

Na rychlovku s kámošem z Holandska!

S Lumikem, kamarádem co je mě nejbližší si každý rok dáme jen pár lovů. Jarní jsme si užili na malém rybníčku. Ten letní, když se zrovna nachází v ČR se nám to opravdu neskutečně smrsklo, neboť měl nějaké vyřizování na úřadech, tedy na dvanáct hodin. Jelikož nebylo na rychlo moc času k rozmýšlení, vyrazil jsem směr Malá Sahara.

img_0225.jpg

Volil jsem pelety, velké do házečky a rozházet podél břehu, ve vzdálenosti cca. 3-5m od kraje a malé jen tak do PVA punčochy přímo k nástraze. Jeden prut v pravo, jeden v levo. Klasika, jedna kuličky z řady Premium a to SEA 24mm. Třicet kuliček jen rukou naházených k montáži.

img_0190-1.jpg
img_0207.jpg
img_0216.jpg

Celá noc nic, ale ráno po svítání razantní záběr, ten je při tomto druhu lovu na krátko klasikou. A po moc pěkné zdolávačce na měkké proutky 2,25lb Phenom carp. 

img_0264-1.jpg

Měli jsme opravdu velkou radost. Byl to opravdu čistýb,,řádek", jak to máme rádi, my tyhle ryby se zvláštností šupin přímo vyhledáváme, jsou pro nás jako magnet. 

I Vám přeji takové krásné ryby!

Pavel Bobrman Vohralík

Přiložené obrázky

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace