Tomáš Bőhm – Mivardi ČR – Svazovka

04. 07. 19

3-41.jpg

Můj parťák Honza sedí na svazové štěrkovně a hlásí moc pěkné úlovky. Neváhám a jedu za ním. Jedná se o velkou štěrkovnu, která mi v minulosti přinesla mnoho krásných ryb a dosavadní osobáček. K vodě přijíždím brzy ráno, kde mě čeká můj parťák. V klidu chystám věci, gratuluji mu ke krásným rybám a jsem plný očekávání. Místo k lovu mi parťák velmi dobře připravil. Nezbývá tedy nic jineho než nahodit a čekat. Jako nástrahy slouží jak jinak než boilies B17 18 mm s PoP Up Reflex Crazy Liver 14 mm. Tuto kombinaci jsem si momatálně moc oblíbil. Blíží se hodina kdy končím lov, vypínám hlásiče a stahuji jeden z prutu.

RAPID CHAMPION PLATINUM BOILIES

V tom slyším brzdu navijáku "Je tam" ! První ryba je zanedlouho na břehu - krásny devíti kilový šupináč. S klidným svědomím mohu jít spokojeně spát.

Druhý den ráno nahazuji montáže opět na krmné místo a čekám na to, co se bude dít. Je extrémní teplo a ryba přes den nespolupracuje. Nezbývá nic jiného, než čekat na večer.

Konečně je tma my si užíváme klid a pohodu. V tom se ozve ten nejhezčí zvuk mého hlásiče. Po záseku cítím, že se jedná o lepší kousek. Ryba mi nedá nic zadarmo, brzy je ale dobojováno. V podložce mi leží krásný osmdesát šest centimetrů dlouhý šupináč s váhou dvanáct a půl kilogramu. Mám opravdu radost. Rychle rybu pouštím a znovu nahazuji.

 Do konce výpravy se mi povedlo zdolat ještě několik slušných ryb. S parťákem jsme si výpravu opravdu užili a těšíme se na další. Všem rybářům mnoho krásných chvil u vody.

Za Mivardi Promo Team a Carp Team Matoha Tomáš.

1-4.jpg

2-44.jpg

3-41.jpg

4-39.jpg

5-36.jpg

6-36.jpg

7-28.jpg

8-25.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace