Tomáš Bőhm – Mivardi ČR – Velký tlak

15. 09. 20

dscn2703.jpg

Zdravím přátelé, situace v tomto roce je velmi nelehká. Můj čas, který bych chtěl věnovat rybám, je omezen na minimum. At už se jedná o Covid 19 nebo mé osobní problémy v životě. Konečně jsem ale i já našel chvíli času, abych mohl vyrazit k vodě. Vybral jsem si menší svazovou vodu, kterou moc dobře znám. Sice se zde nenachází velké množství větších ryb, ale o několika slušných rybách vím.

B17 RAPID

V můj neprospěch jsem si vybral dobu, kdy se zde nasadila tržní ryba a břehy byly doslova obsypány rybáři.  

Místo, na kterém hodlám lovit, se nachází pod druhým břehem vedle potopených keřů. Z bližšího zkoumání jsem zjistil, že je zde tvrdé dno. Pod břeh tedy naházím kilo a půl předmáčeného boilie B17. 

Na lov mám tři dny, vše je připraveno a čekám, co se bude dít. Přes den záběr nečekám, jelikož břeh blízko lovného místa je ve velkém tlaku.  

dscn2703.jpg

Dva dny se stále nic neděje, ale stále věřím, že to přijde. Blíží se posledních 20 minut lovu, když v tom „ píp,píp“, brzdu mám velmi utaženou kvůli vázkám. Ihned zasekávám a je tam 68 cm a necelých 7 kilogramů. Zafůngovala jedna 20 mm kulička B17 s reflexí PoP Up Crazy Liver 14 mm. Pro někoho to může být malá ryba, ale na tuto vodu je to pro mě velmi cenný úlovek. 

Všem slušným rybářům přeji mnoho krásných chvil u vody.  

Za Mivardi Promo Team a Carp Team Matoha Tomáš. 

dscn2720.jpg
dscn2716-1.jpg
dscn2724.jpg

dscn2727.jpg
dscn2737.jpg
dscn2756.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace