Tomáš Lyčka – MIVARDI ČR - 8 dní u vody se zatměním měsíce

27. 12. 18

img_7917.jpg

Vydal jsem se na osmi denní výpravu s kamarády na svazovou vodu, kde jsme si udělali mezi sebou závody alias Sranda Cup. Jednalo se o závody, kdo uloví nejvíce ryb na váhu, ten kdo nachytá nejvíce kg ryb vyhrává putovní pohár. Proto jsem se musel připravit trošku jinak než obvykle, drobnější krmení menšího průměru k dosažení nejvíce počtu záběrů. Jednalo se o tygří ořech, menší boostrované pelety a pár boiliesů.

Bohužel nám nebylo nějak přáno a moc se toho nechytilo, kvůli počasí které zrovna tyto dny panovalo, teplota až 39°C, jasno, bouřky a hlavně milióny koupačů. Průměrně byli každý den 3 záběry. Chytali jsme na hlubší části jezera kde bylo 12 m hloubky, a ryby se nejčastěji ukazovali pod hladinou, kde jsme neměli možnost chytat.

img_7917.jpg

Tomáš Lyčka

Na zig rig tu nebylo místo na nahazování, ale i přesto jsem vyzkoušel alespoň 4 metrový návazec, bohužel bez úspěchu. I přes tyto výkyvy počasí se něco tedy vytáhlo a také i něco na zdokumentování na památku, například pěkný lysec k osmdesáti centimetrům při zatmění měsíce, který zabral na jednu kuličku 24 mm B17, která na této výpravě fungovala nejvíce. Nakonec se mi tyto závody alias Sranda Cup, podařilo vyhrát, jelikož poslední den jsem nachytal tolik ryb, co skoro za celých předešlých sedm dní. Tímto se loučím a zase příště od vody, tentokrát z privátního rybníku kvůli koupajícím, kteří znepříjemňují v parných dnech rybolov.

Za Mivardi Tým Tomáš “Lyčud” Lyčka.

img_7969.jpg

img_7773.jpg

img_7776.jpg

img_7853.jpg

img_7864.jpg

img_7944.jpg

img_7950.jpg

img_7957.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace