MIVARDI novinky 2009

27. 02. 09

13270.jpg

pm

Jako každý rok, i letos se výrobní sortiment naší firmy rozrůstá o další produkty. Celkový nárůst představuje asi 30%, z toho nezanedbatelná část je v oblasti plavané.
V sérii článků si dovolíme krátce představit některé nejzajímavější novinky, které určitě potěší srdce každého plavačkáře, ať už chytá závodně nebo rekreačně. Od děličky té nejvyšší kvality přes řadu matchových a bolonézových prutů ve všech cenových kategoriích až po kompletní sortiment příslušenství značky MIVARDI - každý u nás nalezne právě to, co potřebuje.

Pruty

Všechny plavačkové pruty značky Mivardi jsou vyráběny za použití nejnovějších technologií u renomovaných světových výrobců. Našim heslem je perfektní kvalita za neuvěřitelnou cenu. Samozřejmostí je nadstandardní servis.


Dělička EVO 9000
K stávající nabídce děliček zn. Mivardi ( Golden League 1 a Golden League 2) přibyla dělička té nejvyšší kvality. Evo 9000 je nový typ děličky, který patří mezi nejlepší modely na trhu. Nabízí mimořádnou rychlost akce a maximální tuhost. Nízká hmotnost je dále podpořena výborným vyvážením a posunutím těžiště maximálně dozadu. Nová technologie CWC zajišťuje vysokou odolnost spojů a snižuje jejich opotřebování. K děličce je dodáván originální kalíškovací topset a speciální dvoudílný kaprový topset s dlouhými díly. Oproti řadě konkurenčních modelů tato dělička skutečně dosahuje uváděných rozměrů! Skutečná délka děličky je 12.57m, s prodlužovacím dílem 13.17m - tento je standardně dodáván k děličce. V 11ti metrovém provedení dělička dosahuje skutečné délky 10.85m, s prodlužovacím dílem 11.55m. Cena 28.400 Kč za děličku této kvality (včetně prodlužovacího dílu) je zhruba o 1/3 nižší, než srovnatelné pruty jiných výrobců. Samozřejmostí jsou volně prodejné topsety v délkách 6.15m (5ti dílný) a 4.50m (4 dílný). Zlomený díl? Pro nás vůbec žádný problém - máme všechny náhradní díly skladem.

Bolonézové pruty
Pro každého milovníka bolonézového lovu naše firma připravila skutečné lahůdky. Od bolonézových prutů v té nejnižší cenové kategorii (ale přesto velice dobré kvalitě) až po pruty skutečně té nejvyšší kvality a bez nadsázky současný top na trhu v této oblasti. Poměr ceny a kvality u všech těchto produktů je jedinečný. Tyto boloňky navazují na již známé a osvědčené řady Phenomena a Shangrilla.


EVO 1 a EVO 2
Exkluzivní boloňky pro nejnáročnější rybáře a závodníky. Blank z materiálu SHMC60 - SHMC75 je zárukou velmi nízké hmotnosti a zároveň požadované rychlosti akce. Tyto boloňky mají velmi malý průměr blanku, středně tuhou akci a velmi citlivou špičku. U EVO 2 zesílený blank z materiálu SHMC60 - SHMC75 umožňuje dosáhnout velmi tuhé a rychlé akce s citlivou špičkou při zachování extrémně nízké hmotnosti. Tato boloňka je proto vhodná i pro lov na větší vzdálenosti s těžšími splávky nebo lov větších ryb. Obě boloňky jsou prodávány ve standardních délkách 6 a 7m a pohybují se v cenách od 5200 Kč - 7500 Kč.
foto

foto

Academia
Robustní boloňka s tuhou akcí a velkou silovou rezervou, vyrobená z materiálů ExHRC55 - ExHRC60 a osazená vysokými SIC očky. Je určena pro lov velkých a bojovných ryb nebo lov v silnějším proudu - perfektní na lov ve větších řekách jako např. Labe, kde se chytají větší ryby. Při správném zacházení je vhodná i pro lov dravých ryb. Doporučená prodejní cena 3803 Kč (6m) a 4635 Kč (7m).

foto


Prometheus
Lehká boloňka se středně tuhou špičkovou akcí. Optimální průměr blanku umožňuje dosažení požadované rychlosti akce při zachování nízké hmotnosti. Tato boloňka je vhodná pro univerzální použití při závodech i běžném rybolovu. Robustní konstrukce a citlivá špička umožňuje i zdolávání větších ryb. Prodejní cena 2790 Kč za prut v délce 6m a 3844 Kč za 7m provedení.
foto


Maniac Bolo
Poslední z novinek v oblasti bolonézového chytání. Nový model boloňky s vynikajícím poměrem výkon / cena. Je velmi lehká a nabízí překvapivě rychlou akci s citlivou špičkou, která je obvyklá u mnohem dražších modelů. Je vhodná k univerzálnímu použití při lovu bílých ryb i citlivému zdolávání větších ryb na slabších návazcích. V délkách 5, 6 a 7m a v cenách od 1582 do 2940 Kč.
foto


Match pruty
Řadu populárních match prutů Team Mivardi Match naše firma doplnila o několik novinek. Stejně jako u bolonézových prutů, i zde nabízíme bohatý výběr od prutů za velice přijatelnou cenu (i přes tuto skutečnost ve vynikající kvalitě) až po matchové pruty té nejlepší kvality určeny pro ty nejnáročnější závodníky.


Prima Divisione LTD
Neuvěřitelná kvalita za perfektní cenu. Exkluzivní řada matchových prutů, postavených na špičkových blancích z IM10 carbonu. Jejich rychlá akce umožňuje dlouhé a přesné náhozy, ale zároveň zaručuje citlivé zdolávání i při použití slabších vlasců. Anatomicky tvarovaná rukojeť z kombinace duplonu a kvalitního korku ideálně padne do ruky. I při výběru oček a ostatních komponentů byl kladen důraz na maximální kvalitu. V délkách od 4.20 - 4.80m a v cenách od 4675 Kč - 5676 Kč. Prut pro skutečné znalce matchového chytání!
foto


Odyssey Match
Matchový prut, pro specialisty a nadšené plavačkáře. Nabízí dostatečně rychlou, ale velice citlivou akci, která pomáhá při zdolávání bojovnějších ryb. Proto je vhodný pro lov na střední i delší vzdálenosti s lehkými splávky ale i pro lov větších ryb se slabšími montážemi. V délce od 3.90 do 4.50m. Ceny 2771 Kč - 3307 Kč překvapí každého, kdo tyto pruty vezme do ruky.

foto

Leader Match
Matchové pruty, které budou bezpochyby letošním prodejním hitem na trhu rybářských potřeb. Jedná se o univerzální matchové pruty vyráběné v nejpoužívanějších délkách a gramážích (4m a 4.20m). Představují ideální kompromis kvality a ceny bez jakýchkoliv omezení použitelnosti. Jsou stále velmi lehké a dobře vyvážené. Dobře snášejí i vyšší zatížení při zdolávání. Šokující cena - 1700 Kč (4m) a 2248 Kč (4.20m).
foto


Superior Match
Poslední z novinek naší firmy v této oblasti. Třídílné matchové pruty, z vysoce modulovaného uhlíku SHMC50 - SHMC65. Nabízejí ve své cenové kategorii zcela neobvyklou kvalitu a rychlost akce spolu s neobvykle nízkou hmotností. Vzhledem k dostatečným silovým rezervám jsou vhodné i pro lov větších ryb. K dispozici v délkách 3.90m, 4.20m a 4.50m. Ceny od 1768 Kč do 2184 Kč nenechají konkurenci spát.
foto

 

 

 

 

 


 

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace