Testy a recenze

dsc_0062-5.jpg

Podběrák Hardcore – Jan Prchlík – MIVARDI CZ

16. 09. 20 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

V dnešní recenzi, bych vám velice rád přiblížil, náš řekl bych nejdrsnější podběrák, a tím je podběrák Hardcore. Jeho využití naleznete všude, kde je větší množství vodní vegetace, jako je tráva, rákos či stulíky. Zejména poslední jmenované mě v posledních dnech potrápily velice slušně. Z důvodu velkého průtoku na řece jsem byl nucen chytat přímo u břehu v silně zarostlých částech již zmiňovanými stulíky a bez tohoto podběráku bych zdolal pouze zlomek ryb. V tak hustém porostu bych měl obrovský problém běžný podběrák dostat vůbec pod vodu. Hardcore s tímto neměl sebemenší problém. Díky pevnému robusnímu rámu jsem se mezi vodní rostliny dostal zcela lehce a neměl sebemenší problém ryby podebrat.

3-34.jpg

MIVARDI - kaprové podběráky - pomoc s Vaším předvánočním výběrem včetně bohaté fotodokumentace!

10. 12. 18 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (2)

V průběhu měsíce října a listopadu jsem měl možnost vyzkoušet a důkladněji si osahat tři druhy našich podběráků, které MIVARDI dodává na rybářský trh. Možná i Vy přemýšlíte nad nákupem podběráku vhodného k lovu kapra. Vše vyšlo již zde u nás na webu, ale jen jednotlivě, jako aktuality a reportáže. Napadlo mě vše pěkně srovnat k sobě a vydat i s bohatou fotodokumentací! Třeba to bude vhodné vodítko pro Vaši volbu. Tři podběráky, tři cenové hladiny i s doplňky!

hoferik_cl01_9.jpg

Boilie B17 - recenze

22. 01. 18 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

Rapid Champion Platinum B17 aneb boilies, kterému věřím na tolik, že k vodě jiné nenosím... I tak by se dala popsat kulička, která změnila mé dosavadní myšlení o používaných nástrahách.

melk_rec_2017_01.jpg

Nepromokavé obaly MIVARDI - recenze

18. 12. 17 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

Společnost MIVARDI, tak jako každý rok, zásobuje české i zahraniční rybáře mnoha zajímavými novinkami a inovacemi. V tomto krátkém článku vám chci představit řadu produktů, které jsou novinkou pro rok 2017 a dle mého soudu jsou lehce opomíjeny.

hanak_rec_hardcore_002_resize.jpg

Podběrák Hardcore - recenze

06. 12. 17 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (3)

Letošního roku přišla firma Mivardi na trh s novým typem podběráku s označením Hardcore. Jedná se o velice bytelný podběrák s pevným rámem, který je opatřený celokovovou roztažitelnou tyčí. Primárně je podběrák určen pro lov kapitálních kaprů a dravých ryb, a to zejména v husté vodní vegetaci a dále pro lov z lodi, kde je rovněž velice zapotřebí mít robustní a pevný podběrák.

1_resize.jpg

Rodpod Hardcore XL - recenze

21. 11. 17 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (1)

Rybářské stojany se u rybářů dlouhodobě těší velké oblibě. Jednou z prvních variant, kterou začaly nabízet pulty rybářských obchodů byl klasický rodpod, tedy čtyřnohý stojan na pruty. Jeho obliba prakticky nekolísá, jelikož jsou rodpody velice stabilní, relativně skladné a velkou výhodou je taktéž jejich variabilita. Pojďme se podívat na rodpod Hardcore XL od Mivardi.

recenze_powerbanka_001_resize.jpg

Napájecí stanice MIVARDI HARDCORE - recenze

01. 11. 17 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

Takřka žádný kaprař se dnes u vody neobejde bez zdroje energie minimálně pro nabití mobilního telefonu. Moderní powerbanky toho dnes ale umí mnohem více. Nabijete s nimi tablet, notebook i čelovku nebo je můžete použít jako světlo. S novou napájecí stanicí kompaktních rozměrů Mivardi Hardcore, kterou jsme podrobili redakčnímu testu, nabijete mobilní telefon o průměrné kapacitě 1 700 mAh baterie 26 x a více! Vzpomínám si na dobu powerbank a solárních nabíječek, které nabily telefon maximálně jednou, a ještě jsme za to byli hodně rádi.

hanak_pelety_rec17_07.jpg

Recenze pelet Rapid Classic Halibut

06. 09. 17 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

Již druhým rokem úspěšně používám pro lov a vnadění lovného místa pelety Rapid Classic Halibut a Rapid Classic Red Halibut od značky Mivardi. Jedná se o pelety, které jsou ideální k masívnímu prokrmování lovného místa na všech typech vod.

recenze_spacak_lehatko

Spacák New Dynasty Xtreme + lehátko Stealth Flat8 - recenze

26. 06. 17 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

Chladný začátek března, byl tím pravým obdobím, kdy vyzkoušet dvě novinky od Mivardi. Byla to jedna z těch pohodlnějších zkoušek, protože kdo by rád netestoval lehátko a obrovský spacák? Studená fronta s deštěm byla na cestě, vzhůru k vodě!

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace