Testy a recenze

dsc_0991_fotor.jpg

MX9 – Testerův návod – Ondřej Pokorný

13. 11. 20 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

Mnoho rybářů požaduje vysokou kvalitu za rozumné peníze a právě proto jsou signalizátory MX9 už několikátým rokem vlajkovou lodí u Mivardi. Jsou cenově dostupné a kvalitativně dostačující. Popis těla bývá dost často rozdílný, záleží na jakého výrobce narazíte. Tělo je ze silného litého plastu, který je na dotek trošku pogumovaný. Díky vestavěným uším umístěných na zádech signalizátoru, vzniká minimální procento vypadnutí prutu během razantních záběrů nebo při chytání do stran.

img_0467.jpg

Jožka Petráš – Mivardi CZ – Lynx LX

13. 11. 20 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (1)

V následujících řádcích se pokusím vám přiblížit naviják Mivardi Lynx LX. Jedná se o novinku pro rok 2020, menšího bratra už poměrně známé vlajkové lodi mezi navijáky Mivardi, navijáku Lynx. Mezi jeho hlavní přednosti patří titanová osa, pomalá oscilace zajišťující hladké ukládání vlasce na cívku, které oceníte hlavně při delších náhozech, 9+1 ložisek, přední brzda s krátkým a hladkým chodem systému F.A.C.D., dřevěná úchytka kličky navijáku a robustní soukolí, které odolá i zatížení při stahování těžkých zátěží z větších vzdáleností. Tělo navijáku je v líbivé matně černé barvě.

dsc_3661.jpg

Pavel Krejčí – MIVARDI CZ – Pouzdro na kaprové návazce L

13. 11. 20 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

Jedná se o velice praktické pouzdro o vnějších rozměrech 22 x 35 x 8 cm, které vyhoví různým požadavkům. Lze jej využívat pouze na uchovávání vyrobených návazců, kdy odstraníme rozdělující přepážky na levé straně, čímž získáme dvě stejné podložky, které ochrání návazce před poškozením nebo ztupením. Pro náročnější zde lze umístit i všechnu potřebnou bižutérii na přípravu koncové montáže.

dsc_0862-1.jpg

Recenze MX9 – Eliška Havelková – MIVARDI CZ

21. 10. 20 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (1)

Hlásiče MX9 jsou nejvyšší řadou bezdrátových signalizátorů záběru. Velké specifikum jsou čtyři kruhové voliče pro regulaci – hlasitosti, citlivosti, barvy a tónu. Hlasitost má čtyři jednotlivé stupně intenzity, nebo naprosto tichý režim, kde je možnost nastavit zvuk pouze na příposlechu. Citlivost je též na stupnici od 1 do 4, rolnička zabudovaná přímo v hlásiči reaguje na pohyb vlasce do předu, nebo dozadu a tím odlišuje padák od klasického záběru vpřed, proto je důležité zmínit, že jsou od sebe odlišený jiným tónem. Vlasec má hladký chod po rolničce a při zvednutí prutu se nezasekne do těla hlásiče.

dsc_0062-5.jpg

Podběrák Hardcore – Jan Prchlík – MIVARDI CZ

16. 09. 20 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

V dnešní recenzi, bych vám velice rád přiblížil, náš řekl bych nejdrsnější podběrák, a tím je podběrák Hardcore. Jeho využití naleznete všude, kde je větší množství vodní vegetace, jako je tráva, rákos či stulíky. Zejména poslední jmenované mě v posledních dnech potrápily velice slušně. Z důvodu velkého průtoku na řece jsem byl nucen chytat přímo u břehu v silně zarostlých částech již zmiňovanými stulíky a bez tohoto podběráku bych zdolal pouze zlomek ryb. V tak hustém porostu bych měl obrovský problém běžný podběrák dostat vůbec pod vodu. Hardcore s tímto neměl sebemenší problém. Díky pevnému robusnímu rámu jsem se mezi vodní rostliny dostal zcela lehce a neměl sebemenší problém ryby podebrat.

3-34.jpg

MIVARDI - kaprové podběráky - pomoc s Vaším předvánočním výběrem včetně bohaté fotodokumentace!

10. 12. 18 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (2)

V průběhu měsíce října a listopadu jsem měl možnost vyzkoušet a důkladněji si osahat tři druhy našich podběráků, které MIVARDI dodává na rybářský trh. Možná i Vy přemýšlíte nad nákupem podběráku vhodného k lovu kapra. Vše vyšlo již zde u nás na webu, ale jen jednotlivě, jako aktuality a reportáže. Napadlo mě vše pěkně srovnat k sobě a vydat i s bohatou fotodokumentací! Třeba to bude vhodné vodítko pro Vaši volbu. Tři podběráky, tři cenové hladiny i s doplňky!

hoferik_cl01_9.jpg

Boilie B17 - recenze

22. 01. 18 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

Rapid Champion Platinum B17 aneb boilies, kterému věřím na tolik, že k vodě jiné nenosím... I tak by se dala popsat kulička, která změnila mé dosavadní myšlení o používaných nástrahách.

melk_rec_2017_01.jpg

Nepromokavé obaly MIVARDI - recenze

18. 12. 17 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (0)

Společnost MIVARDI, tak jako každý rok, zásobuje české i zahraniční rybáře mnoha zajímavými novinkami a inovacemi. V tomto krátkém článku vám chci představit řadu produktů, které jsou novinkou pro rok 2017 a dle mého soudu jsou lehce opomíjeny.

hanak_rec_hardcore_002_resize.jpg

Podběrák Hardcore - recenze

06. 12. 17 | Kategorie: Testy a recenze | Počet komentářů (3)

Letošního roku přišla firma Mivardi na trh s novým typem podběráku s označením Hardcore. Jedná se o velice bytelný podběrák s pevným rámem, který je opatřený celokovovou roztažitelnou tyčí. Primárně je podběrák určen pro lov kapitálních kaprů a dravých ryb, a to zejména v husté vodní vegetaci a dále pro lov z lodi, kde je rovněž velice zapotřebí mít robustní a pevný podběrák.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace