MIVARDI - kaprové podběráky - pomoc s Vaším předvánočním výběrem včetně bohaté fotodokumentace!

10. 12. 18

3-34.jpg

V průběhu měsíce října a listopadu jsem měl možnost vyzkoušet a důkladněji si osahat tři druhy našich podběráků, které MIVARDI dodává na rybářský trh. Možná i Vy přemýšlíte nad nákupem podběráku vhodného k lovu kapra. Vše vyšlo již zde u nás na webu, ale jen jednotlivě, jako aktuality a reportáže. Napadlo mě vše pěkně srovnat k sobě a vydat i s bohatou fotodokumentací! Třeba to bude vhodné vodítko pro Vaši volbu. Tři podběráky, tři cenové hladiny i s doplňky!

MIVARDI Podběrák LevelM 90 x 90 cm + Tyč Professional Twin

Bobrman: Pokud bych se seznamoval s kaprařinou, byla by to jednoznačně moje volba a ne každý musí mít široká ramena podběráku, na naše svazové vody myslím naprosto dostatečných 90x90. Síťka základní, lehká, dostačující a firma MIVARDI ji vede klasicky jako náhradní díl. Tyč dostatečně robustní, ale ne těžká! Co je nejpříznivější je cena. Doporučených 1250kč.

img_0488.jpg

img_0489.jpg
img_0491-1.jpg
img_0492.jpg

img_0496.jpg
img_0498-1.jpg
img_0499.jpg

img_0500.jpg
img_0502.jpg
img_0503-1.jpg

img_0506.jpg
img_0509.jpg
img_0513.jpg

MIVARDI - Popis produktu:

Robustní, lehký a odolný podběrák s designovým středem z pevné grafitové slitiny a zesílenými uhlíkovými rameny ve dvou dostupných délkách. Mimořádně lehká síťka je šetrná vůči rybám, napomáhá manipulaci ve vodě a velmi snadno vysychá.

Pevná, odolná a lehká tyč z uhlíkových vláken, dostupná v jednodílné nebo dvoudílné "twin" verzi.

MIVARDI Podběrák Executive MK2 100 x 100 cm + dvoudílná tyč!

Bobrman: Ideální kaprařský podběrák, moc hezké stylové provedení, kvalitní síťovina. Velmi zajímavé a vysoce účinné je řešení středu, chvilku trvá, než si zvyknete, ale trvá to jen chvilku a inovace se vám zalíbí. Tyč je robustní, ale ne těžká, na rozdíl od podobných výrobků levnějších řad. Doporučená cena 1890kč odpovídá plně kvalitě provedení. Super je záchytný trn síťky, je to velký pomocník, když lovíte sami a nechcete vláčet vodou celou váhu síťky.

20-7.jpg

21-4.jpg
22-1.jpg
23-6.jpg

24-6.jpg
25-4.jpg
26-3.jpg

27-5.jpg
28-4.jpg

Podběrák Executive MK2 100 x 100 cm + tyč

29-3.jpg

MIVARDI - Popis produktu:

Velmi kvalitní podběrák s robustní konstrukcí a rychleschnoucí síťkou šetrnou k rybám. Frézovaný středový blok a čepy ramen z nerezové oceli jsou zárukou nekompromisní kvality a odolnosti. Tento podběrák překvapuje vynikající tuhostí ramen i zesílené dvoudílné rukojeti, vyrobených z uhlíkových vláken. To vše při zachování nízké hmotnosti.

MIVARDI Podběrák CamoCODE 100 x 100 cm + tyč 265cm

Bobrman: Mám rád, od srdce rád vše, co je v přírodních barvách. Moc vyvedené zpracování síťky, včetně vystužení na obou vrcholech trojúhelníkového tvaru. Zmenší se tím možnost oděru. Trn na uchycení síťky jako samozřejmost. Opět inovativní řešení spojení středu a tyček sítě, je to opravdu jen o zvyku. Tyč !? První jsem na to koukal dost divně, ne na podběrák, na tyč. Ta neskutečná délka! Kolegové si ze mě, když mě potkali u řeky dělali trochu legraci. Ale je možnost dosáhnout velmi daleko, i za stulíky! Mě to po pravdě vyhovuje! A když se to má zkrátit, není problém, tyče jsou vzájemně nahraditelné, tedy sedí nasazené dvě, nebo tři! Je to jen na Vaší libosti, nebo místě lovu. Cena je vyšší, ale je to TOP produkt!

1-4.jpg

Podběrák CamoCODE 100 x 100 cm + tyč

10-23.jpg
12-17.jpg
2-34.jpg

3-34.jpg
5-29.jpg
7-25.jpg

8-21.jpg
9-22.jpg
13-20.jpg

MIVARDI - Popis produktu:

Luxusní a dokonale funkční podběrák, který splňuje ty nejnáročnější požadavky na funkčnost, kvalitu i design. Jeho unikátně řešená třídílná tyč umožňuje volit délku podběráku dle aktuálních podmínek. Ramena i tyč podběráku jsou vyrobeny z uhlíkových vláken a po celé délce zesíleny punčochou z cross woven carbonu. I při maximální délce je celá konstrukce podběráku velmi tuhá a podběrák je stále skvěle ovladatelný a překvapivě lehký. Frézovaný celokovový střed i čepy ramen jsou zárukou maximální odolnosti a dlouhé životnosti. Velmi pevná rychleschnoucí síťka z polyesterových vláken je šetrná k rybám a může být pomocí klipu snadno připnuta k rukojeti. Maskáčový design síťky podtrhuje celkovou výjimečnost toho podběráku

Doplňky:

Plovák na podběráky NEW DYNASTY:

Luxusní plovák na podběrák s velkým výtlakem, vyrobený z kvalitního materiálu B-POL 600D.

Vodotěsné pouzdro na podběrák:

Nepromokavé pouzdro pro přepravu mokrého podběráku. Spolehlivě brání i šíření nepříjemného zápachu.

Kompletní sortiment náhradních podběrákových sítí:

https://www.mivardi.cz/produkty/podberaky-a-tyce/nahradni-sitky/

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

  • Reagovat 17. 07. 2019 | Pavel Dufek (13:24):

    Třídílný kaprový podběrák jsem letos po poradě s Pavlem - Bobrmanem koupil kvůli stulíkům a vysokým břehům na Labi, zachránil mě několik opravdu pěkných ryb, trochu bojuju s "vycvaknutím" tyček síťky z hlavy podběráku, je to prostě jiné, než na všech kaprových podběrácích co mám, ale je to o zvyku. Hodnotím jako parádní a pro mě dnes na místech, kde lovím skoro nenahraditelný produkt, zpracování velmi pěkné. Díky, Pavel

    • 17. 07. 2019 | MIVARDI Vohralík (16:48):

      Ahoj Pavle, mám ho a je super, taky s ním občas bojuju, ale přičítám to dvaceti letům s plastovým středem. je to otázka zvyku, čím víc opakování, tím se to lepší. Za mě nej podběrák, co jsem kdy měl! Ahoj a krásný den a díky za pochvalu pro MIVARDI. Pavel Vohralík Media manager MIVARDI

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace