Pavel Krejčí – MIVARDI CZ – Pouzdro na kaprové návazce L

13. 11. 20

dsc_3661.jpg

Jedná se o velice praktické pouzdro o vnějších rozměrech 22 x 35 x 8 cm, které vyhoví různým požadavkům. Lze jej využívat pouze na uchovávání vyrobených návazců, kdy odstraníme rozdělující přepážky na levé straně, čímž získáme dvě stejné podložky, které ochrání návazce před poškozením nebo ztupením. Pro náročnější zde lze umístit i všechnu potřebnou bižutérii na přípravu koncové montáže.

Pouzdro na kaprové návazce L

Na spodní straně víka jsou dvě kapsy na suchý zip o rozměrech 8,5 x 11 cm, do kterých se vám vejde všechna bižuterie v originálních obalech. Dále je zde několikrát pevná široká guma, za kterou můžete zastrčit například nůžky, jehly, utahovač uzlů, atd. Jak již jsem psal výše, hlavní část je rozdělena na dva prostory o rozměrech 10 x 33 cm a levou část lze rozdělit ještě až na 3 další přihrádky o rozměrech 10 x 11 cm, do kterých můžete umístit krabičky s bižutérii, návazcové šňůrky, atd. 

dsc_3662-1.jpg

Pouzdro je standardně dodáváno se dvěma podložkami na návazce se špendlíky, dvěma kaprařskými krabičkami Mini 2 a dvěma Kaprařskými krabičkami Mini 3. Krabičky lze dokoupit samostatně ještě i v provedení Mino 4, Mini 6 a Mini 8. Rozměr všech krabiček je 10,5 x 7,5 cm, jen vnitřní prostor je rozdělen na 2, 3, 4, 6 nebo 8 přihrádek.

dsc_3670.jpg
dsc_3692.jpg
dsc_3723.jpg

V neposlední řadě je pouzro osazeno kvalitními zipy a praktickým uchem na přenášení nebo vytažení.

Největší výhodou pro mě je to, že již nemusím nic zdlouhavě hledat a mám vše uložené přehledně v jednom pouzdře. Rozdělení pouzdra jsem ponechal ve výchozím stavu, tedy tak, že obě plata mám na jedné straně na sobě a v druhé části mám všechnu potřebnou bižutérii a doplňky pro uvázání návazců, jak samostatně pod víkem, tak v krabičkách.

dsc_3736-1.jpg

dsc_3726.jpg
dsc_3738-1.jpg
dsc_3743.jpg

dsc_3748.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace