Vaše články

p3310113.jpg

1. březnová výprava

11. 04. 14 | Kategorie: Vaše články | Počet komentářů (0)

Venku Nám panují rekordní teploty, každého rybáře to táhne k vodě, i proto já si hraji s myšlenkou, že vyrazím na první jarní výpravu za českými kapry. Nedá mi to moc přemlouvání, ani práce a objednávám si na 29. 3. 2014 místo č. 11 na tři jarní noci, na soukromé pískovně v Roudnici. Bohužel tentokrát musím jet bez parťáka Pavla, protože je pracovně v Německu.

sdc10861.jpg

Mivardi díky aneb úspěšný rok 2013

31. 01. 14 | Kategorie: Vaše články | Počet komentářů (0)

Opravdové zimní počasí zrovna dorazilo, a tak bych se s vámi chtěl podělit o ty nejzajímavější okamžiky uplynulého pro mě velice vydařeného roku 2013. Jmenuji se Martin Pávek, pocházím z malebného městečka Choceň, kterým protéká pro mě jedna z nejkrásnějších řek, Tichá Orlice. Mám z ní spoustu rybářských zážitků na které nikdy nezapomenu. Mojí hlavní disciplínou je lov na plavanou, kterému se závodně věnuji přes 20 let. Aktuálně jsem vedoucí velice úspěšného týmu MO Choceň-Přeštice Mivardi. Působíme v první lize a jako lonští nováčkové považuji celkové třetí umístění jako obrovskou odměnu za naší dobře odvedenou práci. Samozřejmě by vše nešlo bez podpory firmy Mivardi, která nás zásobuje tím nejlepším krmením a materiálním vybavením, které všem vřele doporučuji. Dále se aktivně věnuji přívlači, sumcařině, lovu kaprů, lovu na dírkách a v poslední době i muškařím.

Amur

Září na jezeře Vrbenský

26. 11. 13 | Kategorie: Vaše články | Počet komentářů (0)

Po dvouměsíční pauze, se opět s mým dlouholetým kamarádem a parťákem Pavlem, začínáme opět duševně připravovat na další naší podzimní výpravu za krásnými rybami na naše oblíbené jezero Vrbenský, které jsme už letos v červnu navštívili. 22. 9. 2013 se v 06:00 hodin probouzím do mlhavého a sychravého rána. Klasický nádherný první podzimní den. Hodím do sebe něco malého k snědku a hurá za Pavlem.

mohutny-supinac.jpg

První kapři sezóny

21. 06. 13 | Kategorie: Vaše články | Počet komentářů (0)

Včera nám náš zákazník poslal zajímavý článek z jeho první výpravy, o který se musíme podělit i s vámi... A je to tu, 27.5 pro mě a pro mého parťáka Pavla začíná první pětidenní rybářská výprava v roce 2013 na našem oblíbeném revíru, kam jezdíme každý rok na jaře a pak koncem podzimu. Na tuto rybářskou výpravu si Pavel bere rodinou posilu a podporu, svou milovanou manželku Janičku.

Východ slunce

Jarní úklid Bagru

10. 12. 12 | Kategorie: Vaše články | Počet komentářů (0)

Další soutěžní článek, tentokrát od Michala Zezuly... Asi se už s tímto problémem setkal každý. Přijedete na místo, kde chcete chytat a ejhle na místě je nepořádek. A jak nám ukládá Rybářský řád, tak bychom před zahájením rybolovu měli místo uklidit. Ale jakým způsobem, když je to někdy nad naše síly. Nepřijeli jsme přece po nikom uklízet “bordel“, ano musím použít tohle slovo, protože to kolikrát vypadá jak někde na smetišti a ne u vody a ještě v chráněné krajinné oblasti. Zde můžete vidět, jak to vypadá v létě například na Mohelnickém Bagru u průplavu

muj-kapri-osobacek-86-cm-13-2-kg.jpg

Poslední ryby sezóny

26. 11. 12 | Kategorie: Vaše články | Počet komentářů (2)

Přinášíme Vám druhý zajímavý soutěžní článek o krásných kaprech od Tomáše Palčeka... Pro naší poslední výpravu rybářské sezóny 2012 jsme se rozhodli pro soukromý rybník Chlumec I. Toto místo nám doporučili kamarádi, že zde chytli pěkné ryby a tak jsme se sem vydali, abychom je pokořili. Při rezervování místa na rybníku jsme měli neuvěřitelné štěstí, protože měli poslední volné místo v daný termín. Sice nebylo podle našich představ, ale i tak jsme věřili, že chytneme pěkné ryby.

Můj šupík 89cm a 13,5kg

Kouzlo podzimu

08. 11. 12 | Kategorie: Vaše články | Počet komentářů (3)

Přinášíme vám první zajímavý soutěžní článek od Davida Lužného... V sobotu 13.10.2012 přijíždíme letos už poněkolikáté, zase na Tovačovská jezera na týdenní akci. Část výpravy tentokrát budeme sami a část máme strávit s parťákovou přítelkyní Kikinou, která dorazí v průběhu týdne spolu s jezevčicí Pepinou alias Pepindou.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace