Diskuzní fórum - Kaprařina

Kaprařina

Pro udělení hlasu musíte mít v prohlížeči povolené cookies

Od:
RS | 25.12.2018, 21:23
Zrušit reakci

Někteří členové mo črs si užívají Vánoční svátky veselým bivakovaním na bagru. Bohužel i dnes na dva z nich došlo... Když lovili jeden na tři a druhý na pět prutů... Byly jim zadrženy povolenky. ...a to nebyl ještě ani konec povolené denní doby. Nezapomeňte, že i na Silvestra je možno zadržet povolenku. Veselé Vánoce

: *

: *

Vložením fotografie souhlasíte s jejím zveřejněním na Mivardi.cz
Položky označené * jsou povinné

Reagovat | ( +19 ) Mivardi | 18.2.2019, 17:45

Reakce na Fanda: https://www.mivardi.cz/produkty/vlasce/kaprarina/shocker-tapered-leader/

Dobrý
den, používám v poslední době SHOCKER, pro mě je nejlepší! Podle kmene návinu, pak volím variantu z výběru.

Pavel Bobrman Vohralík

Reagovat | ( +19 ) Harvánek Miroslav | 18.2.2019, 14:07

Reakce na Fanda: Čau,doporučil bych ti fluorocarbon jako šokovku.Je odolnější proti přední než pletenka pokud budeš chytat někde tam kde je kamení nebo slávky.Já používám 0,39 SHX Shock.Namotávám ho tak 15m.Nebo vyskoušej ujímanej fluorocarbon Shoker Tapered Leader bude seti líp navazovat a budeš mít menší uzlík a nebude ti to při náhozu tak brzdit v očkách.At' to jezdí Mira

Reagovat | ( +18 ) Fanda | 18.2.2019, 11:31

Zdravím, potřeboval bych radu . Nikdy jsem nepoužíval šokovku ( vlasec či šnůru ) na daleké náhozy , ale nýní jsem v situaci kdy budu potřebovat nahazovat na maximum . Co mi by jste mi doporučili a kolik metrů šokovky.
Díky za radu .

Reagovat | ( +18 ) Harvánek Miroslav | 16.2.2019, 07:07

Ještě pro upřesnění,liju do toho sáčku tak 30-50 ml aminoliquidu.

Reagovat | ( +19 ) Mivardi | 15.2.2019, 18:59

Reakce na Harvánek Miroslav: Velmi dobrý nápad, přeji hodně štěstí!

Pavel Vohralík
MIVARDI

Reagovat | ( +18 ) Harvánek Miroslav | 15.2.2019, 09:50

Reakce na šejba: Skusil bych ty Turbo pelety ještě přelit Aminoliquidem stejný příchutě.Jestě dělám to,že naliju ten aminoliquid přímo do sáčku s boilím a nechám to tak týden,aby se to vsáklo.kuličky pak víc voní,dobrý je během toho týdne sáček protřepat.At' se daří.Mira

Reagovat | ( +18 ) Mivardi | 14.2.2019, 20:20

Reakce na šejba: Vzhledem k tomu, že je chladná voda, doporučuji podkrmovat peletou! Klidně bych šel do Turba! Rozkrojenou B17 na PVA pásku a nebo nadrtit do punčošky.

Pavel Vohralík

MIVARDI

Reagovat | ( +18 ) šejba | 14.2.2019, 14:27

Příspěvek byl upraven 14.2.2019, 14:46

Zdravím, 4.května vyrážíme na týden na Štěrkáč a poprvé budu chytat B17, co by jste mi doporučili čím vnadit. Druhý prut budu chytat kuličkové pelety, ale nevim jaký, dík Šejba

Reagovat | ( +19 ) Mivardi | 6.2.2019, 10:11

Reakce na Jan Klemš: Velmi reálná je druhá polovina března!

Díky za Váš zájem.

Mivardi

Reagovat | ( +19 ) Jan Klemš | 6.2.2019, 09:46

Reakce na Mivardi: Dobrý den, kdy budou G50 MK2, k prodeji?

zavřít
ukázat

Kde to žije

Přihlášení / Registrace