Diskuzní fórum - Připomínky k e-shopu

Připomínky k e-shopu

Pro udělení hlasu musíte mít v prohlížeči povolené cookies

Od:
Dalimil | 16.5.2019, 00:24
Zrušit reakci

Zdravím a přeji dobrý den, nedá mi, abych se nezeptal - a předesílám, že jsem fanda značky a mám toho od vás mraky, nicméně, co mě zaráží je to, kolik položek máte nedostupných. Prostě moc hezký obrázek a k tomu, promiňte, rána, strohý odkaz "Skladem - Ne" Když si ten shop projedete, ale vy to jistě dobře víte, tak zjistíte, že tam toho máte skutečně mnoho. Má to nějaký důvod? Ano, my zákazníci jsme tak informováni o tom, kolik hezkých věciček máte, ale vy je prostě nemáte! Namátkou závodní splávky - z osmi máte dva, zbytek dlouhodobě nedostupný. Plastový program, všude se to červená a hlásí - NE, NE, NE, NE. Jak máme nakupovat, když máte nastaven tento styl komunikace? Nemyslím to nijak jinak než tak, že to působí dojmem....no, každý si to pojmenujte sám. Ale to nic, jinak na prodejně vše maximálně OK, max. spokojenost, ochota atd...doporučuji všem, tomu se nedá nic vytknout. Jen zkrátka ten shop.....!!! Mějte se a ať se daří, s pozdravem Dalimil

: *

: *

Vložením fotografie souhlasíte s jejím zveřejněním na Mivardi.cz
Položky označené * jsou povinné

Reagovat | ( +6 ) bobrman | 27.11.2019, 14:19

Reakce na Daniel: Dobrý den, já sám za sebe používám boilies B17 z řady Champion Platinum a boilies ořezávám, lépe a rychleji reaguje v takto studené vodě. Hlavně ale, je dobré lovné místo zatraktivnit, třeba pelety velikosti 4mm a nebo polety a partikl do PVA.

Krásný den.

Pavel Vohralík
MIVARDI

Reagovat | ( +6 ) Daniel | 27.11.2019, 07:40

Můžu se zeptat, jaké boilie může být nejlepší do chladné vody, přímo z mivardi? Děkuji předem.

Reagovat | ( +6 ) Daniel | 27.11.2019, 07:40

Můžu se zeptat, jaké boilie může být nejlepší do chladné vody, přímo z mivardi? Děkuji předem.

Reagovat | ( +7 ) Daniel | 27.11.2019, 07:40

Reagovat | ( +22 ) Mivardi | 30.9.2019, 11:36

Reakce na Stana: Dobrý den, náhradní díly na Quattro máme, prosím obraťte se na naše servisní odddělení!

Servisní oddělení:

Vedoucí - Bednařík Dušan
Pracovní doba: PO - PÁ 8.00 - 16.00 hod.
E-mail: servis@fish-pro.cz
Dušan Bednařík - tel. +420 774 038 012
Pavel Koukola - tel. +420 774 711 666

Reagovat | ( +22 ) Stana | 29.9.2019, 21:54

Reakce na Mivardi: Dobrý večer chtěl bych se zeptat na ručku na pravou na toto kresloComfort Quattro děkuji za odpoved

Reagovat | ( +24 ) Mivardi | 26.9.2019, 10:27

Reakce na Jirka: Na řadě RAPID EXCELLENT se intenzivně pracuje! Vše bude opět pod hlavičkou NATURAL CONCEPT, tedy strpění prosím, až to půjde ven, bude to 100% TOP produkt!

MIVARDI

Reagovat | ( +24 ) Jirka | 26.9.2019, 09:55

Kdy bude v prodeji boilie kapří guláš

Reagovat | ( +25 ) Mivardi | 16.9.2019, 18:12

Reakce na Tom 81: Dobrý den,

zatím připravujeme v současné době řadu EXCELLENT, Vyzutý Tonda v nejbližší době není v plánu, součané produkty SEA, B17 a Crazy Liver mají vynikající výsledky.

MIVARDI

Reagovat | ( +24 ) Tom 81 | 15.9.2019, 12:27

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude dostupné boilies Vyzutý Tonda? Diky Tom

zavřít
ukázat

Kde to žije

Přihlášení / Registrace