Diskuzní fórum - Připomínky k e-shopu

Připomínky k e-shopu

Pro udělení hlasu musíte mít v prohlížeči povolené cookies

Od:
Dalimil | 16.5.2019, 00:24
Zrušit reakci

Zdravím a přeji dobrý den, nedá mi, abych se nezeptal - a předesílám, že jsem fanda značky a mám toho od vás mraky, nicméně, co mě zaráží je to, kolik položek máte nedostupných. Prostě moc hezký obrázek a k tomu, promiňte, rána, strohý odkaz "Skladem - Ne" Když si ten shop projedete, ale vy to jistě dobře víte, tak zjistíte, že tam toho máte skutečně mnoho. Má to nějaký důvod? Ano, my zákazníci jsme tak informováni o tom, kolik hezkých věciček máte, ale vy je prostě nemáte! Namátkou závodní splávky - z osmi máte dva, zbytek dlouhodobě nedostupný. Plastový program, všude se to červená a hlásí - NE, NE, NE, NE. Jak máme nakupovat, když máte nastaven tento styl komunikace? Nemyslím to nijak jinak než tak, že to působí dojmem....no, každý si to pojmenujte sám. Ale to nic, jinak na prodejně vše maximálně OK, max. spokojenost, ochota atd...doporučuji všem, tomu se nedá nic vytknout. Jen zkrátka ten shop.....!!! Mějte se a ať se daří, s pozdravem Dalimil

: *

: *

Vložením fotografie souhlasíte s jejím zveřejněním na Mivardi.cz
Položky označené * jsou povinné

Reagovat | ( +11 ) Mivardi | 8.7.2019, 13:20

Reakce na Marek Gajdoš: Dobrý den,

nevidím přesně modelovou řadu prutu, prosím zašlete e-mailem na :

Servisní oddělení MIVARDI:
Vedoucí - Bednařík Dušan
Pracovní doba: PO - PÁ 8.00 - 16.00 hod.
E-mail: servis@fish-pro.cz

Reagovat | ( +11 ) Marek Gajdoš | 7.7.2019, 20:50

Reakce na Mivardi: Dnes se mi stalo toto...kolik stoji nahradni dil???

Reagovat | ( +19 ) Mivardi | 9.6.2019, 16:49

Reakce na Jirka: Dobrý den, nejdéle v druhé polovině června! Na tomto produktu intenzivně pracujeme, aby vyšel v sérii NATURAL CONCEPT.

MIVARDI

Reagovat | ( +20 ) Jirka | 8.6.2019, 11:10

kdy bude skladem boilie kapří guláš

Reagovat | ( +22 ) bobrman | 22.5.2019, 14:39

Reakce na Pavel S.: Dobrý den,

vše je objednáno na doplnění skladu, ale zboží je ještě na cestě, nejsem bohužel v současné době schopen garantovat jeho naskladnění do 16.6.

Děkujeme za pochopení.

MIVARDI

Reagovat | ( +22 ) Pavel S. | 22.5.2019, 14:31

Dobrý den.
Bude do zahájení lovu dravců skladem prut XTREME CATFISH 3,0m?Děkuji za odpověď.

Reagovat | ( +25 ) Dalimil | 16.5.2019, 12:10

Dobrý den,
děkuji Vám za rychlou odpověď a za fér přístup - velmi oceňuji.
S pozdravem a přáním dobrého den vám všem fanda značky Mivardi,
Dalimil

Reagovat | ( +24 ) Mivardi | 16.5.2019, 08:26

Reakce na Dalimil: Dobrý den,

děkuji za Vaši reakci, vše prohlédnu a dám vědět.

Pavel Vohralík
Media manager MIVARDI

Reagovat | ( +24 ) Dalimil | 16.5.2019, 00:24

Zdravím a přeji dobrý den,
nedá mi, abych se nezeptal - a předesílám, že jsem fanda značky a mám toho od vás mraky, nicméně, co mě zaráží je to, kolik položek máte nedostupných. Prostě moc hezký obrázek a k tomu, promiňte, rána, strohý odkaz "Skladem - Ne" Když si ten shop projedete, ale vy to jistě dobře víte, tak zjistíte, že tam toho máte skutečně mnoho. Má to nějaký důvod? Ano, my zákazníci jsme tak informováni o tom, kolik hezkých věciček máte, ale vy je prostě nemáte! Namátkou závodní splávky - z osmi máte dva, zbytek dlouhodobě nedostupný. Plastový program, všude se to červená a hlásí - NE, NE, NE, NE. Jak máme nakupovat, když máte nastaven tento styl komunikace? Nemyslím to nijak jinak než tak, že to působí dojmem....no, každý si to pojmenujte sám.
Ale to nic, jinak na prodejně vše maximálně OK, max. spokojenost, ochota atd...doporučuji všem, tomu se nedá nic vytknout. Jen zkrátka ten shop.....!!!
Mějte se a ať se daří, s pozdravem Dalimil

Reagovat | ( +23 ) Mivardi | 10.5.2019, 13:54

Reakce na Pavel: Dobrý den,

tak jako na podobných asijských internetových obchodech najdete značkovou elektroniku, hodinky, sportovní potřeby, jsou zde i napodobeniny rybářských produktů. S tím bohužel nic nenaděláme, my na výrobky pod naší značkou dáváme plnou záruku a poskytujeme servisní služby.
Tento produkt již v dalším období nebudeme naskladňovat.

Vaše MIVARDI

zavřít
ukázat

Kde to žije

Přihlášení / Registrace