Diskuzní fórum - Dotazy k výrobkům Mivardi

Dotazy k výrobkům Mivardi

Pro udělení hlasu musíte mít v prohlížeči povolené cookies

Od:
Slapeto | 29.9.2016, 22:06
Zrušit reakci

Dobry vecer, tyme Mivardi, poradite mi, prosim, kde sehnat sroub k lehatku M Premium? Diky, slapeto

: *

: *

Vložením fotografie souhlasíte s jejím zveřejněním na Mivardi.cz
Položky označené * jsou povinné

Reagovat | ( +5 ) Mivardi | 12.1.2017, 17:57

Reakce na Heiko: Dobrý den, doplňky ke křeslu Quattro/Comfort a Feeder Master jsou na cestě. Jejich naskladnění, včetně avizovaného univerzálního držáku ke křeslům Quattro/Comfort, je plánováno po 18. lednu. S pozdravem Tým MIvardi

Reagovat | ( +6 ) Heiko | 12.1.2017, 11:28

pripojuji se k dotazu Datyho - uz vite kdy budou ve vasi nabidce doplnky ke Quatro Comfort?

Reagovat | ( +5 ) Mivardi | 11.1.2017, 15:04

Reakce na Martin: Dobrý den, na novém katalogu aktivně pracujeme, předpokládaný termín je do výstavy v Praze. S pozdravem Tým Mivardi

Reagovat | ( +6 ) Martin | 11.1.2017, 15:00

Dobrý den - kdy bude nový kataog 2017???

Reagovat | ( +5 ) Daty | 9.1.2017, 14:56

Dobrý den,
kdy budou k dispozici nové feedrové pruty které nahradí řadu Imperial feeder? A na podzim avízované doplňky ke křeslu Quatro Comfort? Děkuji

Reagovat | ( +5 ) Beza | 9.1.2017, 13:47

Reakce na : Bohužel odkaz nelze otevřít ? ?

Reagovat | ( +5 ) Beza | 8.1.2017, 23:22

Dobry den, chtel jsem si po doporuceni a zkusenosti kamaradu koupit lehatko flat8. Jen mi kluci rikali, ze ma kratke nohy, tudiz je problem v narocnejsim terenu se srovnanim do rovnovazne polohy. Muj dotaz je, zdali budete v nejblizsi dobe predstavovat nejaky inovovany typ tohoto lehatka a pokud ano, budou nohy delsi? Dekuji za odpoved.

Reagovat | ( +6 ) Gary74 | 5.1.2017, 08:08

Reakce na Gary74: Nabíjecí proud dodávané nabíječky je 1500 mAh. Podle uvedeného vzorečku by teoretická doba nabíjení měla být cca 8,3 hodiny. Pouze teoretická, protože baterka nikdy nebude úplně prázdná a časem se její kapacita také bude snižovat. Ahoj

Reagovat | ( +6 ) Mivardi | 5.1.2017, 08:02

Reakce na Jindřich: Dobrý den, máte na mysli lodičku Carp Scout? Pokud ano, kontaktujte přímo naše servisní středisko, spojení naleznete zde na našich stránkách v sekci KONTAKTY. S pozdravem Tým Mivardi

zavřít
ukázat

Kde to žije

Přihlášení / Registrace