M - CARP Club

25. 02. 13

 

       KOMPLETNÍ INFORMACE O ZNAČCE M-CARP I ONAŠEM M-CARP CLUBU.

KLIKNĚTE SI NA JEDNOTLIVÉ SEKCE A DOZVÍTE SE VŠE CO VÁS ZAJÍMÁ!

Symbolem M-CARP jsou označeny vybrané výrobky značky Mivardi pro kaprařinu. Jsou vyrobeny z nejlepších dostupných materiálů, pečlivě testovány v náročných podmínkách a snesou přímé srovnání s výrobky elitních kaprařských značek z celého světa.

Hlavní výhodou pro členy M-CARP klubu je stálá sleva na veškeré zboží ze sortimentu M-CARP. Klubovou slevu na výrobky, označené symbolem M-CARP, získáte při každém nákupu v eshopu www.mivardi.cz.

Živé srdce MIVARDI. Mnoho let praxe v rybaření a záruka kvalitní konzultace našich stávajících i připravovaných produktů. Všichni tři jsou zaměstnanci naší společnosti na plný pracovní úvazek, a tak se podílejí na každodenním chodu společnosti.

Naše prodloužená ruka u vody, lidé oddaní rybolovu a úzce spolupracující se značkou MIVARDI. Právě jejich zpětná vazba je naprosto zásadní pro další vývoj nástrah a návnad. 

Rybáři, kteří přenášejí své zážitky a poznatky od vody přímo k Vám pomocí reportáží, aktualit a článků! Kamarádi a přátelé značky MIVARDI. Ti, bez nichž si nedovedeme představit denní chod MIVARDI.

PŘIDEJTE SE K NÁM I VY!!!

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Články

Přihlášení / Registrace