M-CARP club - info

11. 10. 12

Co je to M-CARP?

Symbolem M-CARP jsou označeny vybrané výrobky značky Mivardi pro kaprařinu. Jsou vyrobeny z nejlepších dostupných materiálů, pečlivě testovány v náročných podmínkách a snesou přímé srovnání s výrobky elitních kaprařských značek z celého světa. Představují nekompromisní kvalitu, vhodnou pro specialisty a velké nadšence lovu kaprů. V našem eshopu najdete tyto produkty označené žlutou vlaječkou s nápisem M-CARP.

Výhody členství v klubu M-CARP:

Hlavní výhodou pro členy M-CARP klubu je stálá sleva na veškeré zboží ze sortimentu M-CARP. Klubovou slevu na výrobky, označené symbolem M-CARP, získáte při každém nákupu v eshopu www.mivardi.cz. V případě, kdy v rámci slevového systému na našem webu získáte právo na vyšší jednorázovou slevu, bude vám přiznána tato vyšší sleva. Součástí členství v M-CARP clubu je také zákaznická karta, která umožňuje uplatnit vaši M-CARP klubovou slevu i při nákupu ve firemních prodejnách  MIVARDI v Praze a v Mohelnici.
Nákup na zákaznickou kartu v našich prodejnách je zvýhodněn o 4% o proti nákupu na webu. Nákup na prodejnách i na webu se počítá do celkového obratu.

Jak se stát členem klubu M-CARP:

Získání členství v klubu M-CARP je velmi jednoduché. Nejprve se zaregistrujte v našem internetovém obchodě. Členem se stáváte v okamžiku zakoupení produktu Vstupní klubový balíček M-CARP v našem eshopu. V rámci tohoto balíčku získáte za výhodou cenu několik výrobků M-CARP.

Typy členství a výše klubových slev:

Ihned po zakoupení registračního balíčku M-CARP získáte základní členství v klubu M-CARP a základní klubovou slevu ve výši 5%. Za každou 1 Kč, utracenou za výrobky M-CARP v eshopu www.mivardi.cz dostanete 1 M-CARP bod. Body se stále sčítají a dle množství nasbíraných bodů postupně získáte stříbrné, zlaté nebo platinové členství v klubu M-CARP. S vyšším typem členství samozřejmě narůstá i vaše klubová sleva na výrobky, označené symbolem M-CARP.


Typ členství Minimání počet M-CARP bodů Klubová sleva
Základní členství 0 5%
Premium 10000 7%
Gold 25000 10%
Platinum 50000 12%

 

23488.jpg

_dsc0277-1.jpg
_dsc0357.jpg
_dsc0380-1.jpg

deni-31-.jpg

deni-6-.jpg

zavřít
ukázat

Aktuality

Články

Přihlášení / Registrace