Testeři

25. 02. 13

Testeři Mivardi:

Naše prodloužená ruka u vody, lidé oddaní rybolovu a úzce spolupracující se značkou MIVARDI. Právě jejich zpětná vazba je naprosto zásadní pro další vývoj nástrah a návnad. Rybáři, kteří přenášejí svoje zážitky, dojmy a poznatky do článků, aktualit a reportáží, aby i Vy jste se měli možnost seznámit detailněji se značkou MIVARDI.

david-luzny.jpg

David Lužný

lukas-nedelka.jpg

Lukáš Nedělka

img_0366-1.jpg

M-CARP

ondra_pokorny.jpg

Ondra Pokorný

tomas_lycka.jpg

Tomáš Lyčka

s-nami-za-svobodou....jpg

S námi za svobodou...

1.jpg.jpg

p1050033.jpg

Chcete se stát testerem Mivardi?

Jste rybář tělem i duší? Jezdíte pravidelně na výpravy do přírody, nejen za velkými rybami? Umíte fotit a poutavě psát o svých zážitcích? Pokud ano, tak právě třeba Vy se můžete stát součástí našeho týmu testerů.

Napište nám pár řádků o sobě, jak dlouho se věnujete rybaření, popište vaše úspěchy, cíle a přiložte několik fotek z vašich výprav. No a třeba již brzy Vám bude nabídnuta testerská smlouva na kaprový sortiment MIVARDI RAPID. Náš tým se rychle rozvíjí a rybářů, co mají naše výrobky v přízni je čím dál tím víc.

MIVARDI je dynamicky se rozvíjející rodina, která se zásadním způsobem zabydluje i na evropském trhu a každý tester může zásadním způsobem přispět k tomuto vývoji.

Informace o Vás zasílejte na email web@mivardi.cz

deutschland3.jpg

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Články

Přihlášení / Registrace