Rapid Baits

mivardi-herstellung-futter-1.jpg (123 KB)

 

Kompletní řadu hotových boilies, pelet, plovoucích boilies, atraktorů, mixů a dalších doplňků od značky Mivardi naleznete v naší sérii kaprových návnad a nástrah RAPID. Jejich vlastnosti a účinnost jsou opakovaně testovány a ověřovány na různých typech vod v průběhu celého roku. Jako jedna z mála značek můžeme říci, že veškeré naše kaprové návnady a nástrahy jsou výsledkem našeho vlastního vývoje a jsou vyrobeny v ČR na našich vlastních výrobních linkách. Důležitou součástí výrobního procesu je použití naší unikátní technologie šetrné stabilizace s využitím aditiva RFACTOR,které zásadním způsobem zlepšuje vlastnosti boilies, Pop Up i obalovacích past a zajišťuje jejich stálost v čase. Produkce MIVARDI RAPID je naprosto unikátní !

 

mivardi-rapid-baits-boilies-pellets-herstellung-7.jpg (54 KB)

 

mivardi-rapid-baits-boilies-pellets-herstellung-6.jpg (105 KB)

 

mivardi-rapid-baits-boilies-pellets-herstellung-1.jpg (49 KB)

 

RAPID NATURAL CONCEPT

Boilies Rapid Natural Concept je vyrobeno pomocí nové výrobní technologie a zařízení, které patří mezi absolutní špičku v Evropě. Umožňuje nám sériově vyrábět boilies se stejnými parametry, strukturou a fungováním, jaké získáte při domácí ruční výrobě. Nová produkce není omezena hrubostí komponent a dovoluje i přidání opravdového ovoce, jater a dalších čerstvých surovin. Samozřejmostí je používání čerstvých vajec ve všech vyráběných řadách boilies. Konzervace a stabilizace je postavena v maximální míře na přírodních látkách a nezpůsobuje změnu aroma ani chuti kuliček. Novou generaci rozeznáte nejen podle doplňkového loga Natural Concept na sáčku, ale i podle zajímavého „naturálnějšího“ povrchu kuliček. Ty jsou nyní i těžší, hutnější a mají přesnější průměr i tvar. Přesně tak jako pečlivá domácí výroba. To znamená výrazně delší dolet a vyšší přesnost při vnadění kobrou. V neposlední řadě jistě zaznamenáte výrazně vyšší výdrž kuliček při nastražení, avšak při zachování potřebného fungování kuličky ve vodě.

 

mivardi-rapid-baits-boilies-pellets-herstellung-3.jpg (124 KB)

 

RAPID POP-UP a DUMBELLS

Jsou vyrobeny na výrobní lince Mivardi v ČR. Esence a chuťové stimulátory jsou obsaženy přímo ve směsi, což umožňuje dlouhodobé uvolňování aroma a potravního signálu do okolí nástrahy (na rozdíl od mnoha jiných Pop Up na trhu, které jednotlivé značky nakupují v neutrálních verzích a následně je povrchově aromatizují a balí do prodejních obalů).

 

mivardi-rapid-baits-boilies-pellets-herstellung-4.jpg (39 KB)

 

Všechny produkty jsou pravidelně testovány naším týmem specialistů na domácích i zahraničních revírech! Dosahujeme úspěchů i na mezinárodních kaprařských závodech.

 

team-miv-komplet.jpg (462 KB)