O nás

MIVARDI je největší česká značka a významný dodavatel rybářských potřeb v regionu střední Evropy. Náš sortiment zahrnuje prémiovou kolekci výrobků pro nekompromisní kaprařinu označených symbolem M‑CARP.

 

team-miv-win2.jpg (6.42 MB)


Další část nabídky tvoří produkty pro závodní i rekreační lov na plavanou a feeder. Výrobní program doplňuje řada výrobků pro rekreační rybolov.

 

dsc-0542.jpg (2.25 MB)

 

Tradice
První výrobky MIVARDI byly uvedeny na trh v roce 2004. Od té doby prošla značka velmi dynamickým rozvojem a profilovala svůj sortiment do tří hlavních směrů (prémiová kaprařina, plavaná + feeder, rekreační rybařina). V dnešní době používají náčiní značky Mivardi tisíce spokojených zákazníků v ČR i v mnoha dalších zemích Evropy.

Kvalita
Hlavním cílem značky MIVARDI je dosažení kvality a užitné hodnoty, která převyšuje obvyklý standard ve své cenové kategorii. Klademe velký důraz na konstrukci a funkčnost jednotlivých výrobků, volbu kvalitních materiálů, dodržování výrobních postupů a pečlivou
výstupní kontrolu.

 

e93a0503.jpg (1.94 MB)Inovace
V našem sortimentu naleznete velké množství výrobků, které jsou výsledkem unikátního vývoje MIVARDI. Nové myšlenky, technická řešení a inovace použité u našich produktů reagují na přání našich zákazníků, kteří preferují stále pokročilejší náčiní.

Garance
U výrobků značky MIVARDI máte vždy záruku použití originálních náhradních dílů a rychlé vyřízení servisní opravy nebo případné reklamace. Značkový servis je k dispozici na kompletní sortiment našich výrobků.

 

e93a0543.jpg (2.00 MB)

 

Sortiment výrobků nejvyšší kvality, určený pro kapraře s opravdu vysokými nároky. Tak bychom mohli jednoduše popsat náčiní značky MIVARDI, označené symbolem M‑CARP.
Tyto výrobky jsou vyrobeny s maximálním důrazem na kvalitu použitých materiálů, funkčnost, precizní zpracování a dlouhou životnost.

 

img-1506-png.png (1.43 MB)