Špičky

špičky.jpg

Feederové špičky MIVARDI 2014 - aktualizovaná tabulka

18. 11. 14 | Kategorie: Špičky | Počet komentářů (4)

K dnešními dni jsem aktualizoval tabulku se všemi špičkami na feederové pruty MIVARDI. V první tabulce jsou universální špičky, tedy hodící se i k většině prodávaných prutů nejenom značky MIVARDI, v druhé části jsou originální špičky přímo k určitým prutům, ale můžou se hodit i zrovna k tomu vašemu. Pokud si budete chtít špičku zakoupit v našich obchodech, určitě neprohloupíte, když s sebou vezmete prut, nebo alespoň druhou část prutu, kam se špičky zasouvají. Pokud budete objednávat přes eshop, pro snadnou orientaci jsou v tabulce ke každé špičce kódy. Než začnete hledat v tabulkách, ještě dvě důležité informace, které je dobré vědět. Na každé špičce by měl být údaj o spodním průměru v mm a tvrdosti špiček v gramech nebo oz, ale né vždy je tento údaj přesný, občas na něj výrobci zapoměli, nebo prostě nesedí.

špičky s pouzdrem

Universální feederové špičky Mivardi

13. 03. 13 | Kategorie: Špičky | Počet komentářů (0)

Než se podíváte do tabulky, prosím, přečtěte si několik důležitých informací o náhradních špičkách MIVARDI. Nejsou určeny k žádnému konkrétnímu prutu a proto je řadíme jako špičky UNIVERSÁLNÍ, tedy hodící se do feederových prutů i jiných značek, než je MIVARDI.Jsou vyrobeny ze sklolaminátového vlákna, s celkovou délkou 53 cm, průměry - od spodního průměru u nejtenších 2,8mm až po nejsilnější 4,00mm a od gramáží 0,5 oz po 1,5 oz. Jelikož je špička brána jako spotřební materiál, a neznám feederaře, který by alespoň jedenkrát špičku nezlomil, prodávají se za velmi nízkou cenu, což je řadí k nejprodávanějšímu artiklu spojenému s rybolovem s chvějivými špičkami na našem trhu, což ocení i majitelé dražších a velmi drahých prutů, kteří mnohdy mají problém na své miláčky náhradní špičku sehnat.

17583.jpg

Tabulka s průměry feederových špiček MIVARDI

18. 03. 10 | Kategorie: Špičky | Počet komentářů (11)

Než se pustíte do porovnávání údajů v tabulce, něco málo si o špičkách řekneme.

2156.jpg

FEEDEROVÉ ŠPIČKY

07. 11. 06 | Kategorie: Špičky | Počet komentářů (2)

Kdysi jsem někde napsal, že špičky jsou naše oči a uši pod vodou a kdybych měl vše o špičkách napsat jednou jedinou větou, trvám na ní a nezměním jí.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace