Výsledky závodů

poháry

2.kolo 1.liga Feeder 2015 výsledky Brandýs, aneb kdo víc unese, vyhrává

21. 06. 15 | Kategorie: Výsledky závodů | Počet komentářů (0)

O víkendu 13.-14.6.2015 skončilo druhé kolo naší nejvyšší soutěže. Počasí se na nás parádně vyřádilo od tropických veder přes parádní slejvák s bouřkou a změnou teploty o 20°C! Na jedné straně klady - nádherný kousek řeky Labe, parádně zarybněné, kdy jsme dělali úlovky s průměrem deset kilo na závodníka, na straně druhé zápory úplně nesmyslné nošení a tahání věcí, kdy parkoviště bylo přesně na konci sektoru F10, sektory měli 12metrů a tak na "áčko" se tahalo přes sedm set metrů!!! A to všechno v šíleném vedru, někdo šel i třikrát(třeba já), takže ještě než začal závod byla polovina závodníků totálně vyřízena, počasí nám přihrálo tropické vedro s parádní bouřkou a průtrží, kdy jsme seděli v tričkách a po slejváku jsme drkotali zubama a navíc se trať změnila v tankodrom. Moc prima, jen moje auto muselo vytlačovat několik kamarádů....

11.vsichni.jpg

1.kolo 1.liga Feeder 2015 výsledky aneb Lužnice stokrát a pokaždé jinak

21. 05. 15 | Kategorie: Výsledky závodů | Počet komentářů (0)

O víkendu 16.5. - 17.5.2014 proběhlo první kolo naší nejvyšší feederové soutěže - 1.ligy na překrásné závodní trati na řece Lužnici v Novém Dvoře. Tato voda je podle mě jedna z nelépe zarybněných, kde se dají nachytat kromě klasických cejnů, plotic, karasů a kaprů i trofejní úlovky cejna velkého, a tak se předpokládalo, že si každý z nás parádně zachytá. Proto nikdy nepodceníme přípravu, a velmi pečlivě věnujeme čas postavení krmení a složení živých nástrah včetně patentek, které tu zaručeně fungují. Ale bohužel opět zasáhla do našich představ příroda a nic nebylo, jak bychom si představovali. Cejni byli ve tření, týden před tím se houplo počasí, rázně se ochladilo, ochladila se i voda a ryby byly k našim nástrahám netečné. Jediné, co stoprocentně vyšlo, bylo počasí.

p1420510.jpg

Dětský závod Sedlčánky 2015 - výsledky

04. 05. 15 | Kategorie: Výsledky závodů | Počet komentářů (0)

V sobotu 25.dubna 2015 se sešlo na břehu řeky Labe v Sedlčánkách na závodním úseku 37 dětí, kteří se přihlásili do již tradičního závodu v lovu na feeder. Chytalo se ve dvou kategoriích, děti do deseti let a děti do patnácti let. "Desítek" se přihlásilo celkem sedmnáct, "patnáctek celkem dvacet dětí a z toho bylo devět mladých slečen, což je velmi úctyhodný výkon, že i ženy se zajímají o feederovou techniku a samotném závodě předvedly, že se nemají za co stydět. Závod jako obvykle pořádaly ve spolupráci dvě organizace - MO ČRS Praha 8 Kobylisy a MO ČRS Čelákovice. Hlavním sponzorem závodu byla firma MIVARDI, která kromě hlavních cen připravila cenu i pro každého účastníka, takže nikdo z dětí neodešel s prázdnou.

Nej týmy 2014

Celorepublikový žebříček závodníků LRU FEEDER 2014

18. 11. 14 | Kategorie: Výsledky závodů | Počet komentářů (2)

Schváleno 6.12.2014 na zasedání Odboru LRU plavaná sekce feeder. Tato verze je zatím pracovní a zveřejňujeme ji z důvodu, aby měl každý možnost si zkontrolovat svoje dosažené výsledky a porovnat je z daty v žebříčku a v případě neshody měl možnost nás kontaktovat, abychom měli šanci výsledky před schválením opravit. V prvním sloupečku celkem je Celorepublikový žebříček, kde se započítává deset nejlepších dosažených výsledků, v druhém sloupečku je nominační žebříček a započítá se dvanáct nejlepších dosažených výsledků podle bodovací tabulky. Pro rok 2014 byly zařazeny tyto závody: I.liga osm závodů, MiČR dva závody, GP Čech dva závody, GP Moravy dva závody, Divize čtyři závody.

hr-prvni-dr.jpg

1.liga LRU Feeder 2014 4.kolo Hracholusky - výsledky a liga celkem

01. 10. 14 | Kategorie: Výsledky závodů | Počet komentářů (0)

Poslední dvojkolo nás čekala těžká bitva na překrásné přehradě Hracholusky v Kempu Keramika, kousek od Plzně. Chytalo se o víkendu 27.9 - 28.9 2014 a počasí vyšlo na jedničku. Malinký zádrhel byla ustupující voda, která za sebou nechávala velmi jemné a nepříjemné bahýnko, a větší problém měli ti, co neměli bedny, ale seděli v křesílkách. Minulý rok jsme na této vodě dokázali velmi slušně zachytat, a tak jsme si od toho dost slibovali. Od začátku nám bylo jasné, že musíme házet velmi daleké hody, a tak jsme se na to i připravili, a taky nám bylo jasné, že se rozhoduje o čtyřech padajícíh z ligy a o bedně, takže to vůbec nebude lehké.

dsc_4189.jpg

MiČR 2014 LRU Feeder výsledky

08. 07. 14 | Kategorie: Výsledky závodů | Počet komentářů (0)

O tomto víkendu, to je 5. - 6. července 2014 proběhlo v Pardubicích dlouho očekávané Mistrovství České republiky v lovu ryb udicí feederovou technikou. Velmi očekávané bylo ze tří důvodů, jednak jsme se po delší době přesunuli z Labe v Mlékojedech na Labe do Pardubic, jednak se očekávala velmi hojná účast těch nejlepších z celé republiky a do třetice se přihlásili i bratři Pepa a Láďa Konopáskové, kteří si do svého týmu pozvali ještě velmi dobře chytajícího Vláďu Hrabala, aby vytvořili tým snů. A jak všichni dobře víme, porazit bratry Konopásky na své domácí Pardubické vodě, je sakra těžké. Jen nás trošku znepokojovalo velké sucho, málo vody a tím i hodně malý průtok, který ovlivňuje stav kyslíku v řece.

Pohled na vodu

1.liga LRU Feeder 2014 2.kolo Vltava výsledky

24. 06. 14 | Kategorie: Výsledky závodů | Počet komentářů (0)

Druhé kolo naší nejvyšší soutěže proběhlo na řece Vltavě 7. - 8.6.2014 v obci Dušníky nad Vltavou a bylo to oproti prvnímu kolu na Lužnici tragédie. Asi za vše mluví to, že v sobotu skončilo po pětohodinovém trápení a snaze ulovit jednu čudlu, která náhodou plavala někde v sektoru, 39 lidí bez ryby, tedy s nulou, a pouhému jedinému týmu se všem třem podařilo chytit rybu, v neděli 33 závodníků s nulou, a pouhé dva týmy všichni tři skončili s rybou. Vůbec to nebylo o krmení, živých nástrahách, o taktice, ani o rybách, prostě někdo měl to štěstí, že před ním byla nějaká ryba a někdo to štěstí neměl. Jediný sektor, kde se možná trošku dalo něco vymyslet, bylo áčko, a to ještě ne všude. A do toho bylo po oba dva dny vedro, téměř jako v tropech a navíc pořadatelům vybouchl na poslední chvíli stánek.

s-sl35.jpg

ČESKO - SLOVENSKÝ POHÁR 2013 výsledky

24. 07. 13 | Kategorie: Výsledky závodů | Počet komentářů (0)

Pro náš souboj se Slováky jsme vybrali velmi slušně zarybněný revír na krásném úseku na řece Labi v Sedlčánkách, kde nám velmi ochotně vyšla vstříc místní organizace ČRS Čelákovice s předsedou Jiřím Eichlerem. Vše bylo připravené, všechna potřebná povolení potvrzená a orazítkovaná, zázemí se stánkem zajištěné, generálním sponzorem byla firma Browning s velmi pěknými cenami, dokonce jsme pozvali štáb televize na natáčení do programu F a H včele s kameramanem Milanem Zadělákem a holkama z Vyder a tak nic nebránilo našemu vzájemnému a velmi očekávanému střetnutí. Až na přírodu. Ta byla bohužel proti a pár dní před vlastním závodem na nás poslala velmi trvalé deště střídajícími se s průtržemi, kdy se voda nestačila vsáknout do již přesycené země a tak přeplnila hladiny řek, bohužel na mnoha místech dosahujících třetího povodňového stupně. Zkrátka velký průšvih a jen dva dny nám zbývalo na to, něco vymyslet. Ještě ve středu byl na Labi průtok přes pět set kubíků, takže nechytatelné, a tak jsme museli vymyslet náhradní vodu. Díky několika desítkám telefonů a spoustě kamarádů a známých, kterým ještě jednou moc děkuji, se podařilo zajistit v sousední organizaci MO ČRS Brandýs plavební kanál, kde jsme předpokládali, že budou všechny ryby z Labe ukryté před velkou vodou. A tak v sobotu 29. června a v neděli 30.června 2013 mohl závod začít.

GP Čech 2013 řeka

GP ČECH 2013 výsledky aneb jen pro velmi otrlé

03. 06. 13 | Kategorie: Výsledky závodů | Počet komentářů (0)

Tento závod pro ty nejotrlejší proběhl za velmi extrémního počasí, kdy se střídá déšť se slejvákem, vichřicí a pro změnu zase s deštěm, všude v republice hrozí záplavy, povodně, a drasticky stoupá většina řek, protože půda je už tak přesycená vodou, že se nevsákne ani kapička. První, sobotní kolo proběhlo sice za neustálého deště, ale ještě jakž takž na chytatelném Labi, na začátku ještě s průtokem nějakých 150m3/za sek, bohužel stoupajícím až skoro na 400m3/za sek, a tak v neděli díky 250% zhoršení se pořadatelé spolu s JURY rozhodli o přesunutí závodu na jedno rameno Labe, kde byla voda sice značně zakalená, ale chytat se ještě dalo. Ovšem déšť opět celou neděli neustával a díky tomu plavalo v řece všechno, co tam plavat nemělo. Díky Honzovi Prepslovi, který mě poskytl pár perfektních fotek ze závodu, můžete alespoň „ v suchu“ nasát tu „parádní“ atmosféru - déšť, bahno a zase déšť... Závodu se zůčastnilo čtyřicet "skalních" a byl to opravdu mazec.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace