Závody

Poháry

SOUPISKA TEAMŮ 1. LIGY LRU FEEDER 2015

02. 05. 15 | Kategorie: Závody | Počet komentářů (0)

Letošní rok bude velmi zajímavý a do poslední chvíle i velmi dramatický, protože si to naposledy rozdá mezi sebou dvacet nejlepších tříčlenných teamů z celé naší republiky, příší rok se mění struktura, vzniknou dvě druhé ligy, první ligu bude chytat pouze 14 tříčlenných teamů a tak bude asi velká tlačenice o to, kdo sestoupí a kdo v první lize zůstane.

trat2.jpg

Propozice dětského náborového závodu 2015 Sedlčánky

01. 04. 15 | Kategorie: Závody | Počet komentářů (0)

propozice a pozvánka na závod

Nej týmy 2014

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ FEEDER 2015

21. 02. 15 | Kategorie: Závody | Počet komentářů (0)

V tento moment schváleno Odborem LRU plavaná sekce feeder, ale zatím před schválením RADOU ČRS. Připravili jsme pro vás mnoho zajímavých závodů po celé naší republice, jen si stačí vybrat. Jen ještě připomínám, že je velmi důležité potvrdit svoji registraci na oficiálních stránkách ČRS www.rybsvaz.cz a pak už si jen stačí vybrat nějaký závod a ohlídat si propozice, ve kterých pořadatelé upřesní, kdy, kde, v kolik a podle čeho se máme řídit.

První tři na bedně

MAZEC CUP 2014 výsledky

26. 10. 14 | Kategorie: Závody | Počet komentářů (0)

Úplně poslední ze serie závodů z termínového kalendáře, kterým symbolicky jakoby "zavíráme" vodu a do jara "věšíme na hřebíček" kompletní závodničinu. Hlavní smysl závodu je dobře se pobavit a "vyčistit" si hlavu od celoroční našlapané závodní sezony, proto se mu přezdívá "srandamač". Je to v pořadí už osmý ročník a letos jsme ho s Mírou naplánovali na řeku Sázavu revír 411077 nad jezem elektrárny v obci Rataje nad Sázavou, kemp Bořeň. Chytal se jeden čtyřhodinový závod v sobotu 18. října 2014 za překrásného počasí. Z původně padesáti osmi přihlášených se devět omluvilo a jeden zřejmě někde "zabloudil". Jako již tradičně ceny v podobě sektorového pohárku máme připravené pro každého účastníka, a prvních deset si mohlo pochutnat na vynikajicích klobáskách, párcích, šunčičce a podobných dobrotách, které jsme k tomuto účelu zakoupili od rodinné firmy bratrů Štěpničkových. A pro první tři byly krásné poháry.

mazec-cup.jpg

MAZEC CUP 2014 propozice

03. 10. 14 | Kategorie: Závody | Počet komentářů (0)

Ligu máme šťastně za sebou a je tu letošní poslední feederový závod v Termínovém kalendáři, který symbolicky "zavírá vodu" za dost nabitou sezonou. Je to v pořadí už osmý ročník velmi zajímavého a atraktivního závodu MAZEC CUP, který jsme spolu s Mírou letos naplánovali na řeku Sázavu revír 411077 nad jezem elektrárny v obci Rataje nad Sázavou, kemp Bořeň. Jak již od nás lze očekávat, kromě samotného závodu se bude "rožnit" dutý pták a večer nám "diskžokej" Honza pustí něco ze své sbírky písniček...

trat-pasohlavky.jpg

1.Liga LRU Feeder 2014 3.kolo Pasohlávky - výsledky

11. 09. 14 | Kategorie: Závody | Počet komentářů (0)

Možná bych jako podtitulek mohl napsat - o největšího "sinicového" krále, protože ještě teď mám zelený žabinec všude od navijáků, prutů, vezírku, podběráku až po všechny věci, které jsem měl na sobě. Nahoře na pětce jsem za svoji závodní činnost něco podobného zažil, ale tady to bylo poprvé a opravdu to stálo za to a všichni jsme si to pěkně užili.

prasatko.jpg

ŠTERNBERSKÝ FEEDERCUP 2014 - propozice

10. 09. 14 | Kategorie: Závody | Počet komentářů (0)

Pořadatelé závodu MO ČRS Český Šternberk si Vás dovolují pozvat na 8.ročník Šternberský Feedercup 2014.

jiz5.jpg

GP ČECH 2014 Jizera výsledky

09. 06. 14 | Kategorie: Závody | Počet komentářů (0)

Letošní rok se na závod GP Čech přihlásilo mnohem více závodníků, zřejmě proto, že je tento závod mnohem lépe bodově ohodnocen, a to přesně 53 včetně naší ligové špičky a reprezentace. Závodilo se v hrozném vedru na překrásné řece Jizeře v Mladé Boleslavi a byl to více méně technický závod o velmi pestrém složení ryb od podouství, plotiček, cejnů i cejnků, kapříků, tloušťů, okounů, ale chytil se tu a tam třeba úhoř, jesen nebo karásek. Když bych to chtěl vyjádřit co nejstručněji, tak v prvním kole chytal ten, kdo měl patentky a ve druhém ten, kdo je neměl. Řeka byla ještě hodně přikalená a trošku větší po předchozích slejvácích, a krmení stačilo kilo na kolo, zbytek fungovala hlína s patentkou nebo stříhanými žížalkami.

s-sl.jpg

Slovensko Český pohár 2014 LRU Feeder - 6.ročník propozice

06. 06. 14 | Kategorie: Závody | Počet komentářů (0)

Mezinárodní prestižní závod, kdy se spolu utká nejlepší třicítka Slováků proti nejlepší třicítce Čechů. Střídáme se, jednou to je na Slovensku a jednou v Čechách, teď jsou na řadě kamarádi ze Slovenska. Závod proběhne dvoukolově, jednotliví kapitáni si na začátku vylosují, zda jejich tým bude losovat z lichých čísel, nebo sudých, aby bylo zajištěno, že vždy sedí vedle sebe po jednom z každého týmu a druhý závod si to prohodí.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace