Praxe

dsc_0070-2.jpg

Lynx - recenze a popis produktu - Jan Prchlík díl.II.

16. 10. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Moje zkušenost z praxe je vesměs pozitivní. Měl jsem možnost s tímto produktem chytat na velké vzdálenosti až do 900 metrů, kdy jsem ocenil jak jeho váhu, tak výkon. Váha je při poměrně velkém stroji přípustná, kdy 650g není opravdu moc. Převodový poměr je 4,3:1 . Jak při zdolávání tak při stahování na mě působí velice dobrým a hlavně bezporuchovým dojmem. Zejména na řece v jarním období, kdy je třeba sáhnout po těžkých zátěžích, obstál na jedničku.

dsc_0057-3.jpg

Lynx - recenze a popis produktu - Jan Prchlík díl.I.

08. 10. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

V dnešní recenzi bych vám rád představil kaprový naviják Lynx, který je bezesporu vlajkovou lodí značky Mivardi. Tento produkt používám už dva roky a měl jsem možnost ho vyzkoušet v různých situacích a zjistit jak obstojí při delším i extrémnějším používání.

dsc_0044-10.jpg

STALKER FC - recenze a popis produktu - Jan Prchlík díl II.

27. 09. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Zároveň si při zdolávání skvěle vychutnáte akci prutu, která je opravdu perfektní. S těmito pruty pokud je rybář fanda lehké kaprařiny, kdy mnohdy nachodí velké vzdálenosti kolem vody, bude naprosto spokojený. Jejich lehká váha a transportní délka je pro tyhle účely jako dělaná. Ať už se bude jednat o lov na krátké vzdálenosti nebo tam, kde na břehu není příliš místa, určitě si každý z možných variant vybere to své.

dsc_0049-5.jpg

STALKER FC - recenze a popis produktu - Jan Prchlík díl.1

20. 09. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

V dnešní recenzi bych vám velice rád představil dlouho očekávanou novinku pro rok 2019 a tím jsou pruty, které nesou název Stalker FC. Jedná se o v našich končinách poměrně nový druh prutů, který řekl bych, ještě mnoho lidí nepoužívá. Pruty jsou od běžného standartu rozdílné hlavně v jejich délce, a jejich použití je vesměs specifické. Rozhodně nejde o produkt, se kterým se v náhozu budete pouštět do těch největších vzdáleností, ale jejich využití je na místě tam, kde nemáte mnoho prostoru a při chytání z lodi jsou velice dobrým pomocníkem.

inzerat.png

NOVÁ PRACOVNÍ POZICE V MIVARDI !

10. 09. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

HLEDÁŠ PRÁCI SNŮ: Značka Mivardi hledá posilu pro práci na vývoji produktů. Jedná se o finalizaci vzhledu produktů, design obalů a produktovou dokumentaci s možným přesahem do návrhu a realizace PR materiálů pro podporu prodeje. Firma MIVARDI roste a zde můžeš realizovat i své vlastní nápady a myšlenky! Zapojit se do firmy, která v Evropě stále posiluje! Čeká tě špičkový kolektiv a bezva parta lidí, co se značkou spojili svůj život! TEAM MIVARDI.

img_5391.jpg

Pavel Bobrman Vohralík – MIVARDI CZ - Ryba mého života díl.III.

26. 08. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Jsem neskutečně vyčerpaný. Jarda a Pavlík jsou v šoku jako já, to co vyndáme z podběráku na podložku je opravdu ON, ale v plné síle a připraven v období, kdy dosahuje maxima! To není ryba, ale monstrum. Vezmeme velikou podložku kamaráda a ještě přiložíme na vrch menší, ta ryba musí mít ten nejlepší komfort, jaký jde. Já v transu, kluci taky. Neseme ho jak raněného vojáka, ve dvou, stále na něj zíráme a kocháme se. Slunce jede na plné obrátky. Dáme pár fotek a krátká videa. Dobře zdokumentovat, kam až se dostal. Zde nečekejte žádnou předpažku, jako z kaprařských presentací, není to u mě ani možné, páteř to nedovolí. Ryba focená a točená na těle. Už mám zase brnění v rukách a zádech, ale to risknu.

img_5403.jpg

Pavel Bobrman Vohralík – MIVARDI CZ - Ryba mého života díl.II.

11. 08. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Pavel Bobrman Vohralík – MIVARDI CZ - Ryba mého života díl.II. Roky ubíhají a ryba se konečně chytá, ti co ji znají už vědí. Dostane po mě ,,interní“ jméno, VOHRALÍK u kluků co zde loví. A já ji stále chci chytit znovu, ale osud mě ji ne a ne dát. Nekoukám na termín, počasí, roční období. Ryba stále roste a přibírá, ale i padá na váze!!! Projde si i svoji krizi. Na podzim 2014 je do revíru nasazeno větší množství menších kaprů. A její váha v létě 2015 je pouhých 22,5kg, to ji chytne opět kamarád Luďa Černý. Poté i 21,5kg co mi hlásí kluci, jež na revír dojíždějí pravidelně. Už si říkám, že je to její konec, jde dolů. Z revíru také zmizí pár větších ryb a nějaký čas o ní nemám zprávu. Já chytím za tu dobu neskutečný počet krásných ryb, ale ne jen tu jednu, ale už zase se občas chytí. Má ale své vzlety a propady váhy dle období, tak v tom jsme na tom podobně, taky někdy do plavek shodím, při jeho mohutnosti to tak prostě je, ale teď se mu znovu začalo dařit.

img_5350.jpg

Pavel Bobrman Vohralík – MIVARDI CZ - Ryba mého života díl.I.

04. 08. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Co vše člověk získá rybolovem a co vše ztratí, o tom je tenhle příběh, příběh jedné ryby, lidí, rybářů, kaprařů. Doufám, že toto sdělení, povede spíš k zamyšlení, než k oslavě nějakého úspěchu. Kapr a kus životní cesty s ním, ryba co hodně vzala a hodně dala. Paradoxně i kdybych tu popsal na stránky dlouhého textu celý příběh, nejlépe to shrnul dlouholetý kamarád, který šel celý kus té dlouhé cesty se mnou, Luděk Černý:

dsc_0522-1.jpg

CarpTeam Ani Ťuk – MIVARDI ČR – Když se chce, tak to jde!

26. 07. 19 | Kategorie: Praxe | Počet komentářů (0)

Když to dlouho ani nepípne, člověk musí doufat až do poslední minuty a věřit svým nástrahám a praktikám! A to se nám na této čtyřdenní vycházce opět vyplatilo. S kolegou Michalem jsme po 40ti hodinách měli pouze jeden záběr a nevypadalo to do dalších hodin nějak lépe, ale neztráceli jsme hlavu a naše místa jsme pečlivě dokrmovali, znovu a znovu mapovali a věřili v to, že nám naše taktika přinese „ovoce“ v podobě krásných kaprů.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace