Reportáže

img_1033-1.jpg

Pelety TURBO RAPID 16mm – Bobrman – MIVARDI CZ

07. 04. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ideální řešení pro realizaci rychlého rybolovu, když už mám jen pár hodin a to jak v teplé, či studené vodě, volím vždy pelety RAPID TURBO. Nechce se ti dělat krmná směs, nebo jen nemáš čas a chceš mít lovné místo rychle atraktivní, jasná volba. Krmení jak prakem, širokou vrhací tyčí, nebo klasickým házecím košíkem, není problém. Peleta se rozpouští poměrně rychle, ale postupným rozpadem do široka na lovném místě, jejich složení je základní potravou kaprovitých ryb, právě proto je ryby milují. Pokud je používám jako doplněk ke klasickým koulím z krmných směsí, část předmočím a do krmné směsi určitý podíl přidám.

dscf4712.jpg

David Mach – MIVARDI CZ – Zimní studená pískovna

02. 04. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Řeka byla mrtvá, a tak jsem dal šanci nedaleké pískovně. K vodě jsem se dostal v 8 ráno, a oba pruty jsem umístil do hloubky 8m vedle lavice. Do vody letěla B17 a Sea. Prakticky ihned od nahození jsem se nezastavil a za nějakých 7 hodin jsem chytil devět ryb, z nichž jsem si dvě zvěčnil! Následující den se prudce ochladilo a záběr už jsem neudělal. V tomto období roku je každá ryba velmi cenná! Ať to pípá. David Mach

img_4692.jpg

Podběrák CamoCODE - MIVARDI - Bobrman

31. 03. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Mám rád, od srdce rád vše, co je v přírodních barvách. Moc vyvedené zpracování síťky, včetně vystužení na obou vrcholech trojúhelníkového tvaru. Zmenší se tím možnost oděru. Trn na uchycení síťky jako samozřejmost. Opět inovativní řešení spojení středu a tyček sítě, je to opravdu jen o zvyku. Tyč !? První jsem na to koukal dost divně, ne na podběrák, na tyč. Ta neskutečná délka! Kolegové si ze mě, když mě potkali u řeky dělali trochu legraci. Ale je možnost dosáhnout velmi daleko, i za stulíky! Mě to po pravdě vyhovuje! A když se to má zkrátit, není problém, tyče jsou vzájemně nahraditelné, tedy sedí nasazené dvě, nebo tři! Je to jen na Vaší libosti, nebo místě lovu. Cena je vyšší, ale je to TOP produkt!

img_1146.jpg

Ondra Pokorný - MIVARDI CZ - Zimní řeka

26. 03. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj bando, v noci padají teploty už do minusových hodnot a já se rozhodl pokusit si chytit nějakého zimního kapra. Místo dojíždím pravidelně krmit mixem pelet a boilie. Po týdnu již vyrážím na lovné místo. Oba pruty nahazuji do koryta řeky, kde se hloubka pohybuje 3-3,5 metrů. Ryby reagují až po západu slunce. Do konce lovné doby se mi podařilo udělat pět ryb, z čehož dvě ryby přesahovali hranici 10+. Jako nejlepší nástraha se ukázala 24mm kulička Crazy Liver. Ať to jezdí i v zimně. Za Mivardi Tým Ondra Pokorný

img_8796.jpg

RAPID REFLEX pop-up – Bobrman – MIVARDI

24. 03. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Pop-up je na trhu opravdu velký výběr, proč ale volit právě to naše. Stále na vlastnostech tohoto produktu pracujeme! Stále produkt zlepšujeme, tak, aby byl odolnější a jeho vzlínavost byla i po delším čase použití vysoká. Také esence, aby se stále a výrazně uvolňovala po celou dobu lovu! Nabízíme Vám tři varianty 10-18mm. Pro kombinaci s klasickým boilies na populárního panáčka, tak i pro stále populárnější rychlý lov stylem návazce Zig-rig, Chod -rig, Multi rig a mnoho dalších, stále se vyvíjejících metod. Atraktivní a výrazné barvy, to co mají zvídaví kapři rádi.

dsc07931.jpg

Ondřej Týč – MIVARDI CZ - Začátek zimy na Labi

19. 03. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ráno už klesají teploty pod bod mrazu a to je to na co jsem čekal . Každý večer po práci se vydávám s kyblíkem na břeh mé oblíbené řeky Labe a krmím místo u druhé strany poblíž velkého padlého stromu. Je půlka týdne a přichází den kdy mam volno ,ještě před rozbřeskem s minimem věcí na zádech pádím na své místo. Nic nezmenšuji nezjemňuji prostě na oba pruty jedna 24ka Champions Platinum B 17 a letí to do vody.

img_9427.jpg

Jan Zadina - MIVARDI CZ – Rozjeté místo

17. 03. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Opět se hlásím z dlouhodobě krmeného místa, které už bylo pěkně rozjeté a i přes chladnou vodu se mi dařilo odchytávat ryby. Sice se jednalo o menší ryby ale v tomhle období kdy měla voda kolem 10ti stupňů to bylo vážně příjemné. S rychle se ochlazující vodou jsem začal používat vysoce atraktivní nástrahy. Boilie jsem zaléval Amino Liquidem a na plovky jsem používal esence Flavour.

img_9625.jpg

Zimní Kaprařina na Labi – Tomáš Veselý – MIVARDI CZ

12. 03. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

V zimním období vyhledávám na řece místa, na který je větší hloubka, jakékoliv překážky na dně či jámy. Jsou to místa, které kapři v tomto ročním období vyhledávají a zdržují se na nich. Pro lov ve studené vodě používám krátké montáže cca 12 cm. Místo závěsky a olova jsem tentokrát použil Method feeder krmítka o hmotnosti 60g, do kterých jsem naplnil Method Mix Rapid Excellent rozmíchaný V Amino liquidu B17. Jako nástrahu jsem zvolil Rapid feederové pelety Kapří Guláš a Rapid Hard Balls Sea zalité Boosterem totožné příchutě.

img_9447.jpg

Jan Zadina - MIVARDI CZ - První mrazíky

05. 03. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Bylo po prvních mrazech a voda se začala rychle ochlazovat, a to byl důvod začít jezdit co nejvíce k vodě! Vybral jsem si starou hlubokou pískovnu s hůře přístupným místem aby mi tam nikdo nesedl a já mohl toto místo pravidelně krmit delší dobu. Vybral jsem si hlubší část revíru s hloubkou okolo 8 metrů. Aktivita ryb na začátku nebyla nic moc a já byl vážně rád za každý kontakt s rybou. Jak už to u mě bývá zvykem používal jsem kuličky z řady Champion Platinum B17 a SEA na návazci ze šňůrky SkinlineStripshield 25lb a háčku M-Point CS vel.6

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace