Reportáže

dsc_7133.jpg

NOVINKY 2019 - nové lehátko - Lehátko Premium XL8!

18. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Těšíte se jistě na letošní novinky, tak tady je jedna z nich. Osminohé lehátko s velmi lehkou a extrémně stabilní konstrukcí. Silné teleskopické nohy s pevnou aretací umožňují zvednutí lehátka vysoko nad zem, což je vhodné pro pohodlné sezení a vstávání. Velmi pohodlně tvarovaná matrace se silným polstrováním je zárukou vysokého pohodlí a výborné tepelné izolace. Povrchový materiál je velmi odolný proti mechanickému poškození.

ff.jpg

NOVINKY MIVARDI 2019 - přijďte se podívat i Vy na náš stánek na výstavě FOR FISHING!

13. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Přijďte se i Vy podívat na naši výstavní plochu na rybářský veletrh FOR FISHING v Praze v Letňanech. Největší rybářský veletrh v ČR - prezentace nových trendů -představení novinek pro rok 2019 - prezentace jednotlivých rybolovných technik - rybářské prostředí pro všechny, co propadli krásám rybolovu - doprovodný program - přednášky - soutěže - propagace péče o životní prostředí a čistotu vod. A to vše s MIVARDI na našem stánku od 14.2.2019.

img_9728.jpg

Rapid Monster Crab ve variantách MIVARDI

07. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Mivardi nabízí širou paletu produktů, ale některé vůně, nebo řekněme příchutě, esence se prolínají sortimentem a jsou stále znovu a znovu úspěšné. A to ne náhodně, jednu sezónu, jednu, nebo dvě výpravy. MONSTER CRAB je co se týče kaprařské úspěšnosti příchutí dlouhověkou.

dsc_0033.jpg

Úspěšná kombinace Jana Prchlíka - Rapid Hard Balls Champion Platinum B17+ Boilie směs Rapid SEA

06. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Za několik dní vyjde v sekci článek Honzy Prchlíka o úspěšném podzimním lovu, zvolil kombinaci boilies hotového a rolovaného. To i úspěšné návazce Vám předkládáme. Článek vyjde 14.2.2019. Co je Hard Balls Champion Platinum: Velmi tvrdé boilies s velmi dlouhou výdrží pod háčkem a vysokou odolností proti omývání proudem a proti bílým rybám. Je vždy postaveno ze stejného mixu jako standardní bolies dané příchutě.

img_2743.jpg

MIVARDI vlasec - Carbon Feeder 200 m - pro match a feeder

05. 02. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Vysoce kvalitní vlasec pro specialisty v lovu na feeder. Je charakteristický vysokou nosností i ve slabých průměrech a velkou mechanickou odolností díky fluorocarbonové příměsi. Tmavá barva umožňuje snadné označení lovné vzdálenosti na vlasci.

polska2-6.jpg

Mivardi POLSKA – PAULINA – Krásné ananasové úlovky

20. 01. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Krásná žena a krásné úlovky! Týmu MIVARDI POLSKA se letos opravdu dařilo! To není náhoda, u severních sousedů má boilies naší značky čím dál větší základnu uživatelů, rybářů, lovců velkých kaprů. Paulinu jsem již letos v jedné aktualitě zveřejnil a Vám rybářům představil.

img_6231.jpg

Jaromír Dufek – MIVARDI ČR – 15hodin

18. 01. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Při svých pracovních cestách jsem přibrzdil a udělal si jeden den volna na rybolov. Mám za sebou zatím 15 hodin lovu a s výsledkem jsem již teď spokojen. Před hodinou skončil na břehu již v pořadí sedmý kapr. 100% zafungovala kombinace 18 mm boilie B-17 zalitého navíc v totožném aminoliqudu a nebo Reflex pop-up Ananas. Jelikož je u břehu ve vodě poměrně dost překážek a popadaných větví, tak tentokrát raději volím silnější koncovou sestavu a návazce používám ze ztužené šňůrky Skinline StripShield 15 lb. Jarda Dufek

deni-1.jpg

Deni Šafářová – MIVARDI ČR – Podzimní lov

16. 01. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Když nastal ten krásný podzim, moje nejoblíbenější období v roce, vyrazila jsem na novou vodu, kde jsem ještě nechytala. Vybrala jsem si místo na odhoz a vytvořila jeden krmák. Jednoduše, žádné vymýšlení. První dva dny chytání nebyly na záběry nikterak valné. Potom se však ryby začaly vyskytovat v mém krmném prostoru a já si nakonec parádně zachytala. Co se týká velikosti, tak se žádný tlusťoch nekonal.

dsc_0004-1.jpg

Za kamarádem do Německa – Jan Prchlík – MIVARDI ČR

14. 01. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Po vydařené akci na pískovně jsem ihned navázal v odskoku jednoho dne na zahraniční výpravu. Jednalo se o pětidenní výjezd za kamarádem Petrem do Německa. Měli jsme to v plánu už delší čas, ale až teď nám to zkrátka vyšlo. Dařilo se mi poměrně dobře už od prvního dne. Ryb jsem nachytal celkem slušné množství, ale víc v článku, který mám v plánu. Hodně štěstí u vody.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace