Reportáže

dsc_0019.jpg

Jan Prchlík – MIVARDI CZ – šupík z řeky!

19. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj všem od vody. Konečně jsem se začal věnovat říčnímu lovu po celém úseku a ne jen v podjezí. S kolegou jsme začali zkoušet část zhruba dva kilometry nad jezem a nevedli jsme si úplně nejhůř. Kromě první vycházky, kdy jsem vyšel na prázdno, to další dvě bylo minimálně o dvou záběrech. První lepší výjezd skončil se třemi kapry do deseti kilogramů, druhý byl už na velikost lepší.

img_8991.jpg

Tomáš Veselý – MIVARDI CZ – Start u MIVARDI

18. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

A máme tu představení dalšího nového promotéra CZ týmu! Zdravím všechny rybáře v nové sezóně. Během měsíce února, jsem podnikl několik krátkých vycházek k řece Labi, jelikož mě slunečné počasí nenechalo v klidu. Tentokrát jsem navštívil střední úsek řeky. Podařilo se mi tady chytit mého letos prvního kapra.

img_3890.jpg

Josef Petráš – MIVARDI ČR - Podzimní řeka

17. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

V odpoledních hodinách jsem se vypravil, jen na pár hodin k řece, na úsek kde jsem ještě nikdy nechytal. Po změření hloubky markrem jsem zjistil, že ve vzdálenosti 30 metrů je koryto s hloubkou čtyř metrů a od břehu ke korytu je hloubka cca 1,5 metrů. Do koryta letěla montáž s jednou B17 o průměru 24 mm a dokobrováno dvěma kily B17. Do příbřežních partií jsem jen zhoupl montáž pod kterou se houpala jedna koule Cherry o průměru 18 mm zabalené v pastě stejné příchutě.

dsc_0011.jpg

MIVARDI CZ – Jakub Belza – Belzič bez dozoru řádí!

12. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Tentokrát Týnka se mnou mohla být, jen první dva dny a zbylé tři dny jsem byl u vody sám. V noci již pěkně mrzlo, ale co bychom pro kapříky neudělali. Znovu jsme zvolili místo s větší hloubkou, tentokrát už by mohli brát z koryta, ne?!

img_3392.jpg

Boilie mixy Rapid MIVARDI - kdo si hraje nezlobí !

10. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Je stále velké množství kaprařů, jež upřednostňuje vlastní výrobu boilie doma, z namíchaných směsí! Je to taková hra a dá se říci i seberealizace, když se Vám povede vlastní krásný úlovek. MIVARDI má mixy opravdu špičkové i ingredience k výrobě. Proč ne, proč nezkusit právě to naše? Lojza Fiala, který dohlíží na výrobu a dal našim mixům svůj letitý um je sám o sobě velkým garantem kvality!

13-22.jpg

Péče o úlovek II. – Lukáš Nedělka – MIVARDI CZ

02. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Pokračování první části ze dne 26.2.2019. Tyto nezbytné věci jsou důležité pro všechny zapálené rybáře, kteří mají radost z ulovené ryby a chtějí vrátit svůj úlovek zpátky do vody bez poškození a újmy na zdraví. Dopřejte i vy správným přístupem rybě trochu pohodlí a bezpečí, aby se v klidu a bez zranění mohla vrátit do svého domova.

12-20.jpg

Péče o úlovek I. – Lukáš Nedělka – MIVARDI CZ

01. 04. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Dnešním moderním lovu kaprů, obzvláště trofejních, se píšou dlouhé články a návody, jak ulovit svůj vytoužený úlovek. Moderní rybáři, kteří chytají, metodou chyť a pusť, si velice váží svého úlovku a pořízení fotografie a následného puštění zpět do vody, nám zůstává v paměti jako krásný zážitek, se kterým se rádi pochlubíme a budeme rádi, když tento náš úlovek udělá radost i někomu jinému a proto je důležité o úlovek na břehu dobře pečovat. Ne vždy je tomu bohužel tak a proto bych se v následujících řádcích podíval na základní a důležité věci, abychom rybu vrátili do vody v naprostém pořádku.

dsc_0018-7.jpg

Jan Prchlík – MIVARDI CZ – pět dní na pískovně

27. 03. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj všem od vody. V druhé půlce listopadu jsem se rozhodl ještě pro jednu pětidenní výpravu na pískovnu. Počasí bylo už docela chladné, a moc nadějí jsem si asi úplně nedával. Teplota vody byla kolem osmi stupňů, což nebylo úplně zlé. Místa jsem vybral v hlubší části a vsázel na to, že zde bude větší koncentrace kaprů. Chytal jsem oba pruty na měkkém dně s hloubkou okolo šesti metrů. Dno bylo poměrně členité a tak výběr nebyl úplně jednoduchý. Jako nástrahu jsem se rozhodl použít B17 s pop up reflex česnek a Crazy liver s pop up reflex ananas N.B.A.

miv-em360120_det1-1.jpg

MIVARDI Entrix Method - NOVINKA 2019 - těžší method a feeder

25. 03. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Nově vyvinutý prut na těžší lov technikou method a feeder. Vzhledem k použití výrazně zvětšených oček je ideální pro dlouhé náhozy. Tužší akce ideálně plní požadavky na prut pro lov kaprů a větších ryb na řekách i stojatých vodách. Tomu výrazně napomáhá speciální konstrukce blanku s vloženým krátkým dílem, která umožňuje používat tento prut ve dvou různých délkách a přizpůsobit se tak snadno zvolenému místu i lovné vzdálenosti. Součástí balení jsou 3 špičky s velkými očky.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace