Reportáže

13-5-2-.jpg

Tomáš Skála - MIVARDI CZ - Double jak se patří!!!

17. 06. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Zdravím všechny od vody, moje tempo docházek k vodě než aby opadávalo se spíše stupňuje a další z řady před pracovních vycházek skončila na výbornou. Během sedmi hodinového lovu jsem docílil tentokráte tří záběrů, jedna ryba měla zhruba okolo 7 kg a pouštěl jsem ji hned z podběráku. Další už ovšem stál za to, na konci montáže byl šupík s váhou 13,5 kg dal jsem rybu do vážících nosítek a do vody a chystal rychle focení. Během přípravy a nastavování fotoaparátu se rozjel i prut druhý a po nádherném souboji kde moje Géčko dostalo pěkně zabrat jsem zdolal dalšího krásného šupináče s váhou 16,5 kg. Sám tomu ještě nemůžu ani uvěřit. Všechny tři záběry jsem docílil na boilie B17 které mě letos zatím naprosto dominuje a ryby po něm doslova šílí.

img_1748.jpg

Dominik Vrba - MIVARDI CZ – začátek u Mivardi

14. 06. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Jaro už začalo, slunce vyšlo na oblohu rozehnalo mraky. Teploměr ukazuje 20 stupňů nad nulou. To je ten správný čas vyrazit k vodě. S kolegou jsme tedy vyrazili a zvolili jsme vodu, kterou oba známe a několikrát se nám podařilo zde vytáhnout pár pěkných kapříků. Sice ne moc velkých, ale za to zdravých a zdatných. Když jsme dorazili na místo nebylo lehké určit, kde by se ryby mohli nacházet. Voda byla kalná a silný vítr rozvířil hladinu, tak že se nedalo poznat, jestli se ryby ukáží nebo ne. Rozhodli jsme se, že půjdeme na “blind”. Usedli jsme na místo a po pár minutách se ukázalo, že by ryby mohli být aktivní, ale to uhaslo po pár menších kapříků a karásků.

dsc00017.jpg

Martin Trnka – Junior MIVARDI CZ - Přesnočka

13. 06. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj, pří prvním dubnovém víkendu jsem se rozhodl, že pojedu s kamarádem na jednu noc na naši oblíbenou svazovou pískovnu. Místo jsme si předkrmili den do předu. Na zákrm jsme zvolili boilies Ananas N.B.A zalité v Aminoliquidu B17. Den po zákrmu přijíždíme kolem oběda na místo. Nahodili jsme pruty do rozkrmeného místa a čekali na záběr. Dvě hodiny po náhozu se mi rozjíždí pravý prut na kterém jsem měl boilies B17 s ananasovou pop up. Po krátkém souboji kapr končí v podběráku, jednalo se o menšího kapra. Kapra pouštím zpět a prut opět nahazuji. Půl hodinky potom se mi hlásí záběr na levý prut na kterém jsem měl boilies Vyzutý Tonda s pop up Devil Squid. Podle tahu se jedná o větší rybu. Po desetiminutovém souboji jsem kapra zdolal.

img_9896.jpg

David Lužný – Mivardi CZ – Zahájení sezony...

10. 06. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Zdravím všechny rybáře a příznivce značky Mivardi! Koncem března jsem se konečně dostal k tomu, abych i já vyrazil na pár hodin k vodě. Potřeboval jsem to už jako sůl, abstinenční příznaky u mne propukaly už od konce zimy, asi jako u většiny „ tichých bláznů“, ale pracovní a jiné povinnosti zahájení sezony neustále oddalovaly. Místo k lovu jsem si zvolil u ostrova ve vzdálenosti, kam jsem bez problémů dohodil a dalo se zde předpokládat, že tady se ryby budou zdržovat.

image1jpg.jpg

MIVARDI AUSTRIA – DANIEL – První víkendovka!

04. 06. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Parádní počasí a tak jsem vyjel na jedno krásné lesní jezero hned po práci! Ihned jsem markerem prozkoumal dno a vytipoval místa! Všechna zajímavá místa byla ve vzdálenosti 130-140m. Takže jsem rychle vyrazil na člun a zavezl pruty. Mivardi boilies s plnou důvěrou! Z počátku jsem krmil jen velmi málo, ale ryby byly velmi aktivní! První dva cejni, mě náladu nezveli, ale potom přišel lov jako z pohádky a vše vyvrcholilo krásným kaprem 21,70!

toman-1.jpg

Parádní zpráva od našeho zákazníka – Zdeněk Toman!

03. 06. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Zdar Mivarďáci, Vyrazili jsme na letošní první dvoudenní výpravu na 50ha pískovnu a celkem se zadařilo. Počasí bylo až moc slunečné a úplné bezvětří, takže přes den se nepovedlo udělat záběr. Hodně kaprů projevilo svou aktivitu u ostrova kam jsem se rozhod zavážet své pruty. První večer a brzké ráno přineslo 2 kapry o váze 6,5kg a 12,5kg menší přišel na samotnou 18mm kuličku sea a ten větší neodolal samotné Dumbells reflex Ananas. Druhý den jsem si teda řek že místo asi špatně zvoleno nebylo tudíš jsem znovu plošně rozkrmil kukuřicí a řepkou. Na menší plochu jsem dokrmil peletama a boiliem. Přes den bylo úplně stejné počasí jako den předtím a já se rozhod pro změnu.

dsc06167.jpg

Milan Vozaf- Mivardi CZ -Slepé rameno

31. 05. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj všem slušným rybářům a rybářkám. Moje druhá výprava směřovala na slepé rameno, kam nebyl zrovna dobry přístup, tak jsem veškeré své věci musel naskládat na vozík, což nebylo zrovna jednoduché když jsem musel překonat, asi 300m přes pole. Po příjezdu k vodě jsem ,si zvolil zapadlé místo kde jsem byl chráněn před větrem, a kde jsem mněl vytipované 2 místa k lovu. První místo jsem zvolil podél břehu kde byli napadané stromy . Pár krát jsem si to tam proházel olovem a oťukal si dno ,a zjistil kde je přechod z tvrdého na bahno ,hloubka se tam pohybovala mezi 1,5 až 2 m. Druhé místo jsem zvolil na protější straně ramena, kde jsem se to snažil házet těsně pod břeh. Obě místa jsem si ro zkrmil metod mixem, řady champion s napulenim boillis Cherry a Ananas+N.B.A a to vše zalil aminoliqvidem Cherry.

dsc_4014.jpg

Jiří Tunka - Mivardi CZ - První jarní víkendová výprava.

30. 05. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Na první jarní víkendovou výpravu za Mivardi Promo Team padla volba na jednu soukromou vodu na Vysočině. Po příjezdu a pohledu na sněhovou vodu mi bylo jasné že budu rád za každý záběr. Po zakrmení v hloubce 6 metrů boilies B17 ,Devil Squid a kuličkových pelet Devil Squid o průměrech 18mm zalitých Aminoliquidem stejných příchutí mi k mému překvapení asi po hodině přišel záběr do padáku na boilies Devil Squid s PopUp Reflex Ananas. Bohužel bez kontaktu s rybou. Další záběr přišel v půl deváté večer…roztočil se můj Panther SHX s nástraženou B17 s ananasovou PopUp. Po dvou výskocích ryby nad hladinu jsem přesně věděl o kterou rybu jde ....Jeseter. Po rychlém vyfocení jsem se vší opatrností rybu vrátil do vody. Netrvalo dlouho a ryba sama odplula. V noci se změnilo počasí, začalo pršet a pomalu se měnil tlak. Změna počasí udělala své a po zbytek celé výpravy už žádný záběr nepřišel. I přesto jsem byl velmi spokojený. Hodně úspěchů u vody všem. Jiří Tunka.

10kg.jpg

Tomáš Skála -MIVARDI CZ- S RAPIDEM!

28. 05. 19 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ahoj hlásím se opět od vody. Po úspěšném zahájení sezony jsem dlouho doma nevydržel a jel opět zkusit štěstí a doufal že jsem ryby lokalizoval a budu je tedy moci i pravidelně lovit což se potvrdilo. Na vycházce která byla v časovém úseku zhruba 8 hodin jsem docílil tří záběru kde dva kapři byly řádově okolo sedmdesáti centimetrů .Třetí a největší z nich měl 10 kg a sezobl si boilie B17 poctivě zalité Aminoliquidem stejné příchutě. Tímto se loučím s reportem a snad zase brzy od vody.

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace