Reportáže

dsc_0008-6.jpg

G50 FC - Jan Prchlík - MIVARDI CZ

20. 09. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

V dnešní recenzi bych vám rád představil vlajkovou loď firmy Mivardi v oblasti prutů a tou je bezesporu prut G50. Konkrétně dnes se chci zmínit a být objektivní u jednoho modelu, který jsem měl možnost dopodrobna poznat při více než čtyřiceti letošních docházkách k vodě a to model G50 FC 3,6m 3,5lbs. Odchytal jsem s ním opravdu hodně a mám jasný obrázek o jeho využití.

dscn2703.jpg

Tomáš Bőhm – Mivardi ČR – Velký tlak

15. 09. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Zdravím přátelé, situace v tomto roce je velmi nelehká. Můj čas, který bych chtěl věnovat rybám, je omezen na minimum. At už se jedná o Covid 19 nebo mé osobní problémy v životě. Konečně jsem ale i já našel chvíli času, abych mohl vyrazit k vodě. Vybral jsem si menší svazovou vodu, kterou moc dobře znám. Sice se zde nenachází velké množství větších ryb, ale o několika slušných rybách vím.

dsc_2508-1.jpg

Shocker Tapered Leader – MIVARDI CZ – Eliška Havelková

10. 09. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Ujímaný vlasec čiré barvy sedne rybáři jenž chce nahazovat daleko i přes šokový vlasec. Nesporná výhoda je menší uzlík při spojení kmenového vlasce. Na cívce je namotáno vždy 5x12 m vlasce o různém průměru. Začátek a konec dalšího návinu je řešen kouskem izolepy. Vlasec postupně nabírá svou tloušťku až po opravdu silný silon. Pro mě se stal nezbytnou součástí každé výpravy, zvýší nám šance na zdolané úlovky v těžkých vodách! Ujímaný vlasec je maximálně pevný i v menších průměrech! Mnoho úspěchů u vody přeje za MIVARDI Eliška.

dscn2628.jpg

Tomáš Bőhm – Mivardi ČR – Přívlačová taška Executive Pro S

05. 09. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Přívlačová taška Executiv Pro S je velmi prostorná taška, která se perfektně hodí k úschově Vašich nástrah a potřebných drobností k lovu. Pojďme se tedy na tašku podívat. Taška je vybavená pěti plastovými boxy. Každý box je vyroben z kvalitního plastu a obsahuje šest podélných přihrádek a dvanáct vyjímatelných přepážek. Při využití všech těchto přepážek se dostaneme na osmnáct úložných míst pro Vaše nástrahy.

dsc08886-01-1.jpg

Loďování – Michal Novotný – MIVARDI CZ

30. 08. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

První dvě letošní výpravy na vodní hladinu naší milované přehrady proběhly úspěšně a voda nám vydala opravdu krásné ryby. Úplně první chytačka z lodě tohoto roku se uskutečnila v době, kdy se kapři pomalu ale jistě probouzeli k aktivitě a začínali ve větším přijímat potravu po zimní pauze. V mém případě bylo jako nástraha na jednom prutu zvoleno boilie Sea a na druhém B17ka. Obě varianty nastraženy na panáka a doplněny o plovoucí PopUp Reflex.

img_0046-1.jpg

Jan Zadina – MIVARDI CZ – Odpoledne plné záběrů

24. 08. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Vyrazil jsem se synem na jedno odpoledne k vodě, ale ani ve snu by nás nenapadlo že budou ryby tolik spolupracovat! Poprvé jsem sebou vzal kuličky z řady Excellent v příchuti Monster Crab. Jelikož mám pár návazců hotových už z domova, tak hned po příjezdu k vodě nahazuji a dokrmuji cca půl kila kuliček. První dvě hodiny se nic nedělo, ale co přišlo potom to byl opravdu kolotoč záběrů! Nebudu se tu rozepisovat s každým záběrem ale bylo jich opravdu hodně včetně tří dablů!

dsc08831-01-1.jpg

Pár hodin – Michal Novotný – MIVARDI CZ

15. 08. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Měla to být výprava na prodloužený víkend, ale plán je jedna věc a skutečnost věc druhá. Několik dnů se smrsklo na cca 6 hodin lovu. Taktika byla jasná. Pobalit jen to nejnutnější a vyrazit k jezeru. Pro samotný lov jsem zvolil směs boilie Kapří Guláš a Sea, to vše v poměru půl na půl. Tato kombinace mně spolu sedí a navíc funguje. Kobrou jsem nakrmil asi kilo této směsi a pod háčky svých montáží umístil jak Seu , tak na druhý prut kuličku Kapřího Guláše.

20200503_175910.jpg

Milan Vozaf - MIVARDI CZ – Magická hranice pokořena

10. 08. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Je třetí den ráno, 5:15 hod prší jak z konve a mě se ozve připoslech. Na mém levém prutu jde swingr do padáků. Rychle oblékám bundu, obouvám holínky a běžím k prutům zvedám prut domotávám a lehce přiseknu. Skáču do člunu a vyrážím za rybou, po asi 90m se dostávám na rybu a zjišťují že my ryba podjela můj pravý prut a vlasce jsou do sebe zamotané. Tím pádem nejsem schopen dostat rybu dostatečně blízko abych ji dostal do podběráku.

img_0043.jpg

Série záběrů pokračuje dál! – Tomáš Veselý – MIVARDI CZ

03. 08. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Po mé minulé úspěšné vycházce jsem nevydržel dlouho doma v klidu. Naložil jsem auto a směřoval jsem znovu na Labe. První záběr se dostavil brzy ráno. Chytil sem hnedka rybu 10 kg +. Kapr zabral tak 5 metrů od břehu a byl to docela fičák. Druhým prutem jsem chytal koryto řeky. Kde jsem také dostal záběr, ale o rybu jsem u břehu bohužel přišel. Tak jsem nelenil a oba dva pruty jsem silně dokrmil Kapřím Gulášem ve velikosti 24 mm. Po uplynutí tak dvou hodin dostávám opět záběr na krajní prut. Byla to jízda jak blázen!

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace