Reportáže

img_9564-1.jpg

Nepromokavé obaly Stink Bag - NOVINKY 2020

15. 02. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Když jsem tyto nepromokavé obaly viděl poprvé, bylo mi jasné že je musím mít! Tento obal na podběrák a plovoucí sak má tavené švy a jsou z gumového, 100% nepromokavého materiálu, který je na konci opatřen kvalitním klipem na uzavření. Díky těmto vlastnostem se nemusíte bát, že při balení věcí bude vaše auto, a věci v něm zapáchat a budou mokré, to je minulost! Díky tomu že jsou obaly gumové tak do sebe nenasáknou žádnou vlhkost ani zápach.

dsc_1301-2-.jpg

Prut Vector MK2 FC - NOVINKA 2020 – David Mach

10. 02. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Mladší, a zároveň elegantnější bráška. To je nový Vector MK2 v korku! Vlastnostmi je stejný, jako ten starý. Krásně měkký, ale i přesto neskutečně odolný. Na první pohled mě zaujal tenký korek, který krásně padne do ruky. Tenký blank je samozřejmostí, nad sedlem má necelých 14mm. Nechybí ani velké 50mm očko pro dlouhé hody. A pro vyznavače UK stylu je tu i praktický klip pro uchycení vlasce!

img_5799.jpg

Jožka Petráš - Mivardi CZ – MC Jehly a vrtáček

06. 02. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

V dnešní době se snad žádný kaprař, nebo část všestranných rybářů , neobejde při práci s nástrahou a hlavně při jejím nastražování na vlasový přívěs ať už z fluorocarbonu či šnůrky bez boilies jehly a vrtáčku, pokud používá vysušené nástrahy.

dsc_0010-4.jpg

Pásky na pruty Professional - NOVINKA 2020 - popis

03. 02. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Neoprenové pásky na pruty Professional jsou jednou z novinek letošního roku 2020. Najdete pro ně využití, ať už na pruty používáte obal či nikoli. Pásky jsou velice pevné a docílí toho, že jednotlivé díly prutu se o sebe nebudou třít a tím eliminujete možné poškození. Využijete je u všech dělených prutů, jak dvou, tak třídílných, ale dobré jsou i na feederové pruty.

img_4097-1.jpg

Bahot CUBE XL – NOVINKA MIVARDI 2020 - podrobný popis

28. 01. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Velmi pěkně zpracované provedení celého batohu. Velké zipy, které se nikde nezadrhávají chodí velmi lehce. Zadní část je částečně vypolstrovaná měkčeným materiálem, což působí velmi příjemně když máte batoh na zádech. Stejně jsou polstrované i hlavní popruhy na ramena.

dsc_0069-4.jpg

David Lužný-Mivardi CZ – Svazový osobák

28. 01. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Během podzimu jsem podnikl pro mě už tradiční výpravu na řeku, kde jsem měl z jara nevyřízené účty na jednom z úseků. Výprava byla z těch obtížnějších, kaprům se moc nechtělo a to nejen v tomto úseku. Hlavou se mi honila spousta myšlenek, chtěl jsem zlepšit jarní „ výprask“. Zkoušel jsem různé velikosti nástrah, včetně fluoro popek a samotného boilies, různá místa prezentace nástrahy, krmil jsem povětšinou vymáčeným i koulemi, prostě jsem to nevzdával. Většinu výpravy jsem lovil sám, v jejím závěru se ke mně přidal kamarád z teamu, Jirka Tunka, kterému se poměrně záhy po příjezdu zadařilo.

denisavitek.jpg

Vítek Novák a Denis Poláček - Grasscarp

21. 01. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Léto bylo rozběhlé na plno a tak jsme si řekli, že vyrazíme na ryby. Ovšem, že vyzkoušíme chytit nějakého Amura. Dojeli jsme na vodu, kde je těchto ryb velice hodně, jelikož je zde hodně vodní vegetace. Přes léto zde platí zákaz krmení a tak jsem to museli zvládnout bez něj. Dvěma pruty jsme chytali u dna na kukuřici a dvěma pruty na ZigRig.

img_6829.jpg

Jirka Beránek – MIVARDI ČR – V barvách

16. 01. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Labíčko vydalo další krásnou rybu. Parádní lysáček v krásných barvách. Asi nemusím psát, že úspěšnou nástrahou byla B17 NATURAL CONCENPT. Pod háčkem byla samotná těžká kulička 24mm. Kapr se na krmném místě asi zdržel a dost mu chutnalo, boilies z něj doslova teklo. Kdyby se pro boilies dávalo ocenění s ekvivalentem v kulinářství, dostala by B17 NC Michelinskou hvězdu. Zdravím všechny příznivce MIVARDI a slušné rybáře. Přeji hodně úspěchů u vody. Jirka „Berry“ Beránek

2-49.jpg

Deni Šafářová - MIVARDI CZ – U VODY S POP UP

14. 01. 20 | Kategorie: Reportáže | Počet komentářů (0)

Vychytala jsem poslední teplejší dny u vody, ale ta rána už jdou cítit, to Vám povím :-) Opět jsem si pohrála s osvědčenými popkami. Na jeden prut šel Monster crab, který se mi minule u vody osvědčil, a na druhý prut jsem vyzkoušela česnek, který jsem zase hojně používala vloni, ale letos jsem mu moc prostoru nedala. Taktiku jedu pořád stejnou. Na háček PVA s atraktivní směsí, většinou zalitá nějakým liquidem, na montáže nakobrovat cca 50 koulí a dokrmovat po záběru. Všem, co ještě vyráží k vodě přeji hodně štěstí a nezmrzněte :-)

zavřít
ukázat

Aktuality

Přihlášení / Registrace