Od vody

02. 10. 14

Jan Uličný - DRY BAG - NOVINKA 2019

Jan Uličný Vám představí novinku MIVARDI DRY BAG !

Lukáš Nedělka - Bled - Slovinsko

Lukáš a jeho poutavé video z jedné z nejoblíbenějšich vod Evropy! Vychutnejte si atmosféru jezera Bled.

SUMMER JUNIORS RACE - PART II.

Pěkné video trojice našich mladých promotérů z týmu MIVARDI CZ. Lovci: Tomáš Lyčka, Ondřej Pudil a Martin Trnka

MAY CARPFISHING - Tomáš Lyčka - MIVARDI CZ

Pěkné video trojice našich mladých promotérů z týmu MIVARDI CZ. Lovci: Tomáš Lyčka, Ondřej Pudil a Martin Trnka

Lukáš Nedělka - Úspěšné tažení!

Opravdu nádherné video z lovu našeho testera Lukáše Nedělky na stojatých vodách a jezerech ve vysoké kvalitě provedení.

Jan Prchlík - MIVARDI CZ - RAPID Natural Concept na jezeře díl.2

Cesta Jana Prchlíka s produkty MIVARDI a inovovaným boilies NATURAL CONCEPT.

Ondra Pokorný - MIVARDI CZ - River - NATURAL CONCEPT

Ondra Pokorný, náš mladý tester a jeho vycházky na největší řeku v ČR.

Jan Prchlík - MIVARDI CZ - RAPID Natural Concept na jezeře !

Cesta Jana Prchlíka s produkty Stalker FC a Natural Concept RAPID.

Stefan Haider - MIVARDI AUSTRIA - NATURAL CONCEPT

Opravdu luxusní video našeho spolupracovníka z Rakouska o jeho lovu s inovovaným boilies RAPID NATURAL CONCEPT.

Brzké Jaro 2019 - Ondřej Pokorný -Mivardi CZ

Cesta našeho testera Ondry Pokorného jarním obdobím roku 2019 s boilies NATURAL CONCEPT!

Kapr 30+ kg - česká svazovka - Bobrman

Ulovena teď, v době kdy jako značka připravujeme novou koncepci NATURAL CONCEPT a finišujeme v testech. Mně vonělo nejvíce SEA a rybě také. Já zůstanu dále při zemi, s rybářskou skromností a pokorou!

Denisa Šafářová - Jaro 2019

Deni Šafářová, žena pro níž je lov opravdovou zábavou. Vychutnejte si její krásné video!

Noční česnek - Lukáš a Míša Nedělkovi

Lukáš a Míša předvedou svoji práci u vody s krmivem MIVARDI. Shlédnete nejen krásné úlovky, ale i nádherné prostředí a zajímavé střihy.

Polášek a Novák - Doteky jara!

Naše mladé pušky a jejich start letošní kaprařské sezóny!

Tomáš Skála - Březen...

Prvotina Skáliče u MIVARDI a jeho lov kaprů.

Jan Prchlík a aktuální lysec ze svazovky o váze 21kg!

Náš Honzík se nám pomalu, ale jistě rozehřívá!

Prchlajz - poprvé v Německu

Honza se na konci podzimu poprvé vypravil za kapry k našim západním sousedům. V Německu je mnoho velmi zajímavých vod s krásnými rybami a Prchlajzovi se několik z nich podařilo ulovit. Posuďte sami :)

Prchlajz - Early summer carpfishing

Další várka Prchlajzových kaprů z druhé části první poloviny letošní sezóny je tu! Parádní divoké ryby ze svazových vod, krásná příroda a excelentní záběry - to je nové Honzovo video.

David Lužný - Hejlov 2018

Mrkněte, jak se letos Dejv popral s velmi záludným Heljovem :) Tato voda umí překvapit, ale také potrápit. Vloni David exceloval několika kapry přes 20 kg, jak tomu bylo letos?

Spring river vol. 1 - Jirka Špinka

Jirka sestříhal povedené záběry z první poloviny sezóny a zde je výsledek! Krásně se to v těchto současných vedrech vzpomíná na jaro a příjemné teploty... Palec hore!

Letní řeka - Déňa

Mrkněte na několik posledních letních vycházek, které Denisa podnikla na velkou řeku. Nová fotovýbava přinesla své ovoce - opravdu nádherné záběry a podívaná. Posuďte sami!

Spring Carpfishing - Denisa

Mrkněte na nové video z jarních výprav od naší kolegyně Déni, která se do kapraření naprosto zamilovala! Po necelém roce kapraření má na kontě kapra přes 20 kg! super :)

IBCC 2018 - Team Mivardi CZ

Prchlajz dal dokupy nejlepší záběry z našeho letošního počínání na IBCC 2018. Mrkněte na autentické záběry z Balatonu a nasajte atmosféru největšího kaprařského závodu světa! Super podívaná! :)

5 zemí Evropy s Mivardi

Luky s Míšou v honbě za kapřími velikány navštívili během roku 5 evropských zemí. Prožili mnoho zážitků, ulovili nádherné kapry a potkali mnoho zajímavých lidí. Z jejich cest vznikl úchvatný, více než dvouhodinový film, plný dechberoucích záběrů, dokonalé přírody, obrovských kaprů a samozřejmě i mnoha tipů, jak být u vody úspěšný!

Pálava - Lukáš Nedělka

Kdo má rád Pálavu, tak jako Lukáš Nedělka? Nové video z dílny LumiCarp zachycuje nevšední okamžiky strávené u Novomlýnských jezer, jedinečnou atmosféru a samozřejmě i krásné kapry. Super podívaná!

LumiCarp - Jaro

Předpověď na příští týden naznačuje, že by se jaro mohlo začít konečně probouzet. Nové video od LumiCarp​ vás zahřeje na duši a nabudí do prvních jarních vycházek k vodě. Kdo se těší tak, jako my?

Winter carpfishing - Denisa

Představujeme vám naši novou promotérku Denisu, která se nebojí náročných podmínek a teplot pod bodem mrazu. Mrkněte, jak se jí dařilo během poslední zímní výpravy na stojatou vodu.

Jaro - Jan Hoferik

Zima je tu v plné síle, co se zkusit trochu navnadit na to, co nás již brzy čeká, na jaro. Mrknětě na povedené jarní video od Jan Kapr a zkraťte si to dlouhé čekání, které nikoho z nás nebaví.

Sezóna 2017 - Honza Melkes

Mrkněte na průřez povedenou sezónou od Honzy Melkese. Honza je sice nováček v našem týmu, ale jeho výsledky během sezóny nás přesvědčily o jeho kvalitách. Super práce, krásné ryby a příroda.

Žhavá Itálie - Lukáš Nedělka

Co si takhle po tom všem vánočním shonu trochu odpočinout a zavzpomínat na nejlepší výpravy uplynulého roku? Jedna z nejúspěšnějších výprav Lukyho s Miškou byla cesta do Itálie! Mrkněte sami :)

Tropy, vítr, bouře - Tom Kos

Pohádková výprava Toma s Týnou na jezero Dělouš, kde zažili všechny rozmary počasí a hlavně si oba několikrát vylepšili své osobáky! Nádherné ryby, palec nahoru!

Jižní tažení s Tommym a Johnym - 1. díl

Mrkněte na první díl filmu z úspěšného tažení na Balkán v podání Tommyho a Johnyho! Krásná příroda, drsné počasí a bojovní kapři. Super podívaná!

Jan Prchlík - Summer time 2017

Prchlajzovy letní toulky po tekoucích i stojatých vodách byly plné krásných kaprů, posuďte sami.

Kapři, léto, pohoda - Honza Kopecký

Pohodový sestřih z letních výprav Honzy Kopeckého. Honza s sebou často na výpravy bere celou rodinu včetně juniora. Palec hore. :)

Jožka Petráš - River monster

Jožin se v létě dlouho věnoval naší největší řece, která mu po několika vycházkách s menšími rybami přinesla nádherného říčního válečníka přes 20 kg a několik dalších krasavců přes 10 kg!

Stairs2hell 2017 - Jan Prchlík

Sestřih nejzajímavějších momentů z letošního extrémního kaprařského závodu Stairs2hell v podání týmu Mivardi, který zvítězil ve svém sektoru a celkově skončil na perfektním 4. místě. V hlavní roli Jan Prchlík, Jaromír Dufek, Tomáš Kos.

Lukáš Nedělka - Carpfishing in sunny day

Lukyn s Míšou vyrazili během léta zkusit štěstí i na velmi obtížném Hejlově. V parných dnech se jim podařilo udělat několik záběrů a také natočit toto perfektní video. Rybolov a s ním spojený pobyt u vody nám často přináší nádhernou podívanou, kterou se Lukášovi podařilo zachytit do tohoto filmu.

Jirka Špinka - jaro 2017

Průřez jarním obdobím letošního roku v podání Jirky Špinky. Jirka se věnuje především lovu na našich největších řekách, proto každý velký kapr má pro něho nesmírnou hodnotu! Super podívaná!

Jan Hoferik - Obři z Balkánu

Nádherná podívaná na balkánské kapry z výpravy Honzy Hoferika a jeho parťáků. Mrkněte jak se klukům dařilo.

IBCC 2017 - Tým Mivardi CZ

Prchlajzův sestřih z letošního ročníku přestižního závodu IBCC 2017! Balaton je nádherná, avšak velmi zrádná a krutá voda, která prověří síly a schopnosti každého kapraře. Zdejší kapři jsou poměrně bojovní a mají perfektní stavbu těla. Již se těšíme na další ročník!

Prchlajzovo jaro 2017

Prchlajzův průřez první polovinou letošní sezóny je zde! Honza se více zaměřil na detaily a můžeme s klidným srdcem tvrdit, že toto video patří mezi jeho nejlepší! V hlavní roli B17, Krill a plovky Česnek!

Hejlov 2017 - David Lužný

Davidova letošní květnová výprava snů na Hejlov, na kterou jen tak nezapomene. Mrkněte na video plné soubojů s nádhernými kapry v překrásné přírodě Vysočiny.

Chorvatsko jaro 2017 - Tomáš Sebera

Tomáš se spolu s parťáky během dubna vypravil na první letošní zahraniční výpravu. Povedlo se mu několik nádherných ryb spolu s obrovským šupináčem přesahujícím váhu 27 kg!

Deštivý březen - Tomáš Sebera

Březen, nevlídné počasí, studená voda jsou velkou výzvou pro všechny kapraře. Každý záběr a každá ryba na břehu jsou v tomto období velkou odměnou. Mrkněte na několik rad od Toma, který si s touto výzvou poradil na jedničku.

Lukáš Nedělka - Kapři z Grand Canaria

Lukyn s Míšou si na Vánoce a Nový rok odskočili do teplých krajin, konkrétně na Kanárské ostrovy. I zde však nehodili pruty za hlavu a využili možnosti si zachytat i na místní exotické přehradě

Jirka Špinka - Sezóna 2016

I Jirka si připravil sestřih jeho velmi úspěšné sezóny 2016, první rybářské sezóny v barvách Mivardi. Jirka se velkým kaprům věnoval po celý rok a jeho úlovky opravdu stojí za to! Posuďte sami. :)

Skvělý rok - Lukáš Nedělka

Sestřih těch nejlepších záběrů z uplynulé sezóny od Lukyho a Míši. Fantastická podívaná, úchvatné časosběrné záběry, krásné ryby, nádherná slečna a mnoho dalšího! To musíte vidět :)

Společná cesta - Lukáš Nedělka

Komu se to poštěstí mít životního partnera i jako parťáka na rybářské výpravy? Lukyn s Míšou jsou toho zdárným příkladem. Mrkněte na jejich společnou cestu za uplynulou sezónou.

Kouzlo podzimu 2. díl - Lukáš Nedělka

Druhý díl podzimního putování Lukyho a Míši za kapry po malých kouzelných revírech. V hlavní roli návnady a nástrahy Rapid.

Jan Hoferik - Mivardi Intro

Honza Hoferik je nový člen našeho promo týmu. Mrkněte na jeho úvodní video z podzimní chytačky, kdy měl první možnost se seznámit s produkty značky Mivardi a Rapid. Vítáme tě v našem týmu Honzo!

Kouzlo podzimu 1. díl - Lukáš Nedělka

Lukyn trávil během pozdimu veškerý volný čas u vody. Každou výpravu pečlivě natáčel a nyní se s vámi podělí o každou vteřinu, úlovek a zážitek!

Prchlajzova sezóna s B17

Prchlajz letos velmi intenzívně testoval naše nové boilies Rapid Champion Platinum B17. Krásné ryby, souboje, příroda - to je kaprařina v podání Prchlajze.

Kouzlo malých vod - Lukáš Nedělka

Lukáš s Míšou tráví společně u vody mnoho a času a moc je baví točit jejich úlovky a zážitky. Další krásné video z jejich produkce plné luxusních záběrů, zdolávaček především v podání nádherné Míšy!

Martin Polák - Intro

Dokonalé představení našeho nového konzultanta - Martina Poláka, kapraře tělem i duší!

Říční medvědi vol. 2 - Jan Prchlík

Druhý díl Prchlajzova putovaní za říčními obry. Honza velkým kaprům věnuje téměř všechen svůj volný čas, což přínáší výsledky v podobě náderných a bojovných říčních ryb!

LumiCarp - Západ

Další perfektní kaprařské video z dílny Lukáše Nedělky. Úchvatné záběry západu slunce, tipy na krmení, zdolávačky v přímém přenosu a mnoho dalšího!

Jarní výpravy - Lukáš Nedělka

Luky s Míšou tvoří jeden z nejnadějnějších a asi nejhezčích Carp Teamů u nás :) Mrkněte na jejich průřez jarními výpravami.

Jan Prchlík - Říční medvědi

Mrkněte na Prchlajzovo jarní tažení za velkými říčními kapry. Spousta krásných ryb, adrenalinové souboje a divoká příroda!

David Lužný - Tovačov červen 2016

Mrkněte na červnovou jízdu moravského gangu Lužný - Vokurka na tovačovská jezera. Skvělé záběry, krásné ryby i ženy!

Tovačov 2016 v podání Davida Kovalského

Pěkné video z poslední výpravy Davida Kovalského na Tovačovská jezera. Mrkněte, jak se mu dařilo :)

Radek Bojkovský - Hejlov 2016

Mrkněte na Radkovu květnovou výpravu na Hejlov, okořeněnou výstavním šupíkem s váhou okolo 23 kg!

Radim Hanák - kapr 33,5 kg!!

Nádherné video z Radošovy výpravů snů na zahraniční jezero. Radim během jednoho týdne ulovil 4 kapry přes 20 kg a jednoho přes 33 kg! Vše nachytáno na boilies Rapid Sea a Crazy Liver!

Dubnová výprava Davida a Pepči

Skvělá podívaná od vody včetně krásných podvodních záběrů, tipů na krmení, přípravy návazců a soubojů s krásnými kapry od Davida Lužného a Pepči Vokurky.

Lukáš Nedělka - osobák z malé říčky!

Mrkněte na Lukynův nádherný úlovek z malé říčky, kde by jej nikdo nečekal!

LumiCarp - povedená sezóna 2015

Lukáš se svou přítelkyní Míšou a jejich průřez úspěšnou loňskou sezónou.

World Carp Classic junior 2015

Reportáž ze závodu World Carp Classic Junior 2015, kde značka Mivardi byla hlavním partnerem!

David Lužný - Tovačovská jízda

Velmi úspěšná podzimní výprava Davida Lužného plná krásných zážitků, obrovských kaprů a neokoukaných záběrů!

M-CARP team - vydařený podzim

Průřez úspěšným podzimem v podání Lukáše Nedělky a jeho přítelkyně v hlavní roli krásní kapři a boilies Rapid!

Honza Prchlík - kapr 32 kg

Sestřih úspěšné pozimní zahraniční výpravy Honzy Prchlíka, který ulovil obrovského lysce a mnoho dalších krasných kaprů!

I holky to na rybách umí!

Takhle to dopadá když se spojí ženská krása a kaprařina! Není to nádhera?

Ladies and carpfishing!

What do you think about ladies and Carpfishing? Lets check our new video!

Kapr 21,30 - Tomáš Kos - Boilies Mivardi Rapid SEA

Tomáš Kos a jeho souboj s krásným šupináčem s délkou přes 1 m a váhou přes 21 kg, který zabral na boilies Mivardi Rapid SEA.

Maďarské tažení Davida Lužného

Část Mivardi teamu - David, Pepa a Kristýna na letošní první zahraniční výpravě!

Osobáček 21.16 kg - Boilies Mivardi Rapid Kapří Guláš

Lukáš Nedělka a jeho nádherný šupináč s váhou přes 21 kg uloven na boilies Rapid Kapří Guláš!

Tomáš Kos - výprava na Dělouš

Pohodové video s krásnými podvodními záběry z výpravy na jezero Dělouš. Top nástraha byla boilies Rapid Crazy Liver!

Slunce, voda a krásné šupiny

Mrkněte na pohodové video z nedávné lukášovi výpravy na menší vodu. V hlavní roli Crazy Liver a Pelety Rapid Turbo.

Carp Time V.

Nový díl populární pořadu o kaprařině! Podívejte se na test oblíbených brolíček!

Mivardi Rapid Crazy Liver v akci

David Lužný a jeho souboj s krásným kaprem na boilies Rapid Crazy Liver

Kombinovaný návazec v podání Davida Lužného

Mrkněte na podrobný popis a postup výroby kombinovaného návazce v podání Davida Lužného.

Carp Time II.

Druhý díl velmi úspěšného televizního pořadu o kaprařině. V roli novinky naviják Panther SHX a v testu spací pytel New Dynasty.

Mivardi Team Jihlava - Podzimní kouzlo řeky

Pohodové podzimní video a lehká kaprařina a v podání Lukáše Nedělky.

M-CARP team Jihlava - letní pohoda

Luky a jeho parádní letní video s krásnými kapry!

Prchlajs - Hot summer holiday

Prchlajzova letní jízda na velkém stojáku, kde mu podařilo před objektiv dostat několik kaprů přes 20 kg! Brutální souboje ze člunu jsou v letních parnech k nezapomenutí!

Nabitá sezóna 2016 - Jan Prchlík

Prchlajzův sestřih velmi úspěšné uplynulé sezóny. Honza se v této sezóně seznamoval s kompletním sortimentem Rapid, který mu přinesl mnoho náherných kaprů! Už se nemůžeme dočkat další sezóny!

Chcete komentovat tento článek?

Diskuze

Nový komentář

Nová reakce

Loading SWGDPR…

Položky označené * jsou povinné

zavřít
ukázat

Aktuality

Články

Přihlášení / Registrace